Start arrow Kalendarz
Menu główne
Start
Trening
Wyniki
Galeria zdjęć
Zdrowie
Kalendarz
TV MARATOŃCZYK
Maratony Zagraniczne
Biegi Ekstremalne
Biegi na Orientację
Rajdy
Ciekawostki
Historia
Archiwum
Bieganie w reklamie
Narty Biegowe
K2
Triathlon
Ogłoszenia
Testy Sprzętu
Kontakt
Najbliższe Imprezy
Zimowa Piątka w Olsztynie
Grudzień 16, 2018 (12:00)

Pełny Kalendarz
Dodaj Imprezę
Kalendarz Imprez
Listopad 2018 Grudzień 2018 Styczeń 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Tydzień 49 1 2
Tydzień 50 3 4 5 6 7 8 9
Tydzień 51 10 11 12 13 14 15 16
Tydzień 52 17 18 19 20 21 22 23
Tydzień 1 24 25 26 27 28 29 30
Tydzień 54 31
Dodaj nowe zdarzenie Dodaj nowe zdarzenie
 
Dodaj wydarzenie
Dodaj wydarzenie
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź

Wydarzenia w '10 km'

Piątek, Grudzień 14, 2018
10 km 
Nazwa wydarzenia Data
MTZ BHP Bieg Gregoroviusa Z Bankiem Spółdzielczym W Nidzicy Sobota, Październik 06, 2018 (12:00)
5.KrwioBieg Kraków Sobota, Październik 06, 2018 (11:00)
II ORISTO Bieg Stolarski O Złoty Hebel Sobota, Wrzesień 15, 2018 (16:00)
Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba Sobota, Wrzesień 15, 2018 (12:00)
3 Bieg Hozjusza Niedziela, Wrzesień 02, 2018 (14:00)
Żyrardów W Biegu Niedziela, Wrzesień 02, 2018 (10:00)
10K Run Series Białystok 2018 Niedziela, Sierpień 19, 2018 (09:00)
KormoRun Bieg Pstrąga Z Nadleśnictwem Olsztynek Niedziela, Lipiec 22, 2018 (12:00)
V Bieg I Marsz Nordic Walking O Puchar Komendanta Powiatowego Policji W Bytowie Sobota, Lipiec 07, 2018 (11:00)
4. Wyszkowska Dycha Nocą Sobota, Czerwiec 02, 2018 (20:45)
IV Kobierzycki Bieg Z Konstytucją Czwartek, Maj 03, 2018 (11:00)
Rawa W BIEGU Sobota, Kwiecień 28, 2018 (10:00)
Bieg Uniwersytetu Medycznego We Wrocławiu Sobota, Luty 10, 2018 (10:00)
4.KrwioBieg Kraków Sobota, Październik 07, 2017 (11:00)
IV BIEG ULICZNY „BIEGAJ Z NAMI W KUTNIE – KUTNOWSKA ZA-DYSZKA 2017” Niedziela, Październik 01, 2017 (14:30)
Bieg Podkowy 5 I 10km Niedziela, Październik 01, 2017 (12:00)
Regionalne Mistrzostwa Podlasia Na 10km Niedziela, Sierpień 27, 2017 (08:00)
5 Międzychodzka Dziesiątka "z Pompą" Sobota, Sierpień 26, 2017 (17:00)
10K RUN SERIES BLACHOWNIA 2017 Niedziela, Lipiec 30, 2017 (08:30)
IV Bieg Grzymały W Sadownem Niedziela, Lipiec 02, 2017 (11:00)
IV Hipodromowy Cross Biegowy W Wesołej Niedziela, Czerwiec 11, 2017 (09:30)
XIII Bieg Kmitów W Nowym Wiśniczu Sobota, Czerwiec 10, 2017 (08:00)
3. Wyszkowska Dycha Niedziela, Czerwiec 04, 2017 (10:00)
III Bieg Łomianek Niedziela, Maj 28, 2017 (10:00)
Rawa W BIEGU Sobota, Maj 20, 2017 (10:00)
Żyrardów W BIEGU Sobota, Maj 20, 2017 (10:00)
10K Run Series Olsztyn Niedziela, Maj 14, 2017 (08:30)
II Bieg Przełajowy Doliną Orli I BAryczy Poniedziałek, Maj 01, 2017 (12:00)
III Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2017 Sobota, Kwiecień 15, 2017 (10:15)
Bieg SGH Niedziela, Kwiecień 09, 2017 (08:00)
Bieg SGH Niedziela, Kwiecień 09, 2017 (08:00)
II Bieg Jedności Kaszubów Sobota, Marzec 18, 2017 (12:00)
IV BIEG CHARYTATYWNY Sobota, Luty 11, 2017 (12:00)
Łódzki Bieg Mikołajów Niedziela, Grudzień 04, 2016 (12:00)
14. Bieg Niepodległości W Serocku Niedziela, Październik 30, 2016 (12:00)
3. KrwioBIEG Kraków Niedziela, Październik 23, 2016 (11:00)
Insurance&Reinsurance RUN Powered By ForPro Niedziela, Październik 09, 2016 (11:00)
Międzynarodowy Uliczny Bieg Ptolemeusza Niedziela, Październik 02, 2016 (10:00)
Bursztynowy Bieg Po Puszczy Białej Pułtuski Festiwal Biegów Niedziela, Wrzesień 18, 2016 (09:00)
Żyrardów W Biegu Niedziela, Wrzesień 04, 2016 (10:00)
