Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów

 

Marcin Kuriata: Twarzą tegorocznej edycji Biegu ponownie został Jaś Mela, polarnik, założyciel Fundacji Poza Horyzonty.

Wolny Człowiek
Wybór Jaśka Meli na ambasadora 24. edycji biegu nie jest przypadkowy. To człowiek, który całym sobą wyraża frazę przyświecającą tegorocznej edycji - Łączy Ludzi Wolnych. Założyciel Fundacji Poza Horyzonty wraz z firmą Amway Polska przeprowadzą na biegu akcję charytatywną. Firma Amway Polska przekaże 2 zł za każdą osobę, która weźmie udział w Biegu Niepodległości na Fundację Jaśka Meli „Poza Horyzonty!!”.

11 listopada bądźcie z nami w Warszawie na Biegu Niepodległości. Każda osoba zarejestrowana w biegu to dodatkowe pieniądze, które pomogą osobom niepełnosprawnym będącym pod opieką Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. To bardzo ważne, razem jesteśmy w stanie wiele zdziałać. Bardzo na Was liczę. Do zobaczenia na starcie – zachęca Anna Pietrzak, Dyrektor Naczelny Amway Polska.
 
Wolno pomagać
Udział Jasia Meli w projekcie biegowym to również chęć niesienia pomocy potrzebującym. Aby taki zamysł realizować Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty wraz z Amway Polska, organizuje akcję charytatywną w trakcie XXIV Biegu Niepodległości. Udział w Biegu oznacza więc nie tylko sportową rywalizację, manifestację przywiązania do historii, ale również konkretną pomoc dla Fundacji Poza Horyzonty.
Im więcej osób zapisze się do Biegu, tym większa kwota zostanie przekazana potrzebującym podopiecznym Fundacji Jaśka Meli.

Zamknięcie zapisów na XXIV Bieg Niepodległości
W dniu dzisiejszym (18 październik), lista zapisanych do udziału w XXIV Biegu Niepodległości przekroczyła limit 8500 osób. W związku z tym, Organizator zmuszony został zamknąć zapisy internetowe, a od dnia jutrzejszego (19 października) również zapisy osobiste. Jednocześnie dostrzegając ogromne zainteresowanie udziałem w biegu oraz uwzględniając fakt, że zapisani z różnych przyczyn rezygnują z udziału w biegu, Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował listę rezerwową. Aby się na niej znaleźć wystarczy przesłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w tytule LISTA REZERWOWA, a w treści wpisując imię i nazwisko, rok urodzenia, miasto zamieszkania i numer telefonu.

Partner strategiczny: PKO Bank Polski
Sponsor techniczny: Craft
Sponsor: Amway Polska
Patroni medialni: Trójka, Gazeta Wyborcza, TVP Warszawa, AMS, MaratonyPolskie.pl oraz Maratończyk.pl
Patronaty honorowe: Muzeum Józefa Piłsudskiego, Muzeum Niepodległości, Instytut Pamięci Narodowej
Partnerzy: Powerade, 12tri i IFAA, Aktywni.pl
{moscomment}