Warszawa

Wyniki (25.03.2023)
Wyniki - Klasyfikacja generalna

Galeria cz. 1 / Galeria cz. 2 / Galeria cz. 3 / Galeria cz. 4
Dział poświęcony imprezie

falenica

W minioną sobotę (25.03.2023) zakończyły się XIX Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - sezon 2023. Pogoda była piękna i wiosenna. Aura tym razem miała duże znaczenie ponieważ uroczysta dekoracja wszystkich uczestników odbywała się na powietrzu, obok miejsca startu. Wszyscy otrzymali piękny, dużych rozmiarów :) oryginalny medal z emaliowanej ceramiki. Dla wielu to kolejna pamiątka w pokaźnej, medalowej kolekcji z Falenicy. Więcej o samych medalach napiszemy.. niebawem :) a jest to bardzo ciekawa historia :) Za pierwsze trzy miejsca wywalczone na najdłuższym dystansie - 10 km, triumfatorzy otrzymali ceramiczne kufle i słodkie upominki od "Cukierni Andrzeja Kozaka".

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki 
Galeria cz. 1
Galeria cz. 2
Galeria cz. 3
Dział poświęcony imprezie

falenica 18 luty 23

Dziś (18.02.23) falenicka wydma „zaproponowała” najlepsze warunki do biegania w całym cyklu. Wielu uczestników znacznie poprawiło swoje wyniki. Mimo obfitych opadów deszczu w ostatnich dniach, biegowe ścieżki były praktycznie suche. Ferie dla Mazowsza, spowodowały też mniejszą frekwencję, co przekładało się na komfort biegu. Największy niepokój powodowały podmuchy wiatru, choć nie tak intensywne jak zapowiadały to prognozy. Organizatorka biegu Małgorzata Krochmal powiedziała nam, że jeszcze dzień wcześniej dzwonili zaniepokojeni uczestnicy, z zapytaniem czy z powodu zapowiadanego porywistego wiatru, impreza nie powinna być odwołana. Ostani bieg liczony do klasyfikacji generalnej odbedzie się już 4 marca.

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Wyniki
Galeria - cz. 1
Galeria - cz. 2
Galeria - cz. 3
Dział poświęcony imprezie

falenica 4 02
Organizatorzy Biegów Górskich w Falenicy znów zamówili zimową aurę. Podobnie jak dwa tygodnie temu, śnieg zaczął padać na kilkanaście godzin przed imprezą. Tym razem Falenica powitała biegaczy słoneczną pogodą. Jednak odwrotnie jak dwa tygodnie temu, z powodu ujemnej temperatury, z każdym okrążeniem było coraz bardziej ślisko. Chcąc osiągnąć dobry wynik trzeba było trochę zaryzykować lub dobrać odpowiednie buty. Najszybsi na głównym dystansie 10 km byli Piotr Łobodziński (33:41) i Marta Kaźmierczak (41:42).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dział poświęcony imprezie

Już jutro trzeci bieg z cyklu 19. Zimowe Biegi Górskie w Falenicy. Impreza ta ma niesłabnące grono miłośników, zwłaszcza z Warszawy i okolic. Warunki pogodowe często są decydującym czynnikiem wpływającym na to jakie osiągniemy wyniki, na tej dość trudnej technicznie trasie. Najprawdopodobniej - podobnie jak dwa tygodnie temu - będzie zimowo, bo zaczął padać śnieg. Dziś, z łezką w oku, chcemy wam przypomnieć jeden z naszych filmów „retro”, który został nagrany podczas edycji sprzed 14 lat (10.01.2009). Gorąco zapraszamy! :)

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Galeria - dystans 3 i 6 km
Galeria - dystans 10 km - cz. 1
Galeria - dystans 10 km - cz.2
Galeria - dystans 10 km - cz.3
Dział poświęcony imprezie

falenica 21 01 23

Zimowe Biegi Górskie w Falenicy nareszcie były zimowe! Z drugiej strony warunki nie rozpieszczały biegaczy. Trasa zmieniała się na każdym okrążeniu. Od mokrego śliskiego śniegu, po grząskie błoto. Jak zawsze trzeba było uważać na wystające korzenie. Na szczęście obyło się chyba bez kontuzji.

