Zapisy - półmaraton
Zapisy - Olimpijska Piatka
Strona imprezy
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton

lewandowski 1

ZIS Kraków: Wszystkim, którzy nie zdecydowali się jeszcze na wzięcie udziału w Olimpijskiej 5-tce – biegu na 5 km organizowanym 13 października, razem z 6. PZU Cracovia Półmaratonem Królewskim – przypominamy, że będzie to niepowtarzalna okazja aby stanąć na starcie obok świeżo upieczonego brązowego medalisty mistrzostw świata w Dausze i rekordzisty Polski na 1500 m Marcina Lewandowskiego!

Tydzień po zdobyciu upragnionego medalu stadionowych mistrzostw świata i poprawieniu po raz kolejny własnego rekordu kraju, reprezentant Polski podbiegnie w Krakowie w zawodach mających na celu uczczenie 100. rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego, powołanego 12 października 1919 roku w naszym mieście.

13 października uczestnicy Olimpijskiej 5-tki wyruszą na trasę z tej samej linii startu (ul. Lema przed TAURON Areną Kraków) co półmaratończycy i tak jak oni będą finiszować w blasku świateł na płycie głównej wewnątrz największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce.

Aby wziąć udział w biegu należy mieć ukończone 18 lat. Do mety powinno się dotrzeć w regulaminowym czasie 40 minut. Obowiązuje limit zgłoszeń: 1500 osób.

Jest jeszcze możliwość zgłoszenia się do biegu w Biurze Zawodów – 11 i 12 października (piątek-sobota), które będzie się mieścić w holu na poziomie A w TAURON Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7. 11 października zapraszamy w godz. 15:00-20:00, a 12 października w godz. 10:00-20:00. W dniu imprezy nie ma możliwości zapisania się do biegu – 13 października, w godz. 8:00-10:00 można jedynie odbierać pakiety startowe. Wpisowe w Biurze Zawodów wynosi 80 zł.

Szczegóły w regulaminie.

Zapraszamy do śledzenia oficjalnego wydarzenia na Facebooku.

Z mapą, opisem i animacją trasy Olimpijskiej 5-tki można zapoznać się TUTAJ.

olimpijska piatka krakow 2019