ZAPISY
Srona imprezy
Strona na FB
Fotorelacja 2018  
Dział poświęcony imprezie 

triada medal wizualizacja

Warszawska Triada Biegowa Zabiegaj o pamięć organizowana jest specjalnie dla Was. To właśnie Wy jesteście naszą inspiracją, napędzacie nas do działania i sprawiacie, że chcemy wciąż się rozwijać. Wsłuchując się w Wasze opinie na temat medalu na 31. Bieg Niepodległości podjęliśmy decyzję o zmianie koncepcji projektu. Zdanie biegaczy jest dla nas najważniejsze i wierzymy, że nowa propozycja trafi w Wasze gusta.

Nowy projekt ściśle wpisuje się w patriotyczną koncepcję pozostałych medali przygotowanych na Triadę Biegową 2019 i nawiązuje do 100. rocznicy ustanowienia orła w koronie godłem państwowym. Nastąpiło to 1 sierpnia 1919 r. poprzez ustawę uchwaloną przez Sejm Ustawodawczy.

Korona na głowie orła symbolizowała zjednoczenie Polski jako królestwa, a jedność i zgoda są wartościami ponadczasowymi – tak samo ważnymi wtedy jak i dziś.

Bądźcie z nami 11 listopada. Jesteśmy przekonani, że medal z orłem uskrzydli Was i sprawi, że na trasie biegu dokonacie czynów niemożliwych!

Celem wyróżnienia medalu na wizualizacji delikatnie zmieniliśmy jego kolor. W rzeczywistości całość będzie tworzyła spójną kompozycję kolorystyczną.

BN medal wizualizacja