Wyniki

Bieg Deptaka
W niedzielny poranek na krynickim Deptaku odbyły się kolejne zawody Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego. Wśród najmłodszych uczestników imprezy najlepszy w biegu na 420 metrów okazał się Michał Dziuba z Jastkowic, tuż za nim na mecie pojawiła się Gabrysia Gomulec z Krynicy -Zdroju, na trzecim miejscu uplasował się Igor Ryniak broniący barw przedszkola numer 6 w Tychach.

W kategorii wiekowej 7 i 8 lat na tym samym dystansie zwycięstwo odniosła Karolina Pobłocka z Lęborka, na drugim miejscu przybiegł Antonii Witkowski z Tychów.

Wśród dzieci 9-10 lat na dystansie 600 metrów najszybszy okazał się Sebastian Leśniak z Nowego Sącza, który finiszował przed Piotrem Błaździewiczem z Warszawy. Trzeci na mecie zameldował się Jakub Bargiel z Klimontowa. Na tym samym dystansie w kolejnej kategorii wiekowej 11-12 lat zwyciężyła Ewa Brzeska z Nowego Sącza, na drugim miejscu przybiegł Mateusz Gomulec z Krynicy-Zdroju, trzecią pozycję zajął Krzysztof Urbaniak broniący barw Dębów Wałbrzych.

Wśród 13-14 - latków na dystansie 1000 metrów zwycięstwo odniosła Karolina Stolarczyk z Rabki, która wpadła na metę przed Jakubem Stankiem z Grupy Biegowej Sądeczanin i  Anną Wójcik.

Jędrzej Wiśniewski z Olsztyna wygrał bieg 15-16- latków na 1000 metrów. Drugie i trzecie miejsce wywalczyli reprezentanci Grupy Biegowej Sądeczanin Sebastian Dybiec i Nikodem Dakowicz.

Wśród kobiet biegnących na dystansie 1000 metrów najlepsza okazała się Kamila Pobłocka z  UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKPOBŁOŚTEAM, na kolejnych miejscach na mecie zameldowały się kolejno Ludmiła Melicherowa  i Katarzyna Smolik .

Festiwalową nagrodę "Najszybsza Rodzina w Polsce" o wysokości 10 tysięcy złotych wywalczyli Stanisław, Tomasz i Marek Nocuniowie z miejscowości Borowno-Kolonia, którzy startowali w Koral Maratonie i Biegu Muszynianki.

Nagrodę Specjalną Festiwalu Biegowego dla najstarszego zawodnika otrzymał 77-latek Wiesław Węgrzecki. 
{moscomment}