Andrzej "Harcerz" Liśniewski:...02.01.2011r. ..godz.12.00...pierwsze noworoczne spotkanie  przyjaciół z tras biegowych w celu wspólnego treningu na planowanej nowej trasie 5 edycji  Zimowego Maratonu na Raty!
Nowa trasa, nowa formuła, nowi ludzie ale zabawa jak zawsze ta sama i przednia! Zaledwie 36 godzin temu większość  z nas bawiła  się  na zabawach Sylwestrowych  J  a tu proszę... ponad 25 osób przytruchtało aby zobaczyć nową trasę, spotkać się ze znajomymi i poczuć trochę adrenaliny w sobie  oraz ducha rywalizacji  w atmosferze!
Start nastąpił przed zamknięta bramą  obiektów sportowych  WAT pod bacznym okiem pana ubranego na czarno z ładną plakietką na kurtce  S.... SECURITY. Z uśmiechami na twarzy wszyscy ruszyli na trasę. Początek ścieżką rowerową, następnie ostry skręt na tereny KPN (nie było  widać innych oznaczeń)  dalej częściowo trasą z ostatnich 3 lat. Skręt przed zamkniętą brama stadionu na osiedle przy ul. Archimedesa i sprint wzdłuż ogrodzeń stadionu! 3 kilometry rozmów, śmiechów i wspólnego biegania - bardzo szybko minęły... chwila przerwy i na trasę.  Pierwsze kółeczko spokojnie i zapoznawczo... drugie to już była mała rywalizacja.

Trasa wymagająca, przebieżna i troszeczkę "ślizga"... ale przecież jest zima, a wspólne bieganie ma hasło ...Zimowy Maraton na Raty!

Dziękuje wszystkim którzy dotarli i zapraszam już za tydzień na koleżeńskie bieganie.

Niedziela 09.01.2011' - start o 10.00

Od 9.15- przed wejściem do budynku pływalni WAT  będę wydawał numery startowe do koleżeńskiego biegu :)

 

 

 

 

{moscomment}