WĄBRZESKA DZIESIĄTKA Sobota, Wrzesień 03, 2016 (10:00)
4 Bieg Centaura O Puchar Burmistrza Białego Boru Sobota, Wrzesień 03, 2016 (09:30)
II Bodzanowski Bieg Poniedziałek, Sierpień 15, 2016 (17:00)
Pogoń Za Wilkiem 2016 Sobota, Lipiec 30, 2016 (10:00)
2. Bieg W Tarchałach Wielkich Sobota, Lipiec 02, 2016 (11:00)
"BIEG NAPOLEOŃSKI" - VII Biegi W Gminie Brodnica Niedziela, Czerwiec 19, 2016 (08:00)
II Wyszkowska Dycha Niedziela, Czerwiec 05, 2016 (10:00)
II Bieg Łomianek Niedziela, Maj 22, 2016 (12:00)
2. Bieg W Tarchałach Wielkich Sobota, Maj 14, 2016 (08:00)
Bieg Nocny - 10 Km Piątek, Maj 13, 2016 (21:00)
III BIEG PO ULICACH NASIELSKA "BIEGNIEMY ZE ŚWIĘTYM" Z OKAZJI II ROCZNICY KANONIZACJI I XI... Niedziela, Maj 08, 2016 (13:30)
XXXII Bieg Zwycięstwa Niedziela, Maj 08, 2016 (11:00)
Szpot Swarzędz Niedziela, Maj 08, 2016 (10:30)
IV BIEG WOJCIECHOWY W SEROCKU Niedziela, Kwiecień 17, 2016 (12:15)
VII Ogólnopolski Bieg Raszyński Niedziela, Kwiecień 17, 2016 (11:00)
Wiosna W Dolinie Słońca Sobota, Marzec 19, 2016 (10:00)
II Bieg Jedności Kaszubów Piątek, Marzec 18, 2016 (12:00)
III Bieg Mikołajkowy Niedziela, Grudzień 06, 2015 (11:00)
XXIX BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGIONOWO Sobota, Grudzień 05, 2015 (12:00)
IX Ogólnopolski Bieg Barbórkowy Solidarności Niedziela, Listopad 29, 2015 (11:00)
XXIII Skierniewicki Bieg Niepodległości środa, Listopad 11, 2015 (10:30)
XIII Bieg Niepodległości - IV SEROCKA DYCHA Niedziela, Październik 25, 2015 (14:00)
XXXIII Bieg Im. T. Zielińskiego Niedziela, Wrzesień 27, 2015 (14:00)
XXXIII Bieg Im. T. Zielińskiego Niedziela, Wrzesień 27, 2015 (14:00)
Bieg Do Nowoczeszej Sobota, Wrzesień 26, 2015 (14:15)
Bieg Do Nowoczesnej Sobota, Wrzesień 26, 2015 (14:00)
III Bieg Memoriałowy Tomasza Mielko Sobota, Wrzesień 26, 2015 (12:00)
III Bieg Memoriałowy Tomasza Mielko Sobota, Wrzesień 26, 2015 (12:00)
I Dycha Do Maratonu Lublin Niedziela, Wrzesień 20, 2015 (12:00)
X Rypiński Bieg Po Zdrowie Sobota, Wrzesień 12, 2015 (12:00)
II Bieg Porębski Sobota, Wrzesień 12, 2015 (10:00)
I Bieg Łochowski Sobota, Wrzesień 05, 2015 (10:00)
III Miedzychodzka Dziesiątka "z Pompą" Niedziela, Sierpień 23, 2015 (14:00)
Międzynarodowy Dziki Weekend 2015 Sobota, Sierpień 22, 2015 (12:15)
III Pogoń Za Wilkiem Piątek, Lipiec 17, 2015 (10:00)
Hunt Run Sobota, Lipiec 04, 2015 (10:00)
II BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański Sobota, Czerwiec 27, 2015 (21:00)
I Wroniecka Dycha Niedziela, Czerwiec 21, 2015 (10:00)
IV Rodzinny Piknik Biegowy BIAŁA BIEGA 14.06.2015 Niedziela, Czerwiec 14, 2015 (11:00)
Szczycieńska Dycha Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (11:00)
Wyszkowska Dycha Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (10:00)
Wyszkowska Dycha Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (10:00)
3.KrwioBIEGKraków Sobota, Czerwiec 06, 2015 (12:00)
3.KrwioBIEGKraków Sobota, Czerwiec 06, 2015 (12:00)
II Czernicki Bieg Uliczny Czwartek, Czerwiec 04, 2015 (14:00)
Poddębicki Bieg Bez Barier Niedziela, Maj 31, 2015 (08:00)
I Bieg Majowy Sobota, Maj 30, 2015 (10:00)
Ursus Biega 2015 Sobota, Maj 30, 2015 (10:00)
III Uliczny Bieg Azotowy Z Kazji Dni Chemika Poniedziałek, Maj 25, 2015 (17:00)
II Bieg Rycerski Sobota, Maj 16, 2015 (11:00)
Bydgoszcz Na Start Niedziela, Maj 03, 2015 (11:00)
III Bieg Wojciechowy (SEROCK) Niedziela, Kwiecień 19, 2015 (12:30)
I Bieg Przełajowy O Puchar Dowódcy 52 Batalionu Remontowego Sobota, Styczeń 17, 2015 (12:00)
Noworoczne Grand Prix Zwierzyńca Niedziela, Styczeń 04, 2015 (12:00)
