Strona Festiwalu Biegowego

Paweł Piszczek: Wystartuj na Festiwalu Biegowym i wygraj jedną z trzech wycieczek na maraton w Atenach.  Każdy kto zarejestruje się na Koral Maraton i Życiową Dychę  Festiwalu Biegowego ma szanse wygrać wyjazd na klasyczny maraton w Atenach i przebiec historyczną trasę z finiszem na legendarnym stadionie Panathinaiko. Do wygrania są trzy wycieczki. W ramach nagrody zapewniamy  przelot, pakiet startowy i 100 euro "kieszonkowego" na zakwaterowanie i wyżywienie. Losowania wycieczek odbędą się w poniedziałki 13, 20, 27 czerwca, a ich wyniki podamy na naszej stronie internetowej o godzinie 12.00.

W promocji uczestniczą wszyscy którzy od 8 do 26 czerwca zarezerwują swój udział w Festiwalu Biegowym.    Warunkiem koniecznym do odebrania nagrody jest wystartowanie i ukończenie   Koral Maratonu lub biegu Życiowa Dycha. Nagrody zostaną wręczone podczas gali wręczenia nagród 11 września o godz. 16.00   na scenie głównej na deptaku w Krynicy-Zdrój. 

Do 1 czerwca swój udział w Festiwalu zgłosiło się już ponad 2000 biegaczy. Oznacza to, że na 3 miesiące przed rozpoczęciem tego wielkiego biegowego wydarzenia zgłosiło się dwa razy więcej osób niż w ubiegłym roku! 

Obok wycieczki na maraton do Aten nowi zawodnicy mogą wygrać także zegarki  TIMEX  Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen. Oraz kompletne stroje sportowe - koszulki i spodenki - firmy SAUCONY. Pula nagród w całym Festiwalu wynosi 250 tysięcy, a nagroda główna jest samochód osobowy.

Ponadto w  Internecie dostępna jest darmowa aplikacja na telefon komórkowy dzięki której już dziś można poczuć ducha sportowej rywalizacji.  . Podstawowym celem RunCalc, bo właśnie tak nazywa się program, jest ułatwienie zawodnikom przygotowań i samych startów w zawodach, ale również przyjemność wirtualnego ścigania się z najlepszymi długodystansowcami świata. Aplikacja dostępna jest pod adresem Aplikacja (podlinkowana) http://runcalc.byledobiec.pl/.  Dodatkową atrakcją jest rozbudowana gra, w której oprócz najlepszych zawodników znajdziemy również znane światowe trasy, w tym  Koral  Maraton Festiwalu Biegowego, który odbędzie się 11 września w Krynicy Zdrój. Podczas zabawy, uczestnicy maratonu mogą już teraz przeprowadzić symulację biegu, analizując m.in. jej przebieg i przewyższenia. Jeśli chodzi o rzeczywiste zawody, to aplikacja przyda się do zaplanowania tempa i międzyczasów na kolejnych kilometrach. Można także pozwolić znajomym siedzącym przed komputerami na śledzenie naszych postępów on-line.
{moscomment}