Zapisy / Regulamin / Trasy 
Strona imprezy / Strona na FB  
Dział poświęcony imprezie

img 9760

W X Charytatywnym Mokotowskim Biegu SGH każdy może i powinien (!) spróbować swoich sił. Trasa na dystansie 1 km jest dostępna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! Start dzieci jest bezpłatny!!! Na dystansie 5 i 10 km trasy są atestowane! Pamiętajmy, że startując w tym biegu pomagamy małej Lence. Do biegu zostało już tylko 12 dni! Zapisy trwają!

Aby jeszcze bardziej zmotywować Was do rozpoczęcia przygody z bieganiem - nie tylko tych najmłodszych, ale również osób dorosłych - zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku zmian.

  • Trasę na 1 km bedą mogły przebiec dzieci już od 11 roku życia.
  • Pierwsze 100 pakietów startowych dla dzieci (11-16 lat) na trasę 1 km - za darmo!!!
  • Cena pakietu startowego dla dorosłych, na trasę 1 km wynosi jedynie 20 złotych - rabat 33%!
  • Z wielką radością przedstawiamy Wam także trasy Mokotowskiego Biegu SGH!
  • Osoby, które posiadają już pakiet startowy dla dziecka (11-16 lat) otrzymają zwrot środków

Start wszystkich, trzech dystansów zaplanowany jest przy budynku A Szkoły Głównej Handlowej przy ul. Rakowieckiej w Warszawie. Meta, podobnie jak w poprzednich edycjach, znajdować się będzie w malowniczych Ogrodach Rektorskich.

 PREZENTACJA TRAS

sgh 5km

sgh 10km

Mokotowski Bieg SGH to największy bieg charytatywny organizowany przez studentów w Polsce, który odbędzie się już 14 maja 2023 r. Uczestnicy mają do wyboru trzy trasy o długości: 1 km, 5 km i 10 km. Trasy na 5 km i 10 km będą atestowane wraz z zapewnioną profesjonalną obsługą sędziowską, dzięki czemu najlepsze wyniki życiowe uczestników będą jeszcze większym osiągnięciem. Jednak głównym celem wydarzenia jest jak zawsze niesienie pomocy - w tym roku dla małej Lenki. Liczy się więc każda złotówka, a więc udział jak największej liczby uczestników!

img 0021

W 2023 roku Bieg SGH dla Lenki!
Lenka w maju skończy trzy lata. Jest wesołym i uśmiechniętym dzieckiem, które niestety musi nauczyć się podstawowych czynności od początku - siadać, raczkować, chodzić, chwytać i mówić. W sierpniu wykryto u niej guza, który znajduję się w móżdżku z przerzutami do mózgu i rdzenia kręgowego. Obecnie jest już po sześciu cyklach chemioterapii, którą musi przyjmować aż do ukończenia trzeciego roku życia. Ze względu na jej młody wiek i obszar naświetlania niemożliwe jest zrobienie radioterapii. Dlatego zbieramy pieniądze na dalsze leczenie za granicą. Liczy się każda złotówka.

REKLAMA