Wyniki - 10.03.2012
Dział poświęcony imprezie

Andrzej "Harcerz" Liśniewski:...10 marca 2012r.  dla części zawodników jest dniem kiedy kończą rywalizację podczas Warszawskiej edycji Zimowego Maratonu na Raty. Jeszcze tylko start ekstra 17 marca i wręczenie medali oraz statuetek za pierwsze miejsca.  VII etap przebiegał w atmosferze rywalizacji o sekundy, minuty, chwile:)  Czołówka klasyfikacji generalnej kontrolowała spokojnie przebieg zawodów "czając się" za plecami innych do nagłego ataku w obronie wywalczonego wcześniej miejsca.

Na starcie zjawił się team Olszewskich, Tomasz Kucharczyk z WKB Meta Lubliniec,  ścigacze z ART. PROFI Team Warszawa, studenci z WAT-u  oraz drukarze z Wytwórni Papierów Wartościowych. ...wszyscy ramię w ramię walczyli z wiatrem...z ang. w mordę wind  :)  oraz błotem na trasie. Rezerwat  Łosiowe Błota pokazał swój lwi..oj rczej ...Łosiowy pazur!

Ciężka praca na trasie przyniosła wyniki...wszyscy z uśmiechnietymi twarzami dotarli do mety! Na czele stawki Warszawiaky czyli Paweł i Bartosz  Olszewscy. Za nimi finiszował na wyciągnięcie ręki Tomasz Kucharczyk z WKB METY Lubliniec oraz na wdech płuc  Marek Omszanski z Trucht  Tarchomin Team. Wśród Pań...Anna Bębenek bez strat punktów na lotnych premiach pokonała Małgorzatę Gurzyńską z Bemowa oraz  Karolinę Wakuluk z WAT-u.

Pierwsze miejsca VI  Warszawskiej edycji Zimowego Maratonu  na Raty zostały rozdane: Anna BĘBENEK  oraz  Marek OMSZAŃSKI zostali triumfatorami zimowej rywalizacji!
 
Andrzej
{moscomment}