Pomimo zimowej aury, najtwardsi i najszybsi wybierali stroje na upalną pogodę, jak widać na załączonym obrazku. Maratończyk.pl przygotował obszerną ponad tysiąc zdjęciową galerię. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości i odwagi!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

ZAPISY
Trasa
Regulamin
Dział poświęcony imprezie

falenica 2023 do art1

Od poniedziałku 14.11.2022 ruszyły zapisy na XIX edycję Zimowych Biegów Górskich w Falenicy! Tym, którzy jeszcze nie mieli okazji startować w tym cyklu przypominamy, że Falenica to wydma na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Oczywiście tego biegu nie trzeba specjalnie rekomendować. Wielu zawodników od lat zawody traktuje jako żelazny punkt programu zimowego biegania a organizatorzy wciąż dokładają starań by atmosfera przyciągała nowych uczestników i była niepowtarzalna.

Zimowe Biegi Górskie to cykl 6 biegów (w tym ostatni finałowy, który nie liczy się w klasyfikacji generalnej!). Pierwszy etap odbędzie się 7 stycznia, a więc będą dwa biegi w styczniu, dwa w lutym i dwa biegi w marcu - w tym ostatni, połączony będzie z dekoracją zawodników. Biegi tradycyjnie będą się odbywały na wydmie falenickiej pod Warszawą, na trzech dystansach – 10 km (3 pętle, przewyższenie 255m), 6.6 km (2 pętle, przewyższenie 170m), 3.3km (1 pętla, przewyższenie 85m). Z radością publikujemy nowy harmonogram cyklu, byście mieli możliwość zaplanować sobie udział w tych wyjątkowych zimowych biegach. Pierwsze ściganie organizatorzy zaplonowali na drugą sobotę stycznia 2022 roku.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Krótka fotorelacja
 Wyniki
Dział poświęcony imprezie

bieg niepodleglosci 1 1
Tradycyjnie w Warszawie o godz. 11.11 wystartował największy Bieg Niepodległości w Polsce. Biegacze utworzyli żywą biało-czerwoną flagę. W tym roku na starcie pojawiło się około 10 tysięcy miłośników takiego uczczenia święta Odzyskania Niepodległości. Na trasie wśród kibiców był marszałek Piłsudski, który hojnie przybijał „piątki” z uczestnikami. Ci, co nie walczyli o czas, czekali nawet na zrobienie sobie zdjęcia z tym najważniejszym gościem. Bieg ruszył w kilku grupach. Nie brakowało radości i patriotycznych gestów. Pewnym zgrzytem był tylko brak medali dla uczestników na dalszych pozycjach. Jeden z przedsiębiorczych biegaczy oferował wypożyczenie swojego medalu do zdjęcia… za 10 złotych. Mimo wszystko uśmiechy nie znikały z twarzy biegaczy i świętowanie na sportowo jest chyba najlepszym sposobem celebrowania naszego narodowego święta.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Wyniki 
Strona imprezy  
Dział poświęcony imprezie

bpw 2022fot. Aktywna Warszawa

W sobotni wieczór 30 lipca 2022 r. odbyła się 31 edycja Biegu Powstania Warszawskiego. W tym roku ponownie można było rywalizować na dwóch dystansach - 5 lub 10 km. Łącznie linię mety osiągnęło 6 495 zawodników, którzy swoim udziałem uczcili pamięć bohaterskich i tragicznych wydarzeń z 1944 r. Zawodnicy startowali w dwóch turach - o godzinie 20:30 i 21:00, w tym roku w innym miejscu niż zwykle, bowiem start znajdował się przy Parku Krasińskich, tuż przy gmachu Sądu Najwyższego i pomnika Powstania Warszawskiego. Przed strzałem startera odśpiewano hymn państwowy. Meta tradycyjnie ulokowana była na ul. Konwiktorskiej.

