Paweł Piszczek:
Co czeka biegaczy podczas Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego i Koral maratonu w Krynicy?:
- Udział w Koral Maratonie - wpisowe i noclegi gratis!
- Pula nagród w Koral Maratonie - 100 tysięcy złotych i samochód osobowy Fiat 500
- Nagrody w Ultramaratonie Festiwalowym - Biegu 7 Dolin
- Nagrody w biegu Życiowa Dycha - Krynica Zdrój-Muszyna
- Konkurs „Najszybsza Rodzina w Polsce"- nagroda 10 000 złotych

Udział w Koral Maratonie - wpisowe i noclegi gratis!

Na Festiwal Biegowy, który odbędzie się w dniach od 4 do 6 czerwca w Krynicy Zdrój,  na ponad dwa miesiące przed rozpoczęciem, zgłosiło się już ponad 1100 biegaczy. Liczba uczestników stale rośnie, nadal trwa promocja udziału w Koral Maratonie - każdy zgłoszony uczestnik otrzyma wpisowe i dwa noclegi gratis w pokojach wieloosobowych w ośrodkach wczasowych w Krynicy Zdrój lub okolicach Krynicy. Startujący w maratonie zostaną zawiezieni autokarami na miejsce startu w Nowym Sączu. W promocji pozostało jeszcze ponad 100 miejsc.  Szczegóły na www.festiwal-biegowy.pl.

100 tysięcy złotych i samochód osobowy Fiat 500 - pula nagród w Koral Maratonie.

Samochód odbierze zwycięzca Koral Maratonu, który jednocześnie osiągnie wynik poniżej 2:20:00.  Jeśli wynik nie zostanie osiągnięty auto zostanie rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli Koral Maraton. Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet Koral Maratonu Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego  otrzymują nagrody pieniężne, odpowiednio: 6000, 5000 i 4000 złotych. Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacjach wiekowych kobiet i mężczyzn otrzymują nagrody pieniężne odpowiednio: 1500, 1000 i 500 zł. Wśród zawodników, którzy przekroczą bramki premiowe ustawione co 2 km na trasie Koral Maratonu i ukończą bieg rozlosowanych zostanie 20 nagród pieniężnych po 2 000 zł. każda. Podczas Koral Maratonu Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego prowadzone będą następujące klasyfikacje: do 29 lat, do 39 lat, do 49 lat, do 59 lat, powyżej 60 lat.

Nagrody w Ultramaratonie Festiwalowym - Biegu 7 Dolin

Zdobywcy pierwszych sześciu miejsc w Ultramaratonie Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego otrzymają nagrody pieniężne:

1 miejsce -       6 000 zł
2 miejsce -       5 000 zł
3 miejsce  -      4 000 zł
4 miejsce -       3 000 zł
5 miejsce  -      2 000 zł
6 miejsce -       1 000 zł

Nagrody w biegu Życiowa Dycha - Krynica Zdrój-Muszyna

Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet Życiowej Dychy otrzymają nagrody pieniężne:

miejsce  -         3000 zł
miejsce -          2000 zł
miejsce -          1000 zł

Nagrody pieniężne zdobyte przez zawodniczki i zawodników będą przekazywane wyłącznie przelewem na wskazane osobiste konto bankowe zawodnika (nagrody nie będą wypłacane gotówką). Warunkiem otrzymania nagrody pieniężnej na konto bankowe jest wypełnienie i dostarczenie na adres organizatora niezbędnych druków wymaganych przez urząd skarbowy w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty zakończenia imprezy.

Konkurs „Najszybsza Rodzina w Polsce"- nagroda 10 000 złotych

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego to jedna z  największych imprez biegowych w Polsce, w której, ze względu na różnorodność oferowanych biegów,  mogą uczestniczyć całe rodziny. Reprezentację rodzinną stanowią  minimum trzy osoby wyznaczone przez kapitana rodziny zgłoszone do różnych biegów.   Klasyfikowane będą drużyny, w których  przynajmniej jeden biegacz ukończy  Koral Maraton.   Rodzinę należy zgłosić drogą elektroniczną, przesyłając maila z danymi osób składających się na drużynę, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  do 30 maja 2010 r.  Najszybsza  rodzina w Polsce otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys złotych.  Szczegółowe zasady konkursu na stronie www.festiwalbiegowy.pl

{moscomment}