Sekcja Drużyny Szpiku

Dorota Raczkiewicz: III Mistrzostwa Polski Drużyny Szpiku w maratonie tuż tuż!!!!!! Zakończyły się zapisy i na naszej liście jest niespełna 250 nazwisk. To oczywiście rekord hura!!!!! Wśród startujących jest nasz kapitan Prezydent Poznania Ryszard Grobelny, raper Jacek Mejer-Mezo, kabareciarz Szymon Jachimek, dyrektor programowy telewizji WTK Remigiusz Koziński i redaktor naczelny portalu Wszystko o bieganiu Przemek Walewski. Na linii startu pojawi się nasza Kasia Bujakiewicz, maratonka Monika Drybulska, wspaniały biegacz Marcin Fehlau i sprinter Marcin Urbaś.. Patrząc na listę widzę i drużynowych weteranów, czyli osoby, które już po raz czwarty wytarują w naszych barwach, ale i wielu beniaminków. Kochani cieszę się, że jesteście.

 
Powinnam coś chyba napisać, jakąś odezwę, ale nie będę tego robić, bo przecież Wy dokładnie wiecie, co to za Drużyna i po co ona powstała, że jak ja to mowie jesteśmy głosem chorych.

Opowiem Wam coś w zamian.
Dziś przed godziną zadzwoniła do mnie pani Krystyna z Kalisza. Jej syn ma 20 lat, choruje na białaczkę, ma wznowę, przed rokiem miał autoprzeszczep, teraz czeka  na dawcę. Opowiadała jak trudno jest patrzeć na swoje gasnące dziecko i że najtrudniejsza jest bezsilność. Powiedziała, że każdy dowód zainteresowania, wsparcia to jest jak dodana kreska w telefonie i że po prostu dziękuje.

Niech te Jej słowa będą ta odezwą.


Kochani a teraz kilka informacji praktycznych:
1.    pakiety drużynowe odbieramy na targach Expo
piątek 15-21
sobota 10-21
2.    zdjęcie grupowe przed startem czyli spotykamy się tak 25 minut przed 10.00
3.    na stoisku będzie można zakupić nasze drużynowe gadżety
koszulki bawełniane, dziecięce i dla dorosłych
koszulki biegowe
kubeczki
bandamki
oświadczenia woli
4.    Nagrody dla zwycięzców będą wręczane o godz. 15.15, również wtedy nagrodzimy zwycięzców konkursu foto
5.    przewidujemy nagrody losowe, czyli każdy będzie miał szansę coś wygrać
6.    na stoisku będzie na Was czekać ankieta dotycząca nowych akcesoriów , jak koszulki z długim rękawem, czy wiatrówki, proszę, abyście ją wypełnili, bo to pomoże nam podjąć decyzję co jeszcze jest rzeczywiście potrzebne
7.    ja czekam na was na stoisku w sobotę od 16

No to, co kochani do boju i do zobaczenia w sobotę lub w niedzielę
Pamiętajcie o zdjęciu, aby was na nim nie zabrakło!!!!!!!
Nadal możecie z nami dyżurować na Expo!!!

serdeczności
Dorota Raczkiewicz
Wasza szefowa
{moscomment}