Strona imprezy
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Maraton

mini maraton

ZIS Kraków: Już po raz 15. uczestnicy Mini Cracovia Maraton uczczą pamięć Piotra Gładkiego – triumfatora IV edycji krakowskiego maratonu, który jako pierwszy (i jedyny dotychczas) Polak wygrał Cracovia Maraton, a dwa tygodnie później tragicznie zginął w wypadku drogowym. Trasa ma długość 4,2 km. Należy ją pokonać w czasie do 45 minut. W biegu mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu imprezy ukończą 13 lat.

Poprzednia, czternasta odsłona biegu odbyła się 27 kwietnia 2019 roku. W 2020 i 2021 roku obostrzenia i regulacje związane z pandemią koronawirusa nie pozwoliły na organizację imprezy w tradycyjnej formule. Zapisy zostały wstrzymane, a na liście startowej na ten moment widnieje 135 osób. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy dotychczas nie zdecydowali się wystąpić o zwrot opłaty startowej i zostać z nami!

Wprowadzenie nowego regulaminu 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oznacza, że zawodnicy, którzy wcześniej zapisali się na listę startową i uiścili wpisowe, a teraz chcą zrezygnować z udziału w zaplanowanej na 23 kwietnia imprezie, do 16 lutego 2022 roku mogą wystąpić o zwrot opłaty startowej – wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości wpisując „zwrot opłaty za Mini Cracovia Maraton”, a w treści imię, nazwisko i adres e-mail, na który dokonana była rejestracja. W przypadku, gdy płatność była dokonana Blikiem należy podać dodatkowo: numer konta i adres zamieszkania – jest to konieczne do zwrotu opłaty na konto bankowe.

Po 16 lutego 2022 roku rezygnacja z udziału w najbliższej edycji Mini Cracovia Maraton nie będzie możliwa, a pozostanie na liście startowej oznacza akceptację nowego regulaminu.

Wprowadzona została możliwość przeniesienia opłaty startowej na innego zawodnika – najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2022 roku. Szczegółowa instrukcja została opisana TUTAJ.

W przypadku chęci dokonania zmian w zgłoszeniu do 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (adresu, rozmiaru koszulki itp.), prosimy o przesłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wpisując „korekta zgłoszenia Mini Cracovia Maraton”, a w treści wszystkie dane, które mają zostać zmienione.

Zawodnicy, którzy nie wystąpią o zwrot opłaty startowej będą wpisani na nową listę startową, na której zostaną usunięte wcześniej przydzielone numery startowe – wzorem zorganizowanych jesienią 2021 roku 14. Biegu Trzech Kopców i 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego, numery startowe będą nadawane w Biurze Zawodów podczas weryfikacji.

REKLAMA

poznan maraton 2023