XXX Łódzki Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2014 (11:30)
Świąteczny Bieg Mikołajkołajkowy Sobota, Grudzień 06, 2014 (12:00)
świąteczny Bieg Mikołajkołajkowy Sobota, Grudzień 06, 2014 (12:00)
Łódzki Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2014 (11:00)
XXVI Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2014 (11:00)
34. Międzynarodowy Bieg Warciański Im. Zdzisława Krzyszkowiaka Niedziela, Październik 26, 2014 (11:30)
'Bieg Szlakiem Powstania Styczniowego' Niedziela, Październik 26, 2014 (11:00)
II Bieg Pamięci Marynarzy I Ułanów Poległych W 1920r. Niedziela, Październik 05, 2014 (11:00)
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka" Niedziela, Wrzesień 21, 2014 (11:00)
I ĆWIERĆMARATON LOGmaster. Niedziela, Wrzesień 21, 2014 (10:30)
II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic W Biegu I Nordic Walking Sobota, Wrzesień 20, 2014 (14:00)
II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic W Biegu I Nordic Walking Sobota, Wrzesień 20, 2014 (14:00)
Golubska Starówka O Zmierzchu Sobota, Wrzesień 06, 2014 (19:00)
Bieg "Piotr I Paweł" Niedziela, Sierpień 31, 2014 (12:00)
XXXIII Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski Niedziela, Sierpień 31, 2014 (08:00)
V Bieg Z Policją Mistrzostwa Polski Policjantów Na 10 Km Sobota, Sierpień 30, 2014 (16:00)
Offroadrun Sobota, Sierpień 30, 2014 (10:00)
4 Bieg Szlakiem Dzika - Police Sobota, Sierpień 23, 2014 (12:15)
IV Lubawska Dycha Niedziela, Sierpień 17, 2014 (13:30)
24. Bieg Powstania Warszawskiego - 10 Km Sobota, Lipiec 26, 2014 (21:00)
2. Pogon Za Wilkiem Sobota, Lipiec 26, 2014 (10:00)
Bieg Grzymały Niedziela, Czerwiec 29, 2014 (12:30)
Bieg Grzymały Niedziela, Czerwiec 29, 2014 (12:30)
Mielnicka Dycha Sobota, Czerwiec 28, 2014 (14:00)
Biegiem Przez Platerów Sobota, Czerwiec 28, 2014 (11:45)
II Festiwal Biegowy Zabiegaj O-Borki Niedziela, Czerwiec 22, 2014 (09:00)
I BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański Sobota, Czerwiec 21, 2014 (21:00)
III Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega Niedziela, Czerwiec 15, 2014 (11:00)
VI Legionowska Dycha Niedziela, Czerwiec 08, 2014 (10:00)
II BIEG NADZIEI Sobota, Czerwiec 07, 2014 (12:00)
II Ursus Biega 2014 Sobota, Czerwiec 07, 2014 (10:00)
II BIEG AZOTOWY Z Okazji Dnia Chemika Poniedziałek, Czerwiec 02, 2014 (16:00)
II BIEG AZOTOWY Z Okazji Dnia Chemika Poniedziałek, Czerwiec 02, 2014 (16:00)
I Pruszkowski Bieg Wolności Niedziela, Czerwiec 01, 2014 (10:00)
Bieg Wawerczyka Sobota, Maj 31, 2014 (10:00)
12. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run Sobota, Maj 24, 2014 (18:00)
I Bieg Rycerski Sobota, Maj 17, 2014 (10:00)
Bieg Nocny - Kraków Piątek, Maj 16, 2014 (21:00)
XII Międzynarodowy Bieg Skawiński Sobota, Maj 10, 2014 (15:30)
IV Bieg Fabrykanta Poniedziałek, Maj 05, 2014 (17:00)
IV Majowy Piknik Sportowy Niedziela, Maj 04, 2014 (08:00)
32. BIEG KUJAWIAKA Czwartek, Maj 01, 2014 (08:00)
V BIEG RASZYŃSKI Niedziela, Kwiecień 06, 2014 (13:00)
I Karczewski Bieg Szlakami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Sobota, Kwiecień 05, 2014 (10:00)
X Maniacka Dziesiątka Sobota, Marzec 15, 2014 (12:00)
II Bieg Powstańca W Dobrej K. Łodzi Niedziela, Luty 23, 2014 (13:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
X Narciarski Bieg Mazurów Sobota, Luty 15, 2014 (11:00)
Noworoczny Guzik Z Pętelką środa, Styczeń 01, 2014 (11:00)
XXIX Bieg Sylwestrowy Łódź Wtorek, Grudzień 31, 2013 (11:30)
Zimowe Biegi Górskie Falenica - Bieg 1 Sobota, Grudzień 14, 2013 (11:00)
