Fotorelacja 2019 (fot. Dorota Szota)
Regulamin
ZAPISY
Strona imprezy

Dział poświęcony imprezie - Cracovia Maraton

1024x680 ramka 1
ZIS Kraków: Nie warto zwlekać z decyzją o zapisaniu się do udziału w 19. Cracovia Maraton, który odbędzie się 26 kwietnia! Jeszcze tylko do końca stycznia obowiązuje początkowa opłata startowa w wysokości 90 zł. W okresie od 1 lutego do 31 marca wpisowe wyniesie 120 zł, a od 1 kwietnia do dnia zakończenia zapisów internetowych (18 kwietnia) 150 zł. W Biurze Zawodów (24-25 kwietnia) będzie to 170 zł.

Przypominamy, że do 19. Cracovia Maraton prowadzone są również zapisy grupowe dla co najmniej dziesięcioosobowych drużyn, reprezentacji klubów, stowarzyszeń czy firm. Szczegóły znajdują się w regulaminie 19. Cracovia Maraton.

Poza klasyfikacją generalną i kategoriami wiekowymi, przewidziane są nagrody dla najszybszych: Polaka, Polki, krakowianina i krakowianki, a także dla najstarszego uczestnika maratonu. Dodatkowe nagrody przyznane zostaną również za ewentualne ustanowienie nowych rekordów trasy Cracovia Maraton.

GRU 4356
Zapisy internetowe do 19. Cracovia Maraton prowadzone są  TUTAJ.

Jak ma to miejsce od 2014 roku, po raz kolejny start i meta jednego z największych tego typu wydarzeń w Polsce, zaliczanego do Korony Maratonów Polskich, usytuowane będą na krakowskim Rynku Głównym. Zgodnie z hasłem imprezy – „z historią w tle” – uczestnicy maratonu przebiegną obok wielu wspaniałych zabytków podwawelskiego grodu. Na trasie nie zabraknie też nowoczesnych wizytówek Krakowa – jak TAURON Arena Kraków czy Centrum Kongresowe ICE. Szczegółowa trasa 19. Cracovia Maraton zostanie opublikowana po uzyskaniu atestu PZLA, World Athletics (dawniej IAAF) i AIMS.

Zapraszamy na oficjalny profil Cracovia Maraton na Facebooku!