Dział poświęcony Drużynie Szpiku

Dorota Raczkiewicz: „Masz Dar" to hasło kampanii medialnej, skierowanej do szerokiego grona odbiorców, ale to także tytuł naszej piosenki. Autorem słów jest Tomasz Raczkiewicz, muzykę skomponował Aleksander Gref, dyrygent i wybitny muzyk, dla nas to jednak przede wszystkim tato Oli. Siedmioletniej dziewczynki, która pokazała jak walczyć i pokonać nowotwór.  „Masz Dar" to piosenka pełna wdzięczności, radości i optymizmu, zachęcająca do dzielenia się życiem.Dzięki otwartości i zaangażowaniu wielu osób powstaje właśnie teledysk. Nad jego produkcja czuwa sztab profesjonalistów od mistrza dźwięków Bartka Zielonego - Tabba, przez wybitnego realizatora wideoklipów Łukasza Jankowskiego i  firmę fonograficzną My Music, a kończąc na artystach, którzy zgodzili się bezpłatnie wziąć udział w projekcie.

Do jej produkcji zaprosiliśmy naszych przyjaciół - gwiazdy polskiej sceny muzycznej, wśród nich: Macieja Balcara z zespołu Dżem, Mezo, Magdę Stużyńską,  Magdę Steczkowską, Olgę Bończyk, Roberta Friedricha z Arki Noego, Libera, Sylwię Grzeszczak. Swoje wokalne umiejętności zaprezentuje Kasia Bujakiewicz, Piotr Reiss, Marcin Urbaś i Julia Michalska.

„Masz Dar" w bardzo prostych słowach mówi o śmiertelnie chorych, ich walce i nadziei na znalezienie dawcy szpiku, który dla nich jest dawcą życia.
{moscomment}