XXII Bieg O Lampkę Górniczą Sobota, Listopad 30, 2013 (12:00)
Słupski Bieg Niepodległości Poniedziałek, Listopad 11, 2013 (13:00)
25. Bieg Niepodległości - Warszawa Poniedziałek, Listopad 11, 2013 (11:00)
10km Na 10-lecie Kosu Niedziela, Październik 13, 2013 (15:00)
II Tumska Dycha Niedziela, Październik 13, 2013 (11:00)
Biegnij Warszawo 2013 Niedziela, Październik 06, 2013 (10:00)
Pobiegnij Dla Adriana - Tychy Niedziela, Wrzesień 22, 2013 (11:00)
III Kędzierzyńsko-Kozielski Bieg Koziołków O Puchar Prezydenta Miasta Niedziela, Wrzesień 15, 2013 (11:30)
Bieg Centaura Niedziela, Wrzesień 01, 2013 (12:00)
BIEG FABRYKANTA - ŁÓDŹ Sobota, Sierpień 31, 2013 (17:00)
4 Bieg Z POLICJĄ Sobota, Sierpień 31, 2013 (16:00)
Bieg Włóczykija Sobota, Sierpień 24, 2013 (10:30)
23. Bieg Powstania Warszawskiego (10 Km) Sobota, Lipiec 27, 2013 (21:00)
Pogoń Za Wilkiem Sobota, Lipiec 27, 2013 (10:00)
Pogoń Za Wilkiem Sobota, Lipiec 27, 2013 (10:00)
Stalowa Dycha 2013 Niedziela, Lipiec 14, 2013 (16:30)
"Stalowa Dycha" Bieg Na 10 Km Niedziela, Lipiec 14, 2013 (16:30)
5 Bluesobiegi Sławskie Sobota, Lipiec 06, 2013 (14:00)
V. Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka Niedziela, Czerwiec 30, 2013 (12:00)
Bieg POKÓJ I DOBRO LUBARTÓW Sobota, Czerwiec 22, 2013 (16:00)
10km AVON Kontra Przemoc - Biegnij W Garwolinie Niedziela, Czerwiec 16, 2013 (12:00)
Dycha Na Piątkę W Piątkowisku (Pabianice) Sobota, Czerwiec 15, 2013 (16:00)
REGULAMIN II BIEGU SZLAKIEM KRUTYNI -10km Sobota, Czerwiec 15, 2013 (11:00)
I Mazowiecka Dziesiątka Niedziela, Maj 26, 2013 (12:00)
XIII Europejskie Biegi Uliczne Niedziela, Maj 26, 2013 (10:00)
EUROPEJSKIE BIEGI ULICZNE Niedziela, Maj 26, 2013 (10:00)
I Bieg Przełajowy Krośnickiej Kolei Wąskotorowej Sobota, Maj 25, 2013 (11:00)
IV Działoszyńska Dziesiątka Niedziela, Maj 19, 2013 (13:00)
II Gliwicki Bieg Tureta Niedziela, Maj 19, 2013 (10:00)
XV Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa Sobota, Maj 18, 2013 (15:00)
IV KWIDZYŃSKI BIEG PAPIERNIKA Sobota, Maj 18, 2013 (11:00)
XV Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa Sobota, Maj 18, 2013 (10:30)
XV Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa Sobota, Maj 18, 2013 (10:30)
Ubiegnij Raka Sobota, Maj 18, 2013 (08:00)
II Piknik Biegowy Biała Biega Niedziela, Maj 12, 2013 (08:00)
Bieg Gajowego Sobota, Maj 11, 2013 (11:00)
XI Międzynarodowy Bieg Skawiński Piątek, Maj 03, 2013 (10:00)
1 Piknik Sportowy "Biegam Z Sercem" Niedziela, Kwiecień 28, 2013 (11:00)
VI Mistrzostwa Mazur W Biegu ,,Superoes Mikołajki 2013" Niedziela, Kwiecień 28, 2013 (09:00)
Czwarta Dycha Do Maratonu Niedziela, Kwiecień 21, 2013 (11:00)
10 Km - Orlen Warsaw Marathon Niedziela, Kwiecień 21, 2013 (00:00)
IV Bieg Raszyński Niedziela, Kwiecień 14, 2013 (11:00)
Łódź Maraton Dbam O Zdrowie - 10km Niedziela, Kwiecień 14, 2013 (09:00)
Bieg Powstańca – 10 Km Niedziela, Luty 24, 2013 (00:00)
II Gliwicki Bieg Orkiestrowy W Ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Niedziela, Styczeń 13, 2013 (11:00)
Noworoczny Guzik Z Pętelką Wtorek, Styczeń 01, 2013 (11:00)
Bieb Barbórkowy Rybnik Czwartek, Grudzień 06, 2012 (12:00)
Żoliborski Bieg Mikołajkowy Niedziela, Grudzień 02, 2012 (12:30)
Cztery „Dychy” Do Maratonu Niedziela, Listopad 18, 2012 (11:00)
7 BIEG ENTRE- Warszawa - INTEGRACJA Sobota, Listopad 17, 2012 (11:00)
Goleniowska Mila Niedziela, Listopad 11, 2012 (14:30)
Warszawa - XXIV Bieg Niepodległości Niedziela, Listopad 11, 2012 (11:00)
II Bieg Bystrzycki Niedziela, Listopad 04, 2012 (12:00)
