Galeria I
Wyniki
Relacja Andrzeja "Harcerza" Liśniewskiego
Filmik ze startu

Dorota Świderska: W Warszawskim Parku Moczydło rozpoczął się cykl zawodów - Puchar Warszawy 2007 organizowany przez TKKF Koło. Pogoda zapowiadała się piękna, niestety tuż przed startem nad parkiem pojawiły się czarne chmury i zaczęło mocno wiać.  

Mimo to w dzisiejszej edycji zawodów wystartowała prawie setka zawodników. Jako pierwszy na mecie pojawił się Marcin Kufel z Entre.pl Team z prawie trzyminutową przewagą (32:49) nad drugim zawodnikiem z Art Profi - Marcinem Czarneckim (35:53). Wśród kobiet najlepsza była Dorota Kamień z AWF Warszawa (43:04).
Niebawem dalsze materiały.

Andrzej "Harcerz" Liśniewski:

11 kwietnia 2007 roku, godzina 17.30, Park Moczydło - na alejkach tego Wolskiego parku zaczynają truchtać biegacze którzy postanowili spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu! Aczkolwiek czy park w centrum miasta przy ruchliwej ulicy zapewnia spokój i czyste powietrze? Przyjmijmy że tak...bo gdzież mamy spacerować i biegać jeśli coraz więcej i wyżej betonu wokół nas!

Tak więc „wygłodniali" po zimie biegacze, łaknący adrenaliny z rywalizacji na trasie opanowali na ponad godzinkę alejki parkowe! Dziwne spojrzenia spacerowiczów nie odstraszyły nikogo! Nikt nie chciał stracić wiosennej radości ruchu wśród znajomych biegaczy.

 ..emanująca energia była odczuwalna w powietrzu, wszyscy ruszyli do jak najszybszego pokonania 10 km! Mimo tego że frekwencja jak na pierwszy bieg z serii GP nie była porywająca można uznać że pierwsze zawody się udały i zadowolenie startujących, organizatorów i patronów medialnych powinno być widoczne na ich twarzach aż do następnych zawodów...a później od nowa...i dalej...i dalej...i dalej.. tak przez kilka następnych lat...albo i dłużej!!!

 Harcerz

{google}2959916102541295285{/google}