Półmaraton Warszawski - 2019 - TOP
Start arrow Biegi Ekstremalne arrow TRAILteam rozpoczyna nowy sezon

TRAILteam rozpoczyna nowy sezon
11.04.2012.
ImageStrona www

Piotr Kosmala:  Przez lata grupa zawodników zespołu Speleo startowała z dużym powodzeniem w rajdach przygodowych rozgrywanych w różnych częściach globu. W jego miejsce powstał TRAILteam, który rozwinął swoją działalność na wiele innych dyscyplin: maratony MTB, triathlon, adventure racing, biegi trailowe, górskie i ultra, ekstremalne próby sportowe w wysokich górach. W tym sezonie w szeregach zespołu pojawi się wielu utalentowanych sportowców. Panie z rowerowego KTM TRAILteam - Justyna Frączek, Natalia Dubaj i Dorota Kwiatkowska – będą się ścigać w renomowanych imprezach MTB Marathon w: Murowanej Goślinie, Złotym Stoku, Wałbrzychu, Karpaczu, Stroniach Śląskich, Ustroniu, Korbielowie, Zawoi, Piwnicznej i w Istebnej. Wystartują również w wieloetapówkach: Beskidy MTB Trophy, Sudety MTB Challenge i Carpathia MTB Venture.

Magdalena Derezińska-Osiecka i Przemysław Sobczyk są zawodnikami kadry Polski w skialpiniźmie. W sezonie letnim, wspólnie z Kasią Zając będą tworzyć DYNAFIT TRAILteam  i startować w biegach górskich, trailowych i ultra. Czym dystans dłuższy, a przewyższenie większe, tym lepiej. W ich obszernym kalendarzu startowym, poza wieloma ciekawymi imprezami w kraju, można też znaleźć chyba najbardziej obsadzone przez światową czołówkę zawody sezonu - 83-kilometrowy bieg Transvulcania na La Palmie. Start już za kilka tygodni.

W tym sezonie Kasia Kasia spróbuje też swoich sił w triatlonie. Trzon BRIKO TRAILteam będzie jednak stanowił Artur Kurek, którego celem jest klasyfikacja na Mistrzostwa Świata w triatlonowym Ironmanie na Hawajach. Artur lubi duże wyzwania więc należy założyć, że podczas zawodów klasyfikacyjnych Iroman w Zurichu osiągnie swój cel. 

Chyba najwyżej stawia sobie poprzeczkę SALEWA TRAILteam  biorący udział w zawodach adventure racing. Zdobyli już 5. miejsce Mistrzostw Świata w rajdach przygodowych, ale ambicje mają większe. Czy Justyna Frączek, Maciej Mierzwa, Maciek Dubaj i Łukasz Warmuz zdołają w tym roku poprawić ten najlepszy w historii polskich startów wynik?

TRAILteam to nie tylko zespół wyczynowców. Może go reprezentować właściwie każdy. Ekipa często udostępnia darmowe wpisowe na różne zawody sportowe. Organizuje też grupy treningowe, w których można wspólnie trenować pod okiem doświadczonego trenera. Póki co, taka możliwość istnieje w Poznaniu i Żyrardowie pod Warszawą, ale zespół przygotowuje kolejne grupy. Wiele filmów instruktażowych z treningów i zawodów można znaleźć na profilu YouTube zespołu.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image   Bądź pierwszym który skomentuje
RSS komentarzy

Napisz komentarz
  • Komentarze można zamieszczać bez wcześniejszego zalogowania.
  • Pamiętajcie o poprawnym wpisaniu kodu uwierzytelniającego.
  • Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających ewidentnie kulturę wypowiedzi.

Imię:
Komentarz:

Kod antyspamowy:* Code
Chcę być powiadamiany emailem o dodaniu nowych komentarzy 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kalenji
 
Bieg Konstytucji - Film
Youtube
Polskie Maratony
Ostatnie komentarze
Jestem absolwentem VI LO im. Reytana w Warszawie z 1985r..To ja podawa...
więcej...
przez Lądolód Arktyczny

Tak, niedługo ponownie zostaną uruchomione. Trwają prace administracyj...
więcej...
przez Maratończyk.pl

Witam. Czy jest opcja, aby zobaczyć gdzieś galerie z tego wydarzenia ...
więcej...
przez Przemek

Dobrze pamiętam go z Gymnasionu i pozostałych przekształceń klubu.
więcej...
przez Kamyk

@Konrad, zgodnie z regulaminem numery startowe są przypisane do nazwis...
więcej...
przez Karol

W 1983 r., Elvis Presley odwiedził VI LO im. Reytana w Warszawie
więcej...
przez Czesław Mobutu

a o co włąściwie chodzi? Przeciez nawet gdy biegnie inna osoba to star...
więcej...
przez Konrad

Półmaraton Warszawski - 2019 - pion
© 2019 MARATOŃCZYK
Untitled Document