Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów
Regulamin

Andrzej Bielski: Siema! Tradycyjnie już, co roku, zapraszamy brać mundurową do udziału w Biegu Niepodległości. Biegu, który ruszy ulicami Warszawy o godz. 11.11. Wspólnie z przyjaciółmi ze Straży Miejskiej będziemy tworzyć kolumnę biegaczy w uniformach służbowych - mundurach. Mocno związani z tradycjami, kierując się historyczną wymowa tego szczególnego dla nas biegu gorąco zachęcamy wszystkich mundurowych do wspólnego biegu w mundurach. Biegniemy jak zawsze w kolumnie, w tempie najwolniejszego w grupie. Zwyczaj udawało nam się trzymać równe tempo aby metę osiągnąć po 1 - 1,10h. Ze spraw organizacyjnych - ubiór - mundur polowy (ćwiczebny), bądź odpowiedni w zależności od "rodzaju służby", obuwie - taktyczne, nakrycie głowy - czapka lub beret (bądź odpowiednie).

Oczywiście nie trzymamy się sztywno tych reguł, ale chcemy być widoczni.Spotykamy się w dniu biegu w okolicach startu o godz. 10.40. Będzie nas widać, wiec z bliższą lokalizacja miejsca zbiórki nie powinno być problemu.

Aha....biegają z nami Panie w mundurach, więc jak i co roku zapraszamy Płeć Piękną. Wyniku biegu nie zagwarantujemy, ale miejsce w pierwszych szeregach jest dla Pań !Do zobaczenia na starcie. Spotykamy się w dniu biegu w okolicach startu o godz. 10.40. Będzie nas widać, wiec z bliższą lokalizacja miejsca zbiórki nie powinno być problemu.

aha....biegają z nami Panie w mundurach, więc jak i co roku zapraszamy Płeć Piękną. Wyniku biegu nie zagwarantujemy, ale miejsce w pierwszych szeregach jest dla Pań! Do zobaczenia na starcie.

Wojsko Polskie i Straż Miejska.
Miodzio i Andrzej...no i reszta mundurowej braci
 
PS: a jak biegaliśmy - dla przypomnienia - pomoże nam nieodłączny maratończyk.pl
 
 
 
 
 
 
{moscomment}