Start
FALENICA 2018/2019
Menu główne
Start
Trening
Wyniki
Galeria zdjęć
Zdrowie
Kalendarz
TV MARATOŃCZYK
Maratony Zagraniczne
Biegi Ekstremalne
Biegi na Orientację
Rajdy
Ciekawostki
Historia
Archiwum
Bieganie w reklamie
Narty Biegowe
K2
Triathlon
Ogłoszenia
Testy Sprzętu
Kontakt
Najbliższe Imprezy
Zimowa Piątka w Olsztynie
Grudzień 16, 2018 (12:00)

Pełny Kalendarz
Dodaj Imprezę
Kalendarz Imprez
Listopad 2018 Grudzień 2018 Styczeń 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Tydzień 49 1 2
Tydzień 50 3 4 5 6 7 8 9
Tydzień 51 10 11 12 13 14 15 16
Tydzień 52 17 18 19 20 21 22 23
Tydzień 1 24 25 26 27 28 29 30
Tydzień 54 31
Dodaj nowe zdarzenie Dodaj nowe zdarzenie

Setka Stulecia - uroczyste podsumowanie cyklu - 22.12.2018
26.11.2018.
 
Image
 
Janusz Kalinowski:  Szanowni uczestnicy Setki Stulecia!

Po dwóch latach pora zakończyć wyjątkowy cykl biegów, zastanowić się nad organizacją kolejnego, wspomnieć tych, którzy od nas odeszli, a że zbliża się okres świąteczno-noworoczny – złożyć sobie życzenia i spożyć wspólnie posiłek. 

Z uwagi na to, że ta uroczystość psotrwa co najmniej dwie godziny, NIE BĘDZIE ORGANIZOWANA – jak rok temu – Piątka Wigilijna (będzie to spotkanie a nie bieg).

Termin: sobota 22 grudnia godzina 12:00. Miejsce: Centrum Olimpijskie. 


W programie:
- zgodnie z regulaminem wszystkie osoby, które pokonały w ciągu dwóch lat dystans 100 km, otrzymają imienne trofea  wykonane specjalnie na okoliczność 100-lecia niepodległości (o ile już ich nie odebrały) oraz dodatkowo medale 100-lecia Skarbnicy Narodowej i okolicznościowe piny. Ponadto wszystkie osoby otrzymają upominki i wezmą udział w losowaniu głównej nagrody.

- pozostali uczestnicy, niezależnie od liczby biegów, w których brali udział w roku 2018, również będą mogli wybrać sobie upominek;
- za zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji generalnej cyklu trzy kobiety, trzech mężczyzn i odpowiednio po trzy drużyny otrzymają puchary. Przewidziane są również inne wyróżnienia;
- za lokaty 1-3 w kategorii kobiet i mężczyzn wywalczone w zawodach: Piątka 40-lecia Maratonu Pokoju (29 września) oraz Bieg Ojców Niepodległości (11 listopada) na dystansach 5 i 10 km – osoby te uhonorowane zostaną trofeami;
- wręczone będą także zaległe medale, dyplomy i numery startowe z tegorocznych biegów dla tych osób, które zgłoszą te braki mailem: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć w nieprzekraczalnym terminie do 10 grudnia; należy zaznaczyć, jakiego brakuje medalu, dyplomu czy numeru.
UWAGA! Osoby, które nie będą mogły przybyć na spotkanie 22 grudnia proszone są o upoważnienie kogoś do odbioru nagród, upominków, pucharów, medali, dyplomów itd. Po tym terminie nie gwarantujemy ich przechowywania.

Osoby, które posiadają paszport stulecia i jeszcze nie otrzymały pamiątkowego złotego medalu imiennego proszę o podanie tej informacji mailem celem przygotowania tych medali na 22 grudnia.  

