Fotorelacja 2021 / Fotorelacja 2019 / Fotorelacja 2018
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton

trening lisowska3

ZIS Kraków: Niemal 150 osób uczestniczyło w sobotnim treningu ,,Biegaj w Krakowie!”, wpisującym się w miejską kampanię „Kraków w formie”. Gościem specjalnym była tegoroczna mistrzyni Europy w maratonie – Aleksandra Lisowska!

Pierwszy wrześniowy trening przed 8. Cracovia Półmaratonem Królewskim cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Biegacze mieli niepowtarzalną okazję do spotkania ze swoją idolką – Aleksandrą Lisowską, która w sierpniu tego roku zdobyła tytuł mistrzyni Europy w maratonie. Był czas na zdjęcia, rozmowy, autografy, a przede wszystkim na wspólny trening. Nasza mistrzyni poprowadziła rozgrzewkę, dzieliła się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Tego dnia marka ASICS zaaranżowała również dedykowaną strefę przed Sklepem Biegacza, zlokalizowanym w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia. Uczestnicy spotkania mogli przetestować najnowsze modele butów sportowych marki oraz skorzystać z bezpłatnych porad eksperta ASICS, który pomagał dobrać odpowiednie obuwie treningowe.

Przed treningiem, 100 biegaczy deklarujących swój udział w 8. Cracovia Półmaratonie Królewskim, otrzymało od naszego sponsora technicznego ASICS pasy z bidonami. Celem akcji jest ograniczenie plastiku na trasie biegu i promowanie wśród biegowej społeczności eko-nawyków. Zachęcamy do zabierania ze sobą na bieg własnych naczyń na wodę – stwórzmy razem Półmaraton w dobrym klimacie.
Fot. Michał Sobolewski/ZIS

trening lisowska

trening lisowska1

zalacznikjpg

trening lisowska5

REKLAMA

poznan maraton 2023