Sobotnie zawody swoją obecnością zaszczycili wyjątkowi goście – uczestnicy Powstania Warszawskiego: Profesor Leszek Żukowski, ps. „Antek”, wieloletni prezes Światowego Związku Żołnierzy AK oraz Jerzy Mindziukiewicz ps. „Jur”, wiceprezes Związku Powstańców Warszawskich. Goście przemawiali przed startem dodając szczególnej podniosłości imprezie oraz wystąpili w roli starterów obu biegów.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy 
Dział poświęcony imprezie 
RELACJA 2021 (maratończyk.pl)

medal bpw 2022

Dzisiaj organizatorzy 31. Biegu Powstania Warszawskiego zaprezentowali medal. Otrzymają go zawodnicy, którzy w wieczór 30 lipca 2022 roku, ukończą bieg na dystansie 5 lub 10 km. Rozpoczęcie poszczególnych biegów nastąpi o godzinie 20:30 (5 km) i 21:00 (10 km). Trasy biegów tradycyjnie będą powiązane z symbolicznymi dla Powstania Warszawskiego miejscami. Start dla obu dystansów będzie usytuowany na Placu Krasińskich, a meta tradycyjnie na ulicy Konwiktorskiej.

Przypominamy, że jedyny bieg jaki odbędzie się w dniu 1 sierpnia 2022, a więc w dniu wybuchu Powstania Warszawskiego, zorganizuje Janusz Kalinowski, na trasie 5 km pod siedzibą PKOL w Warszawie. Bieg zaplanowany jest na godzinę 20:00. Niebawem podamy więcej informacji.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki 
Dział poświęcony imprezie

bieg konstytucjifot. Aktywna Warszawa

W dniu wczorajszym, odbył się jubileuszowy 30. Bieg Konstytucji 3. Maja w Warszawie. Zawody odbyły się tradycyjnie na dystansie 5 km, z tą różnicą, że w tym roku trasa prowadziła (w przybliżeniu) w odwrotnym kierunku, niż to miało miejsce w poprzednich latach. Start i meta ulokowane były na ulicy Myśliwieckiej. Zamiast ciężkiego półkilometrowego podbiegu Agrykolą, do pokonania był nowy podbieg ulicą Książęcą, wynoszący około kilometra, ale za to o wiele łagodniejszym profilu. Na mecie zdania były podzielone. Z zasłyszanych opinii dowiedzieliśmy się, że wielu uczestnikom spodobał się dłuższy, ale łagodniejszy podbieg, występujący w pierwszej fazie biegu.

Tuż przed startem biegacze odśpiewali hymn państwowy, grupa rekonstrukcyjna oddała honorowy wystrzał i rozpoczęła się twarda rywalizacja. Wśród mężczyzn najszybszy był Taras Telkovski, który osiągnął metę w czasie 15: 29, na finiszu o sekundę pokonał Radosława Gromka, a trzecie miejsce wywalczył Łukasz Więckowski z czasem 15:47.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy 

konstytucja 3 maj w 2019 337 2251 1200 800 100
Wiele osób zastanawiało się, czy w tym roku odbędą się biegi w ramach Warszawskiej Triady Biegowej czyli Bieg Konstytucji 3 Maja, Bieg Powstania i Bieg Niepodległości. Wczoraj biegacze otrzymali komunikat z informacją, że przygotowywany jest Bieg Konstytucji 3 Maja i ruszają zapisy. Dotąd organizacja Triady była wyłącznie w gestii m. st. Warszawy. Jak się okazało jednostka miejska jaką jest Aktywna Warszawa, zleciła proces organizacyjny Fundacji „Maraton Warszawski”. Na tych samych zasadach ma się odbyć Bieg Powstania i Bieg Niepodległości.

Fundacja „Maraton Warszawski” pod kierownictwem Marka Troniny, organizuje w stolicy Maraton i Półmaraton Warszawski i kilka innych mniejszych imprez. W tej chwili dla Biegu Konstytucji 3 Maja powstała nowa strona internetowa: www.bieg3maja.pl. Impreza planowana jest 03.05.22, o godz. 11.00. Ostatni raz bieg odbył się w 2019 roku. Wystartowało wtedy blisko 6 tysięcy biegaczy. W tym roku start i meta przewidziane są pod Zamkiem Ujazdowskim. Nie będzie biegu dzieci z maskotką. Główna zmiana to zbieg, zamiast podbiegu Agrykolą i nowy podbieg ulicą Książęcą. Stawki opłat startowych wynoszą: pakiet podstawowy (bez koszulki) - 65 zł, pakiet z koszulką techniczną - 94 zł.