Biegamy Z Olimpijczykami Niedziela, Październik 28, 2012 (09:00)
I Żoliborski Cross Nadwiślański - 13.10.2012 Sobota, Październik 13, 2012 (10:30)
I Capgemini Run Kraków Niedziela, Wrzesień 23, 2012 (10:15)
2 Ogólnopolski Bieg Uliczny Białystok Biega Niedziela, Wrzesień 23, 2012 (00:00)
XX Biegi Przełajowe O Puchar Prezydenta Miasta Legionowo Sobota, Wrzesień 22, 2012 (12:00)
Impreza Odwołana - I BIEG WILANOWA Niedziela, Wrzesień 02, 2012 (11:00)
Łódź - II Bieg Fabrykanta Sobota, Wrzesień 01, 2012 (17:00)
Bieg Piwosza I Kubusia Sobota, Wrzesień 01, 2012 (08:00)
Bieg Piastów Śląskich Niedziela, Sierpień 12, 2012 (11:00)
"USTECKA DZIESIĄTKA Z HAKIEM" V BIEG LEŚNO-PLAŻOWY O PUCHAR DYREKTORA OSiR USTKA Niedziela, Sierpień 12, 2012 (11:00)
III BIEG SIEDLECKIEGO JACKA Sobota, Sierpień 11, 2012 (17:00)
XIX Memoriałowy Bieg Majora Bacy Niedziela, Sierpień 05, 2012 (16:00)
Bieg Szlakiem Dzika 3 Sobota, Sierpień 04, 2012 (18:00)
BIEGOWA BITWA O ŁÓDŹ Sobota, Sierpień 04, 2012 (16:15)
II Bieg Powstania Warszawskiego Sobota, Lipiec 28, 2012 (21:00)
4 Bluesobiegi Sławskie Sobota, Lipiec 07, 2012 (14:00)
GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2012 Niedziela, Czerwiec 24, 2012 (10:00)
II Bieg Trzech Wież Sobota, Czerwiec 23, 2012 (17:00)
"AVON Kontra Przemoc - Biegnij W Garwolinie" Niedziela, Czerwiec 17, 2012 (12:00)
Biegam Po Łodzi 2012 Niedziela, Czerwiec 03, 2012 (11:00)
II Bieg Cichociemnych - Krusze - Gmina Klembów Sobota, Maj 26, 2012 (10:00)
29 Bieg Im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego Sobota, Maj 26, 2012 (10:00)
Bieg UBIEGnij Raka Sobota, Maj 19, 2012 (11:00)
II MAJOWY PIKNIK SPORTOWY Niedziela, Maj 13, 2012 (12:00)
X Międzynarodowy Bieg Skawiński Sobota, Maj 12, 2012 (15:30)
GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2012 Sobota, Maj 12, 2012 (10:00)
Bydgoszcz. Na Start Niedziela, Maj 06, 2012 (10:00)
III OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI 10 KM Niedziela, Kwiecień 29, 2012 (11:00)
Biegam Po Łodzi 2012 Niedziela, Kwiecień 29, 2012 (10:30)
IV Dycha Justynów - Janówka Sobota, Kwiecień 28, 2012 (13:00)
IV Mistrzostwa Mazur W Biegu ,,Superoes Mikołajki 2012” Niedziela, Kwiecień 22, 2012 (12:30)
GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2012 Niedziela, Kwiecień 22, 2012 (10:00)
X Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka Sobota, Kwiecień 21, 2012 (15:30)
Łódź - 10km Niedziela, Kwiecień 15, 2012 (09:00)
10 Km - II Bieg Pamięci - Warszawa Sobota, Kwiecień 14, 2012 (12:00)
IV Bieg Dookoła ZOO środa, Marzec 21, 2012 (08:00)
VIII BIEG "MANIACKA DZIESIĄTKA Sobota, Marzec 17, 2012 (12:00)
II Bieg O Złote Gacie - Brzeszcze Sobota, Marzec 17, 2012 (11:00)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap X Niedziela, Marzec 11, 2012 (10:30)
GRAND PRIX WARSZAWY 2012 Sobota, Marzec 10, 2012 (11:00)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap IX Niedziela, Marzec 04, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap VIII Niedziela, Luty 26, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap VII Niedziela, Luty 19, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap VI Niedziela, Luty 12, 2012 (10:30)
Grand Prix Warszawy 2012 (1) Sobota, Luty 11, 2012 (11:00)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap V Niedziela, Luty 05, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap IV Niedziela, Styczeń 29, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap III Niedziela, Styczeń 22, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap II Niedziela, Styczeń 15, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap I Niedziela, Styczeń 08, 2012 (10:30)
