Strona zawodów
Regulamin
Bieg Wedla 2011, 2010, 2009, 2008, 2007

Andrzej Krochmal: Zima w mieście pod  Honorowym Patronatem Wojewody Mazowieckiego – Jacka Kozłowskiego
Dla zwolenników biegania przełajowego przewidziano trasę po głównej alejce parkowej pn. „VII BIEG WEDLA”. Zaplanowano cztery trasy o długości 1,8 km dla dzieci do lat 15 i osób powyżej 70 lat, dla maluchów do lat 6 na dystansie 250 m, a pozostali od 16 lat na dystansie 5,5 km (3 pętle) i 9 km (5 pętli). Start na poszczególne trasy przewidziano o godz. 11.00, 11.40, 12.00 i 13.00.
Dla pierwszych 600 zgłoszonych uczestników organizator przygotował  dyplomy uczestnictwa i pamiątkowe medale. Wśród uczestników na mecie będą rozlosowane talony na ciastka domowej roboty z Kawiarenki „Misianka” znajdującej się w Parku Skaryszewskim oraz upominki rzeczowe od sponsorów. 

 

Każdy ma szansę spróbować coś słodkiego z produktów Wedla. Zwycięzcy tras otrzymają puchary, dyplomy i specjalny słodki upominek-torcik Wedla. Honorowy Patronat nad imprezą objął Wojewoda Mazowiecki – Jacek Kozłowski. Udział młodzieży szkolnej w imprezie na orientację oraz na trasie biegu przełajowego na dystansie 1,8 km i 250 m jest bezpłatny, a osób dorosłych po opłaceniu wpisowego w wysokości 5 zł na trasach na orientację oraz 30 zł na pozostałych trasach biegu przełajowego. Nawet po wyczerpaniu limitu pakietów startowych każdy będzie mógł wystartować na trasę zapisując się w dniu biegu, jednak bez gwarancji otrzymania medalu.
 
Komisja Imprez na Orientację Oddziału PTTK Warszawa Praga Płd. im. Z. Glogera we współpracy z Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Warszawa Praga Płd. m. st. Warszawy oraz KS „Drukarz” zaprasza także do udziału w „XVI Zimie Na Pradze” organizowanej w ramach akcji „Zima w mieście”.

Organizatorzy przygotowali kilka ogólnodostępnych tras na orientację w malowniczym Parku Skaryszewskim w sobotnie przedpołudnie 28 stycznia 2012 r. Centrum imprezy zlokalizowane jest w muszli koncertowej obok stadionu KS „Drukarz”. Przygotowano trasy dla zwolenników chodzenia i biegania z mapą, a także specjalnie oznakowaną trasę dla rodziców (opiekunów) z zupełnie małymi dziećmi. Na starcie o godzinie 10.00 uczestnicy otrzymają kolorową mapę z naniesioną trasą, którą należy pokonać w dogodnym dla siebie tempie. Na mecie każdy z uczestników otrzyma pamiątkową naklejkę, kubek gorącej herbaty i jeszcze coś słodkiego od Wedla. Najlepsi na poszczególnych trasach także dyplomy i upominki rzeczowe.

{moscomment}