Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów
Regulamin
Relacje historyczne (2010)
Imprezy powiązane 

Wojciech Jóźwik: Już 11 listopada o godz. 11.11 wystartuje 23. edycja Biegu Niepodległości. 7500 zawodników pobiegnie ulicami Warszawy, aby zamanifestować swoje przywiązanie do historii.
Ostatnie dni zapisów
Ponad 6000 osób zadeklarowało swój udział w tegorocznej edycji Biegu. Wprawdzie organizator przewidział zamknięcie listy startowej 5 listopada, wszystko wskazuje, że zapisy zakończą się w najbliższych dniach. Aby wystartować w Biegu wystarczy wejść na stronę www.wosir.waw.pl i kliknąć na widoczny na górze strony baner z napisem „zapisy”, wypełnić znajdujący się tam formularz, opłacić wpisowe i w wolnym czasie odwiedzić biuro zawodów w siedzibie organizatora,  Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbierając pakiet startowy.


Bieganie pomaga
Każdy uczestnik XXIII Biegu Niepodległości, pojawiając się na liście startowej  wspiera potrzebujących. Wspólnie z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty, Amway Polska organizuje akcję charytatywną w trakcie XXIII Biegu Niepodległości. Za każdego uczestnika Biegu Amway Polska przekaże 2 zł na podopiecznych Fundacji. W związku z tym zachęcamy, aby jak najwięcej osób wzięło udział w biegu. Realizując swoje pasje, można również pomóc innym i spełnić czyjeś marzenia. – powiedziała Anna Pietrzak, Dyrektor Naczelny Amway Polska.

Szczegółowe informacje dotyczące Biegu Niepodległości można znaleźć na stronie www.zabiegajopamiec.waw.pl i www.wosir.waw.pl

 

{moscomment}