Strona Festiwalu Biegowego
Regulamin

Paweł Piszczek: W odpowiedzi na ogromną liczbę maili i telefonów dotyczących możliwości uczestnictwa w biegu ultramaratońskim Festiwalu Biegowego w najbliższy poniedziałek 25 lipca o godzinie 12.00 zostaną uruchomione dodatkowe zapisy na Bieg 7 Dolin. Jest to ostatnia szansa, aby się zarejestrować na ten bieg. W ramach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego odbędzie się jeden z najtrudniejszych ultramaratońskich biegów w Europie. Ultramaraton w Krynicy to 100 km po najbardziej malowniczych, ale jednocześnie najbardziej wymagających szlakach Beskidu Sądeckiego. Przewyższenia: +4400 m/-4400 m!

Start i meta  biegu na deptaku w Krynicy.  Następnie ultramaratończycy pobiegną trasą: Czarny Potok-Jaworzyna Krynicka-Runek-Łabowska  Hala-Cyrla-Rytro- Przehyba-Złomisty Wierch-Radziejowa-Wielki Rogacz-Obidza-Eliaszówka-Piwniczna Zdrój-Łomnica Zdrój-Wierchomla-Runek-Łosie-Drabiakówka-Przełęcz Krzyżowa. 

Bieg ultramaratoński Festiwalu Biegowego  będzie w tym roku jednocześnie eliminacją do najsłynniejszego na świecie ultramaratonu Ultra-Trail du Mont-Blanc. Osiągając metę w Krynicy Zdroju można jednocześnie zyskać 3 punkty kwalifikacyjne do UTMB.

Wykres trasy

Trasa

{moscomment}