Dorota Raczkiewicz "Drużyna Szpiku":To biegacze zaproponowali, aby zorganizować Mistrzostwa i właśnie takie symboliczne, bo przecież w tej Drużynie nie wynik, czy czas jest najważniejszy, a idea. A ta dzięki maratończykom niesie się po całej Polsce. Mija zaledwie rok odkąd w Grodzisku Wielkopolskim 2 zawodników po raz I wystartowało w koszulkach, a dziś to setki osób, świadomie podejmujących trud bycia "głosem chorych". Tomek Majewski człowiek o wielkim sercu zaprosił nas "drużynników" do siebie, na swój Półmaraton Unisławski. A ja zapraszam wszystkich, którzy chcą razem z nami dzielić się życiem. Przyjedźcie 20 czerwca do Unisławia. Czekamy na Was.

 Swój przyjazd na nasz półmaraton zapowiedziała Monika Drybulska, dwukrotna mistrzyni Polski w półmaratonie i maratonie, reprezentantka Polski na igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Trwają rozmowy ze znanym piłkarzem, który występował kiedyś w reprezentacji Polski i strzelał dla niej gole.
Patronat nad imprezą objął Wicewojewoda Wielkopolski Przemysław Pacia. Będą symboliczne, ale za to niepowtarzalne, nagrody w klasyfikacji generalnej oraz w niespotykanych nigdzie indziej kategoriach wiekowych  (K<30, K<50, K>50, M<30, M<50,  M>50). Do tego wszystkiego kapitalna atmosfera stworzona przez ludzi gotowych bezinteresownie dzielić się sobą z innymi, ratować innym życie, głosić sobą samym pochwałę życia. Unisław będzie czerwony od naSZPIKowania dobrą energią. To powinna być Twoja Drużyna i Twoje Mistrzostwa.
Dodatkowe infomacje można znaleźć na stronie www.unislaw.pl
Jeżli chcesz brać udział w I Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski Drużyny Szpiku w Półmaratonie napisz do nas
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Raczkiewicz
szefowa Drużyny Szpiku
www.darszpiku.pl 
{moscomment}