Andrzej Liśniewski: Za tydzień prolog ZIMNARA czyli ostatnie spotkanie biegowe tej edycji które pozwoli zamknąć pełen cykl zawodów tym, którzy nie startowali w kolejnych 7 etapach! Oj będzie się działo... Sebastian CYBULA pewnie nikomu ponownie nie da szansy, Michał KAMIŃSKI będzie go gonił a nasze Panie będą wszystko spokojnie kontrolowały!„ .... Taka zapowiedź się pojawiła w opisie VII edycji  ZIMNARA...ten kto to powiedział miał troszeczkę „proroczy sen"......booooo..tak właśnie - prawie - było! Spokojne niedzielne spotkanie przerodziło się w „rywalizacyjne” zakończenie maratonu podczas którego najlepszy czas uzyskał triumfator I Warszawskiej Edycji Zimowego Maratonu na Raty Marcin BADZIAK!
…łza się w oku kręci gdyż ostatni raz widzieliśmy się na trasie (…a może nie?) w trakcie I Warszawskiej edycji Zimowego Maratonu na Raty!!! W całym cyklu zawodów startowało 21 osób. Ukończyło ZIMNARA 7 osób!

1. Marcin BADZIAK WARSZAWA 03:14:12
2. Konrad KOBYLIŃSKI AZS WAT W-wa 03:30:07
3 Wiesław NADOLNY WKB META Lubliniec 03:34:04
4/1 Małgorzata KROCHMAL KB ORIENTUZ W-wa 04:17:21

5. Sebastian CYBULA ART PROFI TEAM 02:50:21
6. Michał KAMIŃSKI KB GYMNASION W-wa 03:23:31
7. Robert JAGIELSKI ART PROFI TEAM 03:31:16

…za tydzień zakończenie i rozdanie nagród! ...a wszystko po pierwszym w tym roku starcie w Grand Prix Warszawy na Kabatach! ...Liceum Ogólnokształcące ul. Hirszfelda 11 o godz. 12.30 – 13.00 ! J Mam cichą nadzieję że biegacze którzy poznali się w spokojnych zakątkach Bernerowskiego lasu będą wspólnie planować następne spotkania biegowe…bo na tym to wszystko polega! Biegać i nieść radość życia!!!...
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ!!! ...relacja z zakończenia i szersze podsumowanie całej edycji zawodów (wzorem Krisa) już wkrótce!!!
ANDRZEJ „Harcerz” LIŚNIEWSKI