Z Biegiem Zimy 2012 Etap I Niedziela, Styczeń 08, 2012 (10:30)
Noworoczny Guzik Z Pętelką Niedziela, Styczeń 01, 2012 (11:00)
VIII Krakowski Bieg Sylwestrowy Sobota, Grudzień 31, 2011 (12:00)
XXVII Łódzki Bieg Sylwestrowy Sobota, Grudzień 31, 2011 (11:30)
XXVII Bieg Sylwestrowy 2011 Sobota, Grudzień 31, 2011 (11:30)
16 Żoliborski Bieg Mikołajkowy Niedziela, Grudzień 04, 2011 (12:30)
Rybnik - VII Bieg Barbórkowyl Niedziela, Grudzień 04, 2011 (12:00)
20. Bieg O Lampkę Górniczą – Konin Sobota, Grudzień 03, 2011 (12:00)
Bieg Mikołajkowy W Lesie Kabackim Sobota, Grudzień 03, 2011 (11:00)
Wybiegamy Na A2 Niedziela, Listopad 13, 2011 (12:00)
XXIII Bieg Niepodległości - Warszawa Piątek, Listopad 11, 2011 (11:00)
Mikołajkowe Biegi Przełajowe O Puchar Prezydenta Miasta Czwartek, Listopad 10, 2011 (00:00)
IV Praska Dycha - Park Skaryszewski - Warszawa Niedziela, Listopad 06, 2011 (12:00)
Grand Prix Warszawy (8) Sobota, Październik 22, 2011 (11:00)
Rakoniewice Niedziela, Październik 09, 2011 (13:00)
Biegnij Warszawo 2011 Niedziela, Październik 02, 2011 (00:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Wrzesień 28, 2011 (17:30)
Białystok Biega 2011 Niedziela, Wrzesień 25, 2011 (10:00)
Biegi Przełajowe Sobota, Wrzesień 17, 2011 (12:00)
6. Bieg ENTRE.PL - Warszawa środa, Wrzesień 14, 2011 (18:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Wrzesień 14, 2011 (17:30)
Łódź - Bieg Fabrykanta Sobota, Wrzesień 10, 2011 (17:00)
Grand Prix Warszawy (5) Sobota, Wrzesień 03, 2011 (11:00)
II Bieg Z Policją Sobota, Sierpień 27, 2011 (16:00)
XX Bieg Opalińskich Niedziela, Sierpień 07, 2011 (10:30)
10 Km - XXI Bieg Powstania Warszawskiego 30.07.2011 Sobota, Lipiec 30, 2011 (21:00)
XI Bieg ŚW. Jakuba Ap. Niedziela, Lipiec 24, 2011 (16:00)
III Bluesobiegi Sławskie Sobota, Lipiec 09, 2011 (13:00)
XXII Ogólnopolski Bieg Uliczny W Sadku Koło Szydłowca – Województwo Mazowieckie Niedziela, Czerwiec 19, 2011 (16:00)
I Bieg Trzech Wież Niedziela, Czerwiec 19, 2011 (14:00)
XXIII Bieg Im.Janusza Kusocińskiego Sobota, Czerwiec 18, 2011 (12:15)
Grand Prix Warszawy 2011 - MOKOTÓW Sobota, Czerwiec 11, 2011 (11:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Czerwiec 08, 2011 (17:30)
III Legionowska Dycha Niedziela, Czerwiec 05, 2011 (12:00)
XXXII „TRZEBIATOWSKA 10" SPORTOWE ROZPOCZĘCIE LATA Niedziela, Czerwiec 05, 2011 (10:00)
II Bieg Siedleckiego Jacka - Siedlce Sobota, Czerwiec 04, 2011 (17:00)
Łódź - 9. Bieg Ulicą Piotrkowską Niedziela, Maj 22, 2011 (13:30)
Bieg Ulicą Piotrkowską W Łodzi Niedziela, Maj 22, 2011 (10:30)
XV BIEG ŚWIĘCÓW Sobota, Maj 21, 2011 (13:00)
XI Ogólnopolski Bieg Uliczny "Grzmią Pod Stoczkiem Armaty" W Stoczku Łukowskim Sobota, Maj 21, 2011 (12:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Maj 18, 2011 (17:30)
Łódź - Puchar Maratonu Warszawskiego - 15.05.2011 Niedziela, Maj 15, 2011 (11:00)
Jastrzębski Bieg Równych Szans Niedziela, Maj 15, 2011 (11:00)
Bieg O Uśmiech Dziecka JASTROWIE Sobota, Maj 14, 2011 (12:00)
II Działoszyńska Dziesiątka Niedziela, Maj 08, 2011 (14:00)
XXIX BIEG KUJAWIAKA Niedziela, Maj 01, 2011 (08:00)
XXIX BIEG KUJAWIAKA - REAKTYWACJA Niedziela, Maj 01, 2011 (08:00)
III Dycha Justynów - Janówka Sobota, Kwiecień 30, 2011 (13:00)
I MŁOCIŃSKA PĘTELKA Sobota, Kwiecień 30, 2011 (10:00)
Warszawa - GRAND PRIX ŻOLIBORZA 2011 środa, Kwiecień 20, 2011 (17:30)
AVON Kontra Przemoc - Biegnij W Garwolinie Wtorek, Kwiecień 19, 2011 (12:00)
