Wyniki
Dział poświęcony imprezom WOSIR

W tym roku na trasie Biegu Konstytucji dominował kolor biały. W takich koszulkach pobiegli uczestnicy tegorocznej edycji zawodów. Na piersiach tradycyjnie pojawił się orzeł w koronie, a zawodnicy tuż przed startem odśpiewali Hymn Polski. Pięciokilometrową trasę ukończyło ponad 2 tysiące biegaczy. Ponadto pojawiła się sporo grupa miłośników nordic walking. Organizator przygotował także interesującą zabawę biegową dla dzieci. Po przebiegnięciu trasy liczącej 700 metrów, najmłodszych uczestników witały na mecie maskotki z filmu "Madagaskar 3". Dorośli też bawili się świetnie, choć elita ścigała się już na poważnie. Najszybszy okazał się Artur Kozłowski (15:33), który pokonał na finiszu Arkadiusza Gardzielewskiego (15:33) i Pawła Ochala (15:41). Wśród Pań najszybsza była żona Pawła Ochala czyli Olga Ochal (17:07). Tak właśnie powinno wyglądać świętowanie -  rodzinnie! Państwu Ochalom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, żałując, że nie zobaczymy ich w Londynie. Na podium oprócz Olgi, stanęła także Marta Szenk (17:23) i Renata Kalińska (18:02). Każdy uczestnik biegu otrzymał medal upamiętniający Trzeciomajową Konstytucję.