FOTOREALACJA / REPORTAŻ 2019
GALERIE ZDJĘĆ
Strona imprezy
Dział poświęcony imprezie

bk 2019 doris 668

Komunikat ze strony Aktywna Warszawa
Szanowni Państwo, drodzy biegacze!

Mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 zdecydowaliśmy o odwołaniu 30. Biegu Konstytucji 3 Maja. Data planowanego startu zapisów (4.04.2020 r.) pozostaje więc anulowana.

Liczymy na Wasze zrozumienie sytuacji, bo wszyscy mamy zbyt wiele do stracenia. Bieg Konstytucji 3 Maja to nie tylko kilka tysięcy biegaczy, tych dorosłych i dzieci biegających ze swoimi maskotkami, ale także setki wolontariuszy i osób pracujących „na zapleczu” tak dużej imprezy.

Życzymy sobie i Wam, by sytuacja w Europie i w naszym kraju została opanowana na tyle, byśmy mogli spotkać się na kolejnych naszych wydarzeniach.

Tymczasem zachęcamy do pozostania aktywnymi fizycznie dla własnego dobra i zdrowia. Pamiętajcie, że trening w domu przysłuży się Wam nie tylko w kontekście biegania.

Śledźcie nasze kanały, zaglądajcie po dawkę merytorycznej wiedzy i motywacji, pokażcie, jak w sportowym duchu radzicie sobie z kwarantanną i pamiętajcie, że nie jesteście w tym sami!