IX Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka Sobota, Kwiecień 16, 2011 (15:00)
III BIEG DOOKOŁA ZOO - Warszawa Sobota, Kwiecień 16, 2011 (10:00)
II OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI 10KM Niedziela, Kwiecień 10, 2011 (11:00)
Grand Prix Warszawy - 9.04.2011 - Bieg Pamięci Sobota, Kwiecień 09, 2011 (11:00)
Pruszków - III Bieg Charytatywny ,,Biegnij Po Pomoc” Niedziela, Kwiecień 03, 2011 (14:00)
Grand Prix Warszawy 2011 (2) Sobota, Marzec 12, 2011 (11:00)
IV BIEG KAZIKÓW Niedziela, Marzec 06, 2011 (13:00)
Grand Prix Warszawy 2011 Sobota, Luty 05, 2011 (11:00)
Warszawa - Bieg Noworoczny Sobota, Styczeń 15, 2011 (11:00)
Guzik Z Pętelką Sobota, Styczeń 01, 2011 (10:00)
Łódź - Bieg Sylwestrowy Piątek, Grudzień 31, 2010 (10:00)
XX GORLICKI BIEG SYLWESTROWY Niedziela, Grudzień 12, 2010 (10:00)
15 ŻOLIBORSKI BIEG MIKOŁAJKOWY - Warszawa 5.12.2010 Niedziela, Grudzień 05, 2010 (12:30)
Warszawa - XXII Biegu Niepodległości Czwartek, Listopad 11, 2010 (12:00)
Jawor - MEMORIAŁ STEFANA MIELCZARKA Niedziela, Październik 24, 2010 (12:00)
Warszawa - III Praska Dycha Niedziela, Październik 24, 2010 (12:00)
III Puchar Rotmistrza Pileckiego Niedziela, Październik 17, 2010 (13:00)
IV BIEG EKOLOGICZNY "DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ" "SANUS PER AQUAM"- ZDROWIE PRZEZ WODĘ Niedziela, Październik 17, 2010 (08:00)
Grand Prix Warszawy (10) Sobota, Październik 16, 2010 (11:00)
Jubileuszowy V. Bieg Solidarności Niedziela, Październik 10, 2010 (12:00)
Grand Prix Warszawy (9) Sobota, Październik 02, 2010 (11:00)
Piknik Biegowy Im. Jana Dery W Tychach Sobota, Wrzesień 25, 2010 (11:00)
I Piknik Biegowy Im. JANA DERY W Tychach Sobota, Wrzesień 25, 2010 (08:00)
FROG RACE II Sobota, Wrzesień 11, 2010 (10:30)
Grand Prix Warszawy (8) Wtorek, Sierpień 31, 2010 (18:15)
Bieg Lata (4) - Łódź - 22.08.2010 Niedziela, Sierpień 22, 2010 (12:00)
Bieg Życia Niedziela, Sierpień 22, 2010 (08:30)
1 Bieg Szlakiem Dzika Niedziela, Sierpień 08, 2010 (10:00)
II „Bieg Nad Jeziorskiem” Sobota, Sierpień 07, 2010 (15:00)
XIX Bieg Opalińskich Niedziela, Sierpień 01, 2010 (11:00)
X Bieg Uliczny Św. Jakuba Sobota, Lipiec 24, 2010 (16:00)
Grand Prix Warszawy (7) - Nowa Trasa Wtorek, Czerwiec 22, 2010 (18:15)
Biegnij W Garwolinie - Powiedz STOP Przemocy Niedziela, Czerwiec 20, 2010 (12:00)
AVON Kontra Przemoc - Biegnij W Garwolinie Niedziela, Czerwiec 20, 2010 (12:00)
I Bełchatowski Bieg Rekreacyjny Niedziela, Czerwiec 20, 2010 (11:00)
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny O Błękitną Wstęgę W Stargardzie Sobota, Czerwiec 19, 2010 (17:30)
Radomski Festiwal Biegowy Sobota, Czerwiec 19, 2010 (15:00)
Bieg Piotrkowski - Piotrków Trybunalski Sobota, Czerwiec 19, 2010 (11:00)
XXVII Bieg O Srebrne Czółenko Włókniarskie Sobota, Czerwiec 19, 2010 (11:00)
Grand Prix Warszawy - 15.06.2010 - Nowa Trasa! Wtorek, Czerwiec 15, 2010 (18:15)
II Legionowska Dycha Niedziela, Czerwiec 13, 2010 (12:00)
GP Żoliborza środa, Czerwiec 09, 2010 (17:30)
Grand Prix Warszawy (6) - Odwołane! Wtorek, Czerwiec 08, 2010 (18:15)
Bieg Krynica - Muszyna - Odwołany Sobota, Czerwiec 05, 2010 (18:00)
I Bieg Siedleckiego Jacka Sobota, Czerwiec 05, 2010 (17:00)
18 Bieg Fiata - Bielsko-Biała Niedziela, Maj 30, 2010 (11:30)
III Bieg Truskawki Niedziela, Maj 30, 2010 (11:00)
V Biegu ENTRE.PL Team - Warszawa Sobota, Maj 29, 2010 (11:00)
Koszalin - 8. Bieg Wenedów Niedziela, Maj 23, 2010 (14:00)
2. Biegu Częstochowski Sobota, Maj 22, 2010 (16:00)
Sławno - XIV Bieg Święców Sobota, Maj 22, 2010 (15:00)
