Zapisy
Regulamin / TRASY!
Strona imprezy / Strona na FB 
Dział poświęcony imprezie

img 9602Bieg SGH 2018

Mokotowski Bieg SGH to czołowa inicjatywa Samorządu Studentów SGH. Wyróżnia go przede wszystkim charytatywna forma. Ponadto jest on największym biegiem organizowanym przez studentów w Polsce. Już 14 maja  2023 odbędzie się X edycja wydarzenia, w której wszyscy uczestnicy będą mogli przyczynić się do pomocy ciężko chorej Lence. W 2023 roku środki uzyskane z wydarzenia zostaną przekazane na pomoc dziewczynce, która choruje na nowotwór mózgu i bardzo potrzebuje pieniędzy na leczenie. 

Poza pomocą charytatywną pragniemy promować zdrowy tryb życia w zróżnicowanych środowiskach. Do osiągnięcia tego celu przyczyni się zaangażowanie wielu ambasadorów ze świata sportu między innymi Olimpijczyk Marcin Lewandowski. To właśnie dzięki pomocy gwiazd sportu, które przekazują regularne wsparcie Biegowi za pomocą mediów społecznościowych, jesteśmy w stanie popularyzować sport, a także motywować tysiące ludzi do włączania aktywności fizycznej w ich codzienne życie.

W ramach Biegu SGH uczestnicy mają do wyboru trasy o długości 1, 5 i 10 km przebiegające przez ulice dzielnicy Mokotów w pobliżu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Bardzo ważne jest dla nas, by każdy zawodnik miał możliwość zaproszenia innych osób, przyjaciół oraz co najważniejsze, swojej rodziny, do uczestnictwa w Biegu. 

Nieodłącznym elementem Biegu jest Wioska Biegowa usytuowana w Ogrodach Rektorskich SGH, w której na uczestników czeka wiele różnych atrakcji przewidzianych dla wszystkich grup wiekowych. Będzie się tam znajdować między innymi Strefa Relaksu, strefa DKMS, Dmuchańce dla dzieci czy Strefa Partnerów.. Kluczowym punktem wioski jest scena, na której odbywa się uroczyste rozpoczęcie, rozgrzewka przed każdym z biegów, a także wręczenie nagród. 

Na uczestników biegu czekają już gotowe medale!

Liczymy na Was drodzy biegacze i mamy nadzieję, że najliczniej jak to możliwe spotkamy się na starcie!

Pakiety startowe
Pragnąc zredukować koszt pakietów w wersji podstawowej do minimum oraz dać możliwość wzięcia udziału w Mokotowskim Biegu SGH jak największej liczbie zainteresowanych, w tym roku wyłączone zostały z niego koszulki. Istnieje jednak możliwość dodatkowego zakupu koszulek, dla wszystkich chętnych, którzy nie wyobrażają sobie udziału w biegu bez takiej pamiątki.

Możliwość zakupienia pakietów na Bieg na 5 oraz 10 kilometrów została podzielna na TRZY PULE:

1. Pula - 39 zł

  • 100 pakietów na bieg na 5 km
  • 100 pakietów na bieg na 10 km

2. Pula - 45 zł

  • 150 pakietów na bieg na 5 km
  • 150 pakietów na bieg na 10 km

3. Pula - 49 zł
- do wyczerpania zapasów

Cena pakietu startowego biegu na 1 kilometr jest niezmienna i wynosi 30 zł.
Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową Biegu, fanpage i wydarzeniem na Facebooku oraz Instagramem, gdzie organizatorzy na bieżąco publikują najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.

Harmonogram imprezy

sgh harmonogram

W 2023 roku Bieg SGH dla Lenki!
Lenka w maju skończy trzy lata. Jest wesołym i uśmiechniętym dzieckiem, które niestety musi nauczyć się podstawowych czynności od początku - siadać, raczkować, chodzić, chwytać i mówić. W sierpniu wykryto u niej guza, który znajduję się w móżdżku z przerzutami do mózgu i rdzenia kręgowego. Obecnie jest już po sześciu cyklach chemioterapii, którą musi przyjmować aż do ukończenia trzeciego roku życia. Ze względu na jej młody wiek i obszar naświetlania niemożliwe jest zrobienie radioterapii. Dlatego zbieramy pieniądze na dalsze leczenie za granicą. Liczy się każda złotówka.

bieg sgh 2023 lenka

👉  Bieg SGH - Oficjalna Strona (samorzadsgh.pl)
👉  Mokotowski Bieg SGH 2023SGHMokotowski Bieg SGH 2023 | Facebook - wydarzenie
👉 https://www.facebook.com/biegsgh
👉 https://www.instagram.com/biegsgh/

REKLAMA