Galeria
Wyniki NEW!

Wojciech Szota: Na starcie dzisiejszych zawodów pojawiła się rekordowa ilość prawie 300 zawodników. Jeszcze 10 minut przed startem w biurze zawodów stała bardzo długa kolejka do zapisów. Organizatorom udało się sprawnie wszystkich zweryfikować i zawody rozpoczęły się z minimalnym opóźnieniem. Nikt jednak nie narzekał, ponieważ mieliśmy dziś już prawdziwe przedwiośnie. Piękna słoneczna pogoda, temperatura ok. 8 stopni i przede wszystkim sucha trasa czyniły dzisiejsze bieganie czystą przyjemnością (nie licząc ciężkich podbiegów:).

Sezon rozpoczęty już na dobre. Niektórzy osiągnęli już bardzo wysoki poziom, inni dopiero zaczynają biegać w tym roku. Alpinista Jurek Natkański świętował narodziny syna Krzysztofa i reklamował Fundację Jerzego Kukuczki zachęcając do wpłacania 1% podatku :). By każdy mógł przyswoić sobie przesłanie - ci z przodu i ci z tyłu - Jurek uciekał się do małej sztuczki. Co okrążenie przekładał koszulkę z informacją o fundacji, raz na tył, raz na przód. Mamy nadzieję, strategia okaże się skuteczna i przy okazji gorąco pozdrawiamy Jurka.

Bieg był także okazją do wymiany spostrzeżeń na temat zeszłotygodniowego Biegu Piastów, który ma wielu miłośników wśród biegających w Falenicy. Startowali m.in. Waldek Arnold, Wiesiek Łuksza. Mając na uwadze sukcesy Justyny Kowalczyk to impreza ponownie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tegoroczna już 33 edycja zgromadziła 4000 uczestników z 31 krajów. Swoją drogą Justyna Kowalczyk wystartowała dziś w Falenicy... bo tak nazywa się nasza kolezanka z KB Galeria:)

Jak zwykle nie zawiedli nasi fotografowie. Zdjęcia pstrykali m. in. Doris i Silne Studio (Piotr Silniewicz). Już teraz prezentujemy pierwszą obszerną galerię.

 
FOTO RELACJA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
{moscomment}