Zapisy
Regulamin
Strona imprezy / Strona na FB
Dział poświęcony imprezie

Organizator: Jubileusz dziesięciolecia, powrót do stacjonarnej formy po 3 latach covidowych turbulencji oraz oczywiście… charytatywny charakter biegu - pomoc niesiona małemu dziecku. To tylko niektóre z powodów czyniących tę edycję Biegu SGH naprawdę wyjątkową!

Mokotowski Bieg SGH to największy bieg charytatywny organizowany przez studentów w Polsce, który odbędzie się już 14 maja 2023 r. Uczestnicy mają do wyboru trzy trasy o długości: 1 km, 5 km i 10 km. Trasy na 5 km i 10 km będą atestowane wraz z zapewnioną profesjonalną obsługą sędziowską, dzięki czemu najlepsze wyniki życiowe uczestników będą jeszcze większym osiągnięciem. Jednak głównym celem wydarzenia jest jak zawsze niesienie pomocy - w tym roku dla małej Lenki. Liczy się więc każda złotówka, a więc udział jak największej liczby uczestników!

Przebieg Tras

Start trzech dystansów znajduje się przy budynku A Szkoły Głównej Handlowej przy ulicy Rakowieckiej. Meta natomiast, tak jak w poprzednich edycjach stacjonarnych, będzie znajdować się na Ogrodach Rektorskich.

  • Trasa na 1 km poprowadzi uczestników wzdłuż al. Niepodległości, gdzie przed ul. Narbutta będzie nawrotka. Następnie uczestnicy pobiegną już prosto do Ogrodów Rektorskich SGH
  • Trasa na 5 km będzie przebiegać również wzdłuż al. Niepodległości. aż do metra Wierzbno, gdzie zawrócą prosto do Ogrodów Rektorskich.
  • Trasa na 10 km będzie składać się z dwóch pętli na takiej samej trasie jak w biegu na 5 km.

Pakiety startowe
Pragnąc zredukować koszt pakietów w wersji podstawowej do minimum oraz dać możliwość wzięcia udziału w Mokotowskim Biegu SGH jak największej liczbie zainteresowanych, w tym roku wyłączone zostały z niego koszulki. Istnieje jednak możliwość dodatkowego zakupu koszulek, dla wszystkich chętnych, którzy nie wyobrażają sobie udziału w biegu bez takiej pamiątki.
Możliwość zakupienia pakietów na Bieg na 5 oraz 10 kilometrów została podzielna na TRZY PULE:

1. Pula - 39 zł

  • 100 pakietów na bieg na 5 km
  • 100 pakietów na bieg na 10 km

2. Pula - 45 zł

  • 150 pakietów na bieg na 5 km
  • 150 pakietów na bieg na 10 km

3. Pula - 49 zł
- do wyczerpania zapasów

Cena pakietu startowego biegu na 1 kilometr jest niezmienna i wynosi 30 zł.
Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową Biegu, fanpage i wydarzeniem na Facebooku oraz Instagramem, gdzie organizatorzy na bieżąco publikują najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.

W 2023 roku Bieg SGH dla Lenki!
Lenka w maju skończy trzy lata. Jest wesołym i uśmiechniętym dzieckiem, które niestety musi nauczyć się podstawowych czynności od początku - siadać, raczkować, chodzić, chwytać i mówić. W sierpniu wykryto u niej guza, który znajduję się w móżdżku z przerzutami do mózgu i rdzenia kręgowego. Obecnie jest już po sześciu cyklach chemioterapii, którą musi przyjmować aż do ukończenia trzeciego roku życia. Ze względu na jej młody wiek i obszar naświetlania niemożliwe jest zrobienie radioterapii. Dlatego zbieramy pieniądze na dalsze leczenie za granicą. Liczy się każda złotówka.

bieg sgh 2023 lenka

👉Bieg SGH - Oficjalna Strona (samorzadsgh.pl)
👉Mokotowski Bieg SGH 2023 | Facebook - wydarzenie
👉 https://www.facebook.com/biegsghBieg SGH | Warsaw | Facebook\
👉 https://www.instagram.com/biegsgh/ 

REKLAMA