Napisz komentarz (4 Komentarze)

Galeria cz. 1 / Galeria cz. 2  / Galeria cz. 3
Wyniki
Dział poświęcony imprezie

falenica etap6 2022 1
Cóż, smutno… w sobotę 19.03.2022 zakończyły się XVIII Zimowe Biegi Górskie w Falenicy 2022. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią „Falenica” powróciła i nim się obejrzeliśmy odbyło się sześć biegów. Mamy nadzieję, że tym razem żegnamy się z cyklem, na nie dłużej niż rok. W sobotę pogoda dopisała. Bezchmurne niebo, słońce choć temperatura niska, ok. 5-7 stopni Celsjusza. Trudno było jednak poprawić wyniki. Dawno już nie padał deszcz i falenicki las był bardzo piaszczysty.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Galeria cz. 1 / Galeria cz. 2 / Galeria cz. 3
Dział poświęcony imprezie

falenica 03

Zimowe Biegi Górskie w Falenicy dobiegają końca. W sobotę 5-go marca zawodnicy po raz ostatni w tym roku rywalizowali o miejsce w klasyfikacji generalnej. W sobotę na próżno było szukać zimy to na zawodników posypało się trochę płatków śniegu. Niestety roztapiały się błyskawicznie. W lesie tym razem było bardzo sucho i momentami trzeba było bardzo uważać na mocno piaszczyste podłoże. Co najmniej dwie osoby wymagały pomocy medyków po niewielkich skręceniach kostek.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Galeria cz. 1 / Galeria cz. 2 / Galeria cz. 3
Dział poświęcony imprezie

falenica etap 4 cz1 16

W miniony weekend w całej Polsce szalały wichury. Nie inaczej było w Falenicy, gdzie rozgrywała się czwarta runda Zimowych Biegów Górskich. Tym razem można było odnieść wrażenie, że zawody odbywają się nad morzem, a tuż za linią lasu szaleje sztorm. Wiatry targające koronami drzew dawały prawdziwie morski odgłos. Wydawało się, że nie będzie zbyt wielu chętnych na ściganie się w takich okolicznościach, a jednak biegacze licznie stawili się na linii startu. Warunki do biegania były dobre, wiatr w lesie zbytnio nie przeszkadzał i raczej nie miał wpływu na wyniki. Chyba, że niektórzy biegli szybciej niż zazwyczaj… ze strachu przed wiatrem:) Tradycyjnie po zawodach można było odpocząć w zaciszu szkoły spożywając pyszny żurek, ciasta, sałatki i makarony :)

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Galeria cz. 1 / Galeria cz. 2 / Galeria cz. 3

falenica3

W sobotę 5 lutego w falenickim lesie po raz kolejny biegacze rywalizowali w ramach Zimowych Biegów Górskich. Temperatura na plusie (+6 stopni), dobre podłoże, nie było ślisko... ale coś za coś. Kopny piach spowodował słabsze wyniki u wielu zawodników. Frekwencja była tym razem niższa z powodu ferii zimowych. Wielu startujących na wydmach zapewne trenuje teraz gdzieś w Polsce. Oczywiście jak zawsze atmosfera była fantastyczna, a po biegu można się było posilić w pobliskiej szkole. Do wyboru był wyśmienity żurek, sałatki i pyszne ciasta. Na kolejny bieg zapraszamy 19 lutego!

Napisz komentarz (3 Komentarze)

Wyniki
Galeria cz. 1 / Galeria cz. 2 / Galeria cz. 3 / Galeria cz. 4
Dział poświęcony imprezie 

falenica 22 22

 W sobotę 22.01.2022 odbyła się druga edycja Zimowych Biegów Górskich w Falenicy.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Wyniki 
Galeria cz. 1Galeria cz. 2  / Galeria cz. 3
Dział poświęcony imprezie

falenica etap1 392

Długo wyczekiwany bieg na falenickich wydmach w końcu się odbył!!! Ostatni raz biegacze rywalizowali na tej trasie w ramach Zimowych Biegów Górskich prawie dwa lata temu - 29.02.2020! Bieg finałowy w 2020 roku już się niestety nie został rozegrany z powodu pandemii. Kiedy więc organizatorzy ogłosili zapisy na edycję 2022, lista startowa zapełniła się błyskawicznie.

