Strona Festiwalu Biegowego

Paweł Piszczek: Zarejestruj się i wygraj 500 złotych! Co tydzień liczba zwycięzców rośnie - 9 maja wygrywa jedna osoba, 16 maja dwie, 23 maja trzy, a 30 maja 4 nowych uczestników Festiwalu wygrywa po 500 zł. Na wygraną mogą liczyć zawodnicy, którzy w dniach od 5 do 29 maja zarejestrują się na Koral Maraton lub Życiową Dychę. Warunkiem otrzymania nagrody jest ukończenie biegu a każdy zawodnik może wygrać tylko jedną nagrodę. Wyniki losowań podamy 9, 16, 23 i 30 maja o godzinie 12.00. Odbiór nagród nastąpi podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.


Warto przypomnieć, że równolegle trwa promocja NOCLEGI GRATIS dla maratonczyków i ich rodzin. Osoby, które zgłoszą udział w Koral Maratonie (i zaznaczą w formularzu rejestracyjnym: „rezerwacja hotelu") oraz w ciągu 14 dni wpłacą wpisowe, otrzymają bezpłatny nocleg z soboty na niedzielę (czyli z 10 na 11 września) dla siebie i swojej rodziny (2 osoby dorosłe i 2-3 dzieci)  w jednym z ośrodków wypoczynkowych lub pensjonatów w Krynicy-Zdrój i okolicach. Prosimy przy rejestracji poszczególnych członków rodziny wpisywać  w rubryce "Rodzina"  - nazwisko rodziny lub nazwę drużyny.

Jeśli wasza rodzina nie chce z wami biegać to możecie spróbować namówić do wspólnego biegania lub poszukać biegaczy w swojej firmie. Wówczas zapraszamy do udziału w konkursie na "Najszybszą Firmę w Polsce". Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej rozbieganej firmy w naszym kraju. Rywalizacja odbywać się będzie w ramach imprez biegowych Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego. Nagrodą główną w konkursie  jest tytuł „Najszybszej Firmy w Polsce" wraz z dyplomem i pucharem oraz prawem do posługiwania się tym tytułem przez rok do czasu rozstrzygnięcia rywalizacji na „Najszybszą Firmę w Polsce" podczas III Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w 2012 roku.

Reprezentację firmy stanowią  minimum trzy osoby wyznaczone przez kapitana reprezentacji firmy zgłoszone do udziału w  biegach.  W skład drużyny mogą wchodzić  tylko osoby zatrudnione w danej firmie. Więcej informacji na stronie: www.festiwalbiegowy.pl.
{moscomment}