Fotorelacja 2022
Strona imprezy 
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Maraton

rolki cracovia2023

22 kwietnia o godz. 9:00 rolkarze wystartują z deptaku przy al. 3 Maja, na wysokości Kamienia Papieskiego. Tam też będzie znajdować się meta. Trasa prowadzi wokół Błoń Krakowskich i liczy 12 okrążeń. Należy ją pokonać w czasie maksymalnie 3 godzin, czyli do godz. 12:00 (połowę trasy – 21 km – należy pokonać w ciągu maksymalnie 90 minut, w innym przypadku trzeba przerwać udział w zawodach i opuścić trasę).

Każdy z uczestników zobowiązany jest do startu w kasku ochronnym. Wskazane są również ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki. Organizator nie zapewnia kasków oraz ochraniaczy.

Zapisy do Cracovia Maraton na Rolkach

Zgłoszenia internetowe do Cracovia Maraton na Rolkach przyjmowane są TUTAJ. Przed rejestracją, prosimy zapoznać się z REGULAMINEM imprezy. Zgłoszenia internetowe przyjmowane będą do 13 kwietnia 2023 roku lub do dnia, w którym wyczerpany zostanie limit startujących. Jeżeli zostaną wolne miejsca, zapisy będą jeszcze prowadzone w Biurze Zawodów – w dniu 21 kwietnia 2023 roku.

Za ważne zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej. W przypadku braku wpłaty niezwłocznie po rejestracji, zgłoszenie uważa się za nieważne.

rolki fotorelacja 2022 1

rolki fotorelacja 2022 2

Warunki uczestnictwa

Ustalony został limit startujących – 300 zawodników. Lista zostanie zamknięta w momencie zapisania się 300 zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ww. limitu. Organizator nie prowadzi zapisów na listę rezerwową.

W wyścigu mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu 22 kwietnia 2023 roku ukończą 18 lat.

Opłata startowa

50,00 złotych do dnia 13.04.2023 r.

80,00 złotych w dniu 21.04.2023 r. w Biurze Zawodów, w przypadku niewyczerpania limitu startujących

Wniesienie opłaty startowej możliwe jest wyłącznie poprzez system płatności PayU do dnia 13 kwietnia 2023 roku, bezpośrednio po zgłoszeniu uczestnictwa lub – w przypadku niewyczerpania limitu startujących i przyjmowania zgłoszeń – w Biurze Zawodów, według ww. stawki.

Brak wpłaty przy zgłoszeniu skutkuje usunięciem z listy startowej.

System PayU umożliwia wniesienie opłaty startowej w EURO poprzez przeliczenie opłaty startowej wg kursu EURO z dnia dokonywania opłaty. W Biurze Zawodów nie ma możliwości płatności w EURO.

Biuro Zawodów

Biuro Zawodów zlokalizowane będzie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20 w Krakowie i czynne w dniach:
21 kwietnia (piątek) 2023 roku w godzinach 15:00-20:00;
22 kwietnia 2023 roku w godzinach 7:00-8:00.

W dniu imprezy Biuro Zawodów wyłącznie wydaje pakiety startowe. Nie będzie w tym dniu możliwości zapisania się oraz uiszczenia opłaty.

Koszulka

Pakiety startowe nie zawierają  koszulki. Podczas rejestracji zawodnicy deklarują jedynie chęć zakupu koszulki oraz jej rozmiar. Koszulki będą sprzedawane w Biurze Zawodów na Expo przez Sponsora Technicznego imprezy.

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie na Facebooku!

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

Regulamin Cracovia Maraton na Rolkach
Instrukcja odbioru pakietu startowego

REKLAMA

poznan maraton 2023