Wyniki - VII etap

Andrzej "Harcerz" Liśniewski: VII  …najważniejszy i najdłuższy etap  5 edycji Zimowego Maratonu na Raty w Warszawie zakończony!... tym samym Warszawa zamknęła rywalizację zimowych zmagań na 7 kolejnych etapach zimowej zabawy!  Wreszcie…już słyszę głosy z Polski  :) Po zawodnikach widać już „zmęczenie materiału” …3 miesiąc walki na trasie ZiMnaRa…to może zmęczyć…większość już zmęczyło…bo tylko 87 osób stawiło się na linii startu 7 etapu. Ze względu na brak śniegu w Warszawie,  wysłaliśmy naszego przedstawiciela… Dominika KACZORKA nr startowy 51 po „trochę”  zimy w góry… pobiegał i w paczce prześle „trochę”  zimy na zakończenie ZimnaRowych zmagań w Warszawie 13.03.2011r.


Wiosenne słoneczko i zbliżający się koniec rywalizacji  pomogły zawodnikom w trudach etapowego biegu. Walka pomiędzy pierwszymi osobami z tabeli końcowej zawodów tak wspaniale była widoczna że kibice łamali sobie paznokcie… płeć piękna… albo wyrywali włosy..  męska część  kibiców  :)  10.00…start… do 7 kolejnego etapu … ostatniego w poczynaniach maratonu na raty!  Został jeszcze etap EKSTRA na którym można przebiec brakujące kilometry do pełnego maratońskiego dystansu.

Pierwsze miejsce po raz czwarty, a kolejno po raz trzeci w tej edycji  zapisał w karcie startów  reprezentant „WARSZAWiAKÓW” Bartek OLSZEWSKI  z czasem  00:22:23.  Za nim linię mety minął  Piotr SZRAJNER z zespołu ENTRE.PL; IM2010 z czasem  00:23:16. Na etapowym pudle usadowił się jeszcze drugi z braci  OLSZEWSKICH – Paweł z czasem 00:23:20. Wśród kobiet jako pierwsza z czasem 00:27:28  rywalizacje ukończyła debiutantka ZiMnaR-owej trasy Ewa GONTARZ,wyprzedzając reprezentantkę gospodarzy Anię BĘBENEK, która pokonała trasę w  00:28:13min. Jako trzecia do „tanga” na mecie z czasem 00:31:05 znalazła się Halina PIWKO Z Warszawy Targówek. ZWYCIĘZACAMI V Warszawskiej  edycji Zimowego Maratonu na Raty  zostali:Ania BĘBENEK  z WKB Meta LUBLINIEC z czasem  03:19:17 Piotr SZRAJNEJ z zespołu ENTRE.PL; z czasem  02:40:40Wszyscy świetnie się bawili planując co będzie w przyszłym roku…a co będzie ..to jeszcze zobaczymy :)

Trochę statystyk:     

- trasę ubijało 87 osób;        
-  liczba osób które deptały ścieżkę ZimnaRa osiągnęła liczbę  177 osób;
-  …koniec zimowej zabawy zbliża się wielkimi krokami!        

Dziękuje wszystkim którzy dotarli i zapraszam już za tydzień  na ostatnie koleżeńskie bieganie (biuro zawodów przed szlabanem przy mecie  :)  ).                                

„HARCERZ”

 

{moscomment}