16rekrutacja
Zapisy

Fotorelacja 2019 (fot. Dorota i Wojciech Szota)
Strona imprezy

Fotorelacja i galerie 2018 /   Fotorelacja i galerie 2017  
Fotorelacja i galerie 2016 / Fotorelacja i galerie 2015
Fotorelacja 2014 - cz. 1 / Fotorelacja 2014 - cz. 2
Fotorelacja 2013 - cz. 1 / Fotorelacja 2013 - cz. 2

Artur Kujawiński: Uwaga! Ruszyła rekrutacja! Tak, po wielu namowach i prośbach wprowadzamy pilotażowy projekt pacemakerowania na łamanie rekordów tj. 40, 50 i 60 minut! Nasza trasa jest bardzo szybka ale zdradzimy już dzisiaj, że w przyszłym tygodniu pokażemy jeszcze szybszą trasę 2020 pozwalającą m.in. na wprowadzenie pacemakerów;) W końcu to u nas na Recordowej Dziesiątce oficjalnie otwierającej sezon biegowy 2020 w Polsce ustanawiamy niesamowite życiówki! To u nas biegają olimpijczycy, mistrzowie i mistrzynie Polski a wyniki takie jak w zeszłym roku wśród kobiet 32:09 na każdym muszą zrobić wrażenie ;)

Czekamy na zgłoszenia doświadczonych, odpowiedzialnych i w świetnej formie biegaczy i biegaczki do roli rekordowego pacemakera. Mamy dla was przygotowane pakiety startowe i specjalne koszulki od naszego partnera technicznego firmy Adrunaline. Zgłaszać możecie się poprzez priv na naszym FanPage lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..;) Wybierzemy najlepszych, którzy poprowadzą po rekordy!

Przypominamy też, że malejąca pula jeszcze dostępnych pakietów jest do zdobycia na stronie www.recordowadziesiatka.pl oraz pod linkiem https://plus-timing.pl/zgloszenia/recordowa_dziesiatka-2020/

Pamiętajcie też o wyjątkowej tegorocznej kolekcji, która jeszcze przez jakiś czas będzie dostępna w opcji PREMIUM.
Do zobaczenia na starcie 15 marca w Poznaniu!

16rekrutacja2

adr1