Wyniki
Galeria cz. I 
Galeria cz. II NEW

Dorota Świderska: Dzisiejszy trzeci etap Zimowego Maratonu na Raty był wyjątkowy - został poświęcony pamięci poległych lotników, którzy zginęli w katastrofie samolotu transportowego CASA w Mirosławcu w środę 23 stycznia. Organizator kpt. Harcerz Liśniewski pożegnał w ten sposób jednego ze swoich kolegów, który był wśród pasażerów samolotu. Chwilą ciszy oddaliśmy hołd poległym. 

Liczba warszawskiego Zimowego Maratonu na Raty z etapu na etap rośnie. Organizator wspaniałomyślnie umożliwi zawodnikom nadrobienie niezaliczonych etapów. Dziś na starcie pojawiło się wielu nowych biegaczy, którzy zdecydowali się na udział w zawodach. Między innymi licznie stawiła się ekipa z klubu Galeria Warszawa.

 

 

 

Od organizatora:

Andrzej „HARCERZ" Liśniewski: Cyt.; „ A jeśli z nas ktoś legnie wśród  szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak. Znów pełny gaz! Bo cóż, że spada któraś z gwiazd, gdy cała wnet eskadra pomknie na szlak". 

... Zimowy Maraton na Raty w dniu dzisiejszym był poświecony  żołnierzom którzy zginęli w katastrofie lotniczej. 

Miejsce szczególnie symboliczne...stadion Wojskowej Akademii Technicznej! W tym miejscu niektórzy z nich stali otrzymując pierwsze gwiazdki oficerskie!  W 1996 roku razem ze mną na murawie stadionu  stał  śp. kpt. Karol SZMIGIEL... 

...Cześć ich pamięci!... 

Pierwsze miejsce na 3 etapie wywalczył występujący gościnnie Paweł PUSZ z Bystrzycy Kłodzkiej z czasem 22 min,  drugie miejsce zajął Sebastian CYBULA z czasem 22 min 41 sek. Trzeci na mecie pokazał  się Ryszard ŁUKASZEWSKI z czasem 23 min 25 sek.

Wśród kobiet najlepszy czas tj.: 29 min 42 sek.  uzyskała Anna  PAWŁOWSKA-POJAWA , za którą z czasem 30 min 09 sek. na metę wbiegła  Anna  BĘBENEK . Jako trzecia 3 etap ukończyła Jolanta ZEGOTA  z czasem 32 min 59 sek. 

                                                                                                        HARCERZ{moscomment}