Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Maraton

 cracovia 2022
ZIS Kraków: Na 24 kwietnia 2022 roku wyznaczony został nowy termin 19. edycji Cracovia Maraton. Tym samym, wydarzenia towarzyszące – Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Bieg Nocny na 10 km planowane są 23 kwietnia 2022 roku.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku w końcu spotkamy się na starcie 19. edycji krakowskiego maratonu i wydarzeń towarzyszących. Bardzo liczymy na to, że będą już mogły odbyć się w tradycyjnej formule, nawet w ograniczonej formie.

Wszystkich, którzy wcześniej zapisali się na listy startowe i uiścili opłaty za udział w 19. Cracovia Maraton, Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Biegu Nocnym na 10 km zachęcamy do pozostania z nami – przypominamy, że osoby te będą miały przeniesione wpisowe na 2022 rok.

Jeszcze tylko do 30 kwietnia 2021 roku można również wystąpić o zwrot opłaty startowej – wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Zwrot opłaty startowej za… (nazwa imprezy)”, a w treści imię i nazwisko uczestnika, numer startowy i adres e-mail podany przy rejestracji. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na zwrot opłat.
Decyzje odnośnie wznowienia zapisów, a także pozostałych aspektów związanych z organizacją 19. Cracovia Maraton i wydarzeń towarzyszących będą podejmowane w zależności od sytuacji epidemicznej oraz obowiązujących obostrzeń i regulacji.