W poniedziałek (26 listopada) na stronie www.biegstulecia.pl w zakładce „imprezy towarzyszące”, a w niej w elemencie SETKA STUECIA znajdować się będzie nieoficjalna klasyfikacja końcowa cyklu. Proszę się z nią zapoznać i w przypadku wszelkich wątpliwości, zauważenia jakichś niezgodności, nieprawidłowości – zgłosić je mailem: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub telefonicznie: 730 777 045 do 10 grudnia. Po tym terminie zostaną wprowadzone ewentualne poprawki, a 13 grudnia klasyfikacja otrzyma status wyników oficjalnych.

Uwzględniając prośby wielu uczestników Setki Stulecia, aby nie kończyć zawodów w roku 2018, zamierzamy w roku 2019, w którym przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej, zorganizować podobny cykl pod nazwą Maraton Pokoju - siedem biegów na dystansie 5 km od lutego do sierpnia i jeden na 7 km 195 m 1 września. Wszystkie biegi dedykowane byłyby polskim żołnierzom poległym w największych bitwach w latach 1939-1945.

Sposób ich przeprowadzenia (zasady, regulamin) zostanie omówiony także na spotkaniu 22 grudnia. Przedłożone również będą informacje dotyczące m.in. majowego wyjazdu do Włoch i udziału w Biegu na Monte Cassino (10 km) w 75. rocznicę bitwy oraz innych przedsięwzięć.

Ze względów logistycznych i wymogów Polskiego Komitetu Olimpijskiego, na których to może być udostępniona odpłatnie sala konferencyjna (w sobotę 22 grudnia administracja Centrum Olimpijskiego nie pracuje), konieczne są wcześniejsze zgłoszenia mailowe: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć w terminie do 13 grudnia wraz z wpłatą 25 zł / osoba na konto:
BSR 92 8589 0006 0000 0031 9388 0001 z zaznaczeniem tytułu wpłaty: SETKA STULECIA – imię i nazwisko.

W spotkaniu mogą wziąć udział również rodziny, przyjaciele, znajomi uczestników biegów, co należy zaznaczyć w zgłoszeniu.

Z uwagi na uroczysty charakter podsumowania cyklu i okres świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz planowane sesje fotograficzne i filmowe, zwracamy się z prośbą o założenie koszulek białych lub czerwonych związanych ze stuleciem, albo klubowych.

Z pozdrowieniem
Janusz Kalinowski
tel. 730 777 045
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
   Bądź pierwszym który skomentuje
RSS komentarzy

Napisz komentarz
  • Komentarze można zamieszczać bez wcześniejszego zalogowania.
  • Pamiętajcie o poprawnym wpisaniu kodu uwierzytelniającego.
  • Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających ewidentnie kulturę wypowiedzi.

Imię:
Komentarz:

Kod antyspamowy:* Code
Chcę być powiadamiany emailem o dodaniu nowych komentarzy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kalenji
Maratończyk na FB
maratonczyk
 
Bieg Niepodległóści - Kostka
Bieg Konstytucji - Film
Bieg Powstania - FILM
Youtube
Polskie Maratony
Ostatnie komentarze
Jestem pod ogromnym wrażeniem wczorajszych pokazów, Panowie wymiatacie...
więcej...
przez Kawa

Jestem pod ogromnym wrażeniem wczorajszych pokazów, Panowie wymiatacie...
więcej...
przez Kawa

Jestem pod ogromnym wrażeniem wczorajszych pokazów, Panowie wymiatacie...
więcej...
przez Kawa

Widziałam produkcję w Katowicach ostatnio, film urzeka wszystkim, muzy...
więcej...
przez Anna HS

Byłam na pokazach ostatnio w Łodzi, RunCamino i na drugim filmie Chasi...
więcej...
przez Ania Dyk

Byłam na pokazach ostatnio w Łodzi, RunCamino i na drugim filmie Chasi...
więcej...
przez Ania Dyk

Byłam na pokazach ostatnio w Łodzi, RunCamino i na drugim filmie Chasi...
więcej...
przez Ania Dyk

K2 - Dział Górski
1
© 2018 MARATOŃCZYK
Untitled Document