Dział poświęcony imprezom WOSIR
Regulamin
Trasa
Strona organizatora

Wojciech Jóźwik: 14 kwietnia rozpoczynają się zapisy do XXI Biegu Konstytucji 3 Maja. Hasło i zarazem przesłanie tegorocznej edycji to „Masz prawo do biegania". Bieg organizowany jest przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR) w ramach cyklu Zabiegaj o pamięć. Podobnie jak przed rokiem XXI Biegu Konstytucji 3 Maja wystartuje 3 maja o godz. 11.00 z ul. Myśliwieckiej. Następnie trasa zostanie poprowadzona ul. Agrykola, Alejami Ujazdowskimi, ul. Piękną, ul. Górnośląską, ul. Myśliwiecką, ul. Łazienkowską, ul. Czerniakowską, ul. Szwoleżerów aż do mety usytuowanej w Parku Agrykola. Uczestnicy, dla których przewidziano 2000 pakietów startowych, będą mieli do przebiegnięcia atestowaną trasę na dystansie 5 km.

Prawo do zapisów

Rejestrować się do biegu można na dwa sposoby:
- Poprzez stronę internetową www.wosir.waw.pl. Zapisy w formie elektronicznej trwają nieprzerwanie od 14 do 28 kwietnia. Wszyscy, którzy zarejestrują się w ten sposób, mają trzy dni robocze (w tym sobotę) na wniesienie opłaty startowej.
- W Biurze zawodów, w siedzibie WOSiR przy ul. Rozbrat 26, gdzie można nie tylko wypełnić formularz rejestracyjny, ale również odebrać pakiet startowy.

Godziny pracy Biura zawodów umożliwią każdemu zgłoszenie uczestnictwa w biegu. Szczegółowy harmonogram funkcjonowania Biura:

- w dniach 18,19,20,26,27 kwietnia w godzinach 12.00 - 18.00
- w dniach 14,21,28 kwietnia w godzinach 14.00 - 20.00
- w dniach 15,22,29 kwietnia w godzinach 10.00 - 16.00
- w dniach 16,23, 30 kwietnia oraz 2 maja w godzinach 10.00-14.00
- W dniu 03 maja w godzinach 8.00 - 10.00 w biurze zawodów na terenie Stadionu Miejskiego ul. Łazienkowska 3 Aby usprawnić zapisy, możliwe jest ściągnięcie deklaracji uczestnictwa ze strony www.wosir.waw.pl i dostarczenie jej wypełnionej do Biura zawodów.

Prawo do informacji

Wraz z zapisami rusza nowa odsłona strony informacyjnej całego cyklu biegowego Zabiegaj o pamięć. Pod adresem www.zabiegajopamiec.waw.pl będzie można znaleźć zarówno informacje o zapisach, trasie, ale również aktualności związane z wydarzeniami towarzyszącymi. Bieżące informacje o biegu można znaleźć również na fanpage'u Zabiegaj o pamięć, który znajduje się na portalu Facebook.


{moscomment}