Regulamin
Relacja 2009
Relacja 2008
Relacja 2007
Relacja 2006

Marta Woźniak(WOSIR):Drogi Biegaczu, już od 15 kwietnia możesz zgłaszać się do XX Biegu Konstytucji 3 Maja. W tegorocznej edycji, na dystansie 5 km, wystartować mogą nie tylko biegacze, ale Nordic Walking i zawodnicy na wózkach. Na zawodników czekają liczne atrakcje, m.in. dzięki uprzejmości Pracowni Dietetycznej Urszuli Koszczuk WANILIA - porady dietetyczne, pomiar masy ciała, wskazówki, jak zdrowo się odżywiać. Zgłoszenia przyjmujemy na stronie www.wosir.waw.pl od 15 kwietnia do 28 kwietnia oraz w biurze KS „POLONIA" ul.  Konwiktorska 6, wejście od ulicy Bonifraterskiej (w dniu 24 kwietnia wejście od strony Międzyparkowej). 

oraz:

2 maja w godzinach 10.00 - 14.00
3 maja w godzinach 8.00 - 10.00.
w biurze zawodów w trybunie głównej stadionu „LEGIA" ul. Łazienkowska 3.

Regulamin Biegu Konstytucji oraz szczegóły tegorocznej imprezy znajdziecie na: www.biegkonstytucji.pl oraz www.wosir.waw.pl

Bieg konstytucji 3 Maja to jedna z inicjatyw Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbywająca się w ramach projektu „Zabiegaj o pamięć". Organizowane są jeszcze dwa podobne przedsięwzięcia. Pierwsze to Bieg Powstania Warszawskiego, upamiętniający walkę stolicy o wolność. Jest on nietypowy, gdyż odbywa się wieczorem,  zawsze w ostatnią sobotę przed rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Druga tego typu inicjatywa to Bieg Niepodległości, organizowany w celu upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodłegłości. Corocznie każda z tych imprez cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Udział w nich biorą nie tylko miłośnicy sportu, ale także pasjonaci historii i wszyscy Ci, którzy chcą oddać cześć przodkom.

Natomiast młodych wielbicieli piłki nożnej, zachęcamy do udziału w trwającym właśnie, pięćdziesiątym już Turnieju im. A. Zaranka „Gramy o Złotą Piłkę". Wielki finał odbędzie się na nowym stadionie Legii, a zapisy trwają już tylko do 21 kwietnia włącznie!
{moscomment}