TRASA
Strona imprezy
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Maraton

Relacja 2022 / Relacja 2021 / Relacja 2019 
Relacja 2018 / Relacja 2017 / Relacja 2016

cracovia plakat

ZIS Kraków: W związku z ogromnym zainteresowaniem biegaczy udziałem w jubileuszowym, 20. Cracovia Maraton, który odbędzie się 23 kwietnia, limit startujących został zwiększony do 6300 osób. Przypominamy, że zgłoszenia internetowe będą przyjmowane do 13 kwietnia lub do momentu osiągnięcia wspomnianego limitu zapisanych osób.

Organizowany od 2002 roku Cracovia Maraton to jedna z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce. W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 20 edycja biegu. Jak ma to miejsce od 2014 roku, start i meta jednego z największych tego typu wydarzeń w kraju, zaliczanego do Korony Maratonów Polskich, usytuowane będą w samym sercu Krakowa – na Rynku Głównym. Zgodnie z hasłem imprezy: „z historią w tle”, uczestnicy maratonu przebiegną obok wielu wspaniałych zabytków stolicy Małopolski. Po drodze nie zabraknie też przykładów nowoczesnej architektury i pięknej przyrody.

Zapisy do 20. Cracovia Maraton

Zapisy internetowe do 20. Cracovia Maraton prowadzone są TUTAJ. Przed rejestracją, prosimy zapoznać się z REGULAMINEM biegu. Zgłoszenia internetowe będą przyjmowane do 13 kwietnia 2023 roku lub do dnia, w którym wyczerpany zostanie limit startujących. Jeżeli zostaną wolne miejsca, zapisy będą jeszcze prowadzone w Biurze Zawodów – w dniach 21-22 kwietnia 2023 roku.

Za ważne zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej. W przypadku braku wpłaty niezwłocznie po rejestracji, zgłoszenie uważa się za nieważne.

Zapisy drużynowe

Istnieje możliwość zapisów drużynowych. Minimalna liczba zawodników, których można zapisać w ten sposób to 10 osób. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się TUTAJ.

Warunki uczestnictwa

Ustalony został limit startujących – 6300 zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ww. limitu.
W biegu mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu 23 kwietnia 2022 r. ukończą 18 lat.

Opłata startowa

160 złotych – 01.02.2023 r. – 13.04.2023 r.
200 złotych – 21-22.04.2023 r. w Biurze Zawodów, w przypadku niewyczerpania limitu startujących

Wniesienie opłaty startowej możliwe jest wyłącznie poprzez system płatności PayU do dnia 13 kwietnia 2023 roku, bezpośrednio po zgłoszeniu uczestnictwa lub – w przypadku niewyczerpania limitu startujących i przyjmowania zgłoszeń – w Biurze Zawodów, według ww. stawki

Brak wpłaty przy zgłoszeniu skutkuje usunięciem z listy startowej.

System PayU umożliwia wniesienie opłaty startowej w EURO poprzez przeliczenie opłaty startowej wg kursu EURO z dnia dokonywania opłaty. W Biurze Zawodów nie ma możliwości płatności w EURO.

Koszulka

Pakiety startowe nie zawierają  koszulki. Podczas rejestracji zawodnicy deklarują jedynie chęć zakupu koszulki oraz jej rozmiar. Koszulki będą sprzedawane w Biurze Zawodów na Expo podczas Imprezy przez Sponsora Technicznego 20. Cracovia Maraton

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

Regulamin 20. Cracovia Maraton

Zapisy drużynowe

Instrukcja odbioru pakietu startowego

Instrukcja zakupu vouchera

REKLAMA