Podczas pierwszego etapu, który odbył się 8-go stycznia widać było prawdziwą radość na twarzach zawodników, że znowu mogą zmierzyć się z tą wyjątkową trasą. Tradycyjnie rywalizacja odbywała się na trzech dystansach 3,3 km (jedna pętla), 6,6 (dwie pętle) i 10 km (trzy pętle). Warunki do biegania były dobre. Lekko posypało śniegiem, nie było zbyt ślisko.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

ZAPISY
Regulamin
Dział poświęcony imprezie

falenica 2022

Fani falenickiego biegania mogą no nowo szykować się do startów! Już jutro startują zapisy do kolejnej XVIII edycji tego wyjątkowego biegu! Ostatni raz w Falenicy spotkaliśmy się w 29.02.2020 i był to ostatni bieg siedemnastej edycji. W tym roku ze względów wiadomych impreza nie odbyła się. Wszyscy tęskniliśmy za tym górskim biegiem rozgrywanym na falenickich, leśnych wydmach i decyzja organizatorów bardzo nas wszystkich cieszy!

Tym, którzy jeszcze nie mieli okazji startować w tym cyklu przypominamy, że Zimowe Biegi Górskie to cykl 6 biegów (w tym ostatni finałowy, który nie liczy się w klasyfikacji generalnej!). Pierwszy etap odbędzie się 8 stycznia, a więc będą dwa biegi w styczniu, dwa w lutym i dwa biegi w marcu - w tym ostatni, połączony będzie z dekoracją zawodników. Biegi tradycyjnie będą się odbywały na wydmie falenickiej pod Warszawą, na trzech dystansach – 10 km (3 pętle, przewyższenie 255m), 6.6 km (2 pętle, przewyższenie 170m), 3.3km (1 pętla, przewyższenie 85m).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

 Dział poświęcony imprezie

bn 1

… a właściwie nie będzie tradycyjnej imprezy organizowanej przez m. st. Warszawa siłami Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Natomiast trwają przygotowania do „Niepodległej Piątki” na PGE Narodowym (07.11.2021) - bieg ma nawet rangę Otwartych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn na 5 km. Jednym z organizatorów jest znany maratończyk Jakub Nowak.

Decyzja Aktywnej Warszawy jest pewnym zaskoczeniem zwłaszcza, że w tym roku odbył się już 30. Bieg Powstania Warszawskiego. Organizatorzy swoją decyzje tłumaczą m.in. tak: „Organizacja naszych wydarzeń wymaga kilku miesięcy przygotowań, zdobycia dziesiątek pozwoleń i opracowania rozwiązań logistycznych zapewniających komfort i bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy oraz biegaczy. Nie da się tego przygotować z dnia na dzień czy z tygodnia na tydzień. Nie przy imprezie o takiej skali”. Poniżej pełna treść komunikatu.

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Wyniki
Fotorelacja (88 zdjęć)
Galeria (350 zdjęć)
Strona imprezy 
Dział poświęcony imprezie

Fotorelacja - 29. Bieg Powstania Warszawskiego (2019 rok) / Fotorelacja - 6. Bieg Zdobycia PAST-y (2019 rok)

bpw 2021 fotorelacja 49

Wczoraj wieczorem 7.08.2021 w Warszawie odbył się jubileuszowy 30. Bieg Powstania Warszawskiego. W tym roku ze względu na panujące obostrzenia zawodnicy startowali w turach co 15 minut po 500 osób. Do pokonania był tylko jeden dystans - 10 km, a nie jak w poprzednich latach, gdy zawodnicy mogli wybrać między trasą na 5 lub 10 km. Zawody ukończyło 3694 biegaczy. Pierwsza grupa wystartowała o godz. 20:00 na ul. Bonifraterskiej przy Kościele pw. św. Jana Bożego i Andrzeja Apostoła. Meta tradycyjnie znajdowała się na ul. Konwintorskiej po trudnym podbiegu - wieńczącym dzieło - ulicami Wenedów i Zakroczymskiej. Imprezę uświetniła obecność grupy rekonstrukcyjnej "Zgrupowanie Radosław". Starterem biegu była Renata Kaznowska - Wiceprezydent m.st. Warszawy i uczestnik Powstania Warszawskiego Leszek Stanisław Żukowski, ps. „Antek”. Konferansjerkę jak zawsze brawurowo poprowadził Bogdan Saternus.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy 
Dział poświęcony imprezie
Fotorelacja - 29. Bieg Powstania Warszawskiego (2019 rok)
Fotorelacja - 6. Bieg Zdobycia PAST-y (2019 rok)

30. Bieg Powstania Warszawskiego
Aktywna Warszawa: W sobotę, 7 sierpnia, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią odbędzie się 30. Bieg Powstania Warszawskiego - jeden z nieodłącznych elementów obchodów rocznicowych. Mamy nadzieję, że Warszawa ponownie stanie się biegową stolicą Polski, zaś biegacze w świetle płonących zniczy uczczą pamięć o uczestnikach zrywu z 1 sierpnia 1944 roku. Zapisy rozpoczną się 6 lipca o godz. 10:00.

