Regulamin
Trasa
Dział poświęcony imprezie

Andrzej "Harcerz" Liśniewski: Cóż...zima zbliża się dużymi krokami...minął już  32 dzień  jesieni. Za ok.33 dni  zobaczymy się ponownie na starcie Zimowego Maratonu na Raty. Tak, dobrze zrozumieliście...już od 7 stycznia 2012r.VI Warszawska edycja ZiMnaRa będzie z Wami podczas zimowych treningów i przygotowań do sezonu biegowego 2012. Jak zwykle część startujących będzie ostro trenować a część startujących będzie stawiało pierwsze kroki na trasach biegowych.
Pamiętajmy, że nie biegamy sami ZiMnaRa...w zeszłym roku było to kilkaset osób w całym kraju i za granicą na misjach wojskowych. W tym roku będziemy także „ziarenkiem” burzy piaskowej w zimę. Bo nikt inny jak Warszawa była pierwszym miastem gdzie poza Lublińcem ruszyło zimowe bieganie.

W tym roku będę na Was patrzył i uśmiechał się z boku oraz czasami biegał. Po 5 latach wspaniałych chwil z Wami na trasie czas przekazać ster młodszym chętnym do pracy. Całością będzie „sterował” nowy prowadzący Wojtek KOPERSKI, człowiek związany blisko ze  Stowarzyszeniem Triathlonowym IM 2010.Jak zwykle wspiera nas pogoda która po cichu obiecała że będzie to prawdziwe zimowe bieganie! Przed Wami...nami nowe wyzwania. Wspaniałe spotkania i wspaniała rywalizacja we wspaniałym towarzystwie i okolicach.

Pozdrawiam i ZAPRASZAM......zobaczymy się 7 stycznia na stadionie WAT...czyli tam gdzie zawsze przez ostatnie 4 lata!  Najważniejsze rzeczy w regulaminie... poczytajcie i się uśmiechnijcie :)
Andrzej

Ps.: ...zapraszam na Półmaraton Komandosa 11.02. 2012r.   informacje na  www.maratonczyk.pl;  www.wkbmeta.pl   oraz pod mailem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
Trasa 2012

{moscomment}