Pomoc w dobrym kierunku

Rolą ambasadora jest nie tylko dążyć do wzrostu popularności biegania, ale również pomagać. Jeden z partnerów biegu Amway Polska za każdego uczestnika biegu przekaże 2 zł na rzecz Fundacji „Wychowanie przez sport”. Pomoc ta przyczyni się do wzrostu poziomu edukacji sportowej, szczególnie wśród najmłodszych – dodaje Paweł Januszewski.

Start zapisów
Dziś o północy z 14 na 15 października rozpoczną się zapisy internetowe. Wystarczy wejść na stronę Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, organizatora biegu i wypełnić formularz rejestracyjny. Osobiste zapisy rozpoczynają się 16 października w biurze zawodów przy ul. Rozbrat 26 (siedziba WOSiR). Tegoroczny limit to 12 000 pakietów startowych. W biegu udział wziąć mogą biegacze, zawodnicy na wózkach oraz Nordic Walking.

Partner strategiczny: PKO Bank Polski
Sponsor techniczny: Asics
Sponsor: AA drink, Amway Polska, Garmin
Patroni medialni: TVP Warszawa, Trójka, Rzeczpospolita, AMS, Runners’ World, MaratonyPolskie.pl, Maratończyk.pl, SportowaHistoria.pl
Patronaty honorowe: , Instytut Pamięci Narodowej, Muzeum Niepodległości, Muzeum Piłsudskiego
Partnerzy: Hulakula, Arkadia, MPWiK, Audioteka.pl, Motivato.pl; 12tri.pl, IFAA, Fundacja Trzy Kroki, Fotomaraton.pl, Grupa Historyczna Zgrupowanie Radosław, Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii, Pasjonaci Muzyki Trzy Czwarte, Idee Kaffee, Wydawnictwo Inne Spacery, Pogotowie Flagowe.

 

{moscomment}