Cały 2020 rok był praktycznie stracony dla tysięcy biegaczy, którzy zwykle tłumnie zapełniali warszawskie ulice. Chcemy to zmienić, bo wiemy jak istotna dla biegaczy jest aktywność fizyczna i uczestnictwo w tak wielkich imprezach, ale też jak ważne jest dla nich uczczenie rocznic historycznych i dbałość o pamięć

– podkreśla Renata Kaznowska, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Srona imprezy
Dział poświęcony imprezie

bn 2020

Ewa Paciorek: 27 583 kilometrów – tyle przebiegli uczestnicy Wyzwania Drużynowego w ramach Biegu Niepodległości: okrążmy razem Polskę. Przypomnijmy, że za cel postawiliśmy sobie pokonanie w przybliżeniu sumy długości granic Polski wynoszącej 3 511 km. Dziś wiemy już, że cel został osiągnięty i „okrążyliśmy” kraj prawie ośmiokrotnie. W inicjatywie, nie licząc  biegnących indywidualnie, wzięły udział 32 drużyny z całej Polski oraz Polacy mieszkający w innych krajach europejskich.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dział poświęcony imprezie
Fotorelacja - 29. Bieg Powstania Warszawskiego (2019 rok)
Fotorelacja - 6. Bieg Zdobycia PAST-y (2019 rok)

zdj7 1Fot. Aktywna Warszawa

Aktywna Warszawa: Upalna sobota nie odstraszyła biegaczy, którzy od rana, 22 sierpnia wbiegali na 9. piętro historycznego budynku przy ul. Zielnej. Najszybciej udało się to Adrianowi Bednarskiemu, który pokonał schody gmachu w czasie 35,97 sek.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dział poświęcony imprezie

Fotorelacja - 29. Bieg Powstania Warszawskiego
Fotorelacja - 6. Bieg Zdobycia PAST-y

 

Rok temu 27 lipca 2019, prawie 11,5 tysiąca uczestników razem pokonywało historyczną trasę 29. Biegu Powstania Warszawskiego. Niestety jubileuszowa, 30 edycja w wersji tradycyjnej nie odbędzie się w tym roku Możemy jednak, przypomnieć sobie jak było. Zapraszamy do obejrzenia ubiegłorocznego filmu.

Historyczne zdjęcia i filmy z Biegu Powstania i Warszawskiego i Biegu Zdobycia PAST-y możecie oglądać w dziale poswięconym imprezie.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Strona imprezy
Relacja 2019 / Film 2019
Dział poświęcony imprezie

bieg pasty 2019 lead

Aktywna Warszawa: Pierwszy w tym roku nasz bieg w wydaniu tradycyjnym. Przed Wami 7. Bieg Zdobycia PAST-y, czyli 9 pięter po schodach, ku czci bohaterów Powstania 1944 r.
Wpisujcie do swoich kalendarzy dwie ważne daty:

- zapisy, w sobotę 25 lipca, minutę po północy, obowiązuję kolejność opłaconych zgłoszeń;
- biegniemy w sobotę 22 sierpnia, czyli w rocznicę zdobycia PAST-y przez Powstańców.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Fotorelacja 2019 / Bieg z maskotką 2019 / Relacja 2019
Dział poświęcony imprezie

Trudno nie myśleć o tegorocznej majówce w kontekście zeszłego roku. Gdyby komuś z biegnących np. w Biegu Konstytucji 3 Maja 2019 powiedzieć wtedy, że za rok nie będzie w ogóle biegów masowych, to uznałby to zapewne za szaleństwo. Niestety, rzeczywistość jak to często bywa, przerasta nasze plany i wizje przyszłości.

Dziś chcemy Wam zaprezentować króciutki film naszej produkcji z zeszłorocznej rywalizacji… z nadzieją, że myśl o pobiegnięciu w takiej imprezie za rok, nie jest szaleństwem…

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Podkategorie