Grand Prix Warszawy (5) Sobota, Maj 22, 2010 (11:00)
I Kwidzyński Bieg Papiernika Sobota, Maj 22, 2010 (11:00)
II Bieg Żoliborza środa, Maj 19, 2010 (17:30)
Bieg Raszyński Niedziela, Maj 16, 2010 (11:00)
Działoszyńska Dziesiątka Niedziela, Maj 09, 2010 (16:00)
Textilcross - Arturówek Łódź Sobota, Maj 08, 2010 (11:00)
Grand Prix Warszawy (4) Wtorek, Maj 04, 2010 (18:15)
II Dycha Justynów-Janówka Sobota, Maj 01, 2010 (11:00)
II Dycha Justynów-Janówka Sobota, Maj 01, 2010 (11:00)
Warszawa - II BIEG DOOKOŁA ZOO Sobota, Maj 01, 2010 (10:00)
MEMORIAŁ WINANDA OSIŃSKIEGO SZCZECINEK Niedziela, Kwiecień 25, 2010 (13:00)
GP Bieg Żoliborza środa, Kwiecień 21, 2010 (17:30)
Odwołana - VIII Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka Sobota, Kwiecień 17, 2010 (13:00)
Bieg Charytatywny - Pruszków Niedziela, Kwiecień 11, 2010 (11:00)
Gniezno - VIII Bieg Europejski Sobota, Kwiecień 10, 2010 (17:00)
Bieg W Ruinach Starego Książa Sobota, Kwiecień 10, 2010 (13:00)
Grand Prix Warszawy (3) Sobota, Kwiecień 10, 2010 (11:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (6) Sobota, Marzec 27, 2010 (11:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (5) Sobota, Marzec 20, 2010 (11:00)
VI BIEG "MANIACKA DZIESIĄTKA" Sobota, Marzec 13, 2010 (12:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (4) Sobota, Marzec 13, 2010 (11:00)
III BIEG KAZIKÓW - RADOM Niedziela, Marzec 07, 2010 (12:30)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (3) Sobota, Luty 06, 2010 (11:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (2) Sobota, Styczeń 23, 2010 (11:00)
Bieg Noworoczny Lasu Kabackiego Sobota, Styczeń 09, 2010 (11:00)
Falenica - VII Zimowe Biegi Górskie (1) Sobota, Styczeń 02, 2010 (11:00)
14 ŻOLIBORSKI BIEG MIKOŁAJKOWY 2009 - Warszawa Niedziela, Grudzień 06, 2009 (10:00)
Warszawa-Bieg Mikołajkowy Sobota, Grudzień 05, 2009 (11:00)
Warszawa-XXI Bieg Niepodległości środa, Listopad 11, 2009 (12:00)
Grand Prix Warszawy- Mokotów 2009 Sobota, Listopad 07, 2009 (11:00)
29. Międzynarodowy Bieg Warciański Niedziela, Październik 25, 2009 (11:30)
Uniejów-III Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Niedziela, Październik 18, 2009 (13:30)
VI MEMORIAŁ STEFANA MIELCZARKA Niedziela, Październik 18, 2009 (12:00)
Jawor - MEMORIAŁ STEFANA MIELCZARKA Niedziela, Październik 18, 2009 (12:00)
Bieg Trybunalski - Piotrków Trybunalski Niedziela, Październik 11, 2009 (10:00)
Biegnij Warszawo Niedziela, Październik 04, 2009 (11:15)
Bieg Ptolemeusza Niedziela, Październik 04, 2009 (10:00)
BIEG ULICZNY SREBRNEGO GRODU Sobota, Październik 03, 2009 (12:00)
Bytów - Bieg Dla Kubusia Niedziela, Wrzesień 27, 2009 (14:30)
Grand Prix Warszawy - 10 Km Sobota, Wrzesień 19, 2009 (11:00)
Łódź-IV Bieg Solidarności Niedziela, Wrzesień 13, 2009 (13:00)
FROG RACE Sobota, Wrzesień 05, 2009 (13:00)
VI Bieg Namysłowian Niedziela, Czerwiec 21, 2009 (13:00)
I LEGIONOWSKA DYCHA Niedziela, Czerwiec 21, 2009 (12:00)
XII Bieg O Puchar Rektora Politechniki Radomskiej Sobota, Czerwiec 20, 2009 (16:00)
IV Bieg Entre - Warszawa Cytadela Sobota, Czerwiec 06, 2009 (09:00)
XXI Biegi Im. Tomasza Hopfera Niedziela, Maj 31, 2009 (11:45)
II Bieg Truskawki Niedziela, Maj 31, 2009 (11:00)
XXVIII BIEG KUJAWIAKA - Włocławek Niedziela, Maj 03, 2009 (11:45)
1 Dycha Justynów-Janówka Sobota, Maj 02, 2009 (12:00)
Biegnij Po Pomoc- Pruszków Niedziela, Kwiecień 19, 2009 (13:00)
Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka Sobota, Kwiecień 18, 2009 (15:00)
Poznań - V Maniacka Dziesiątka Sobota, Marzec 14, 2009 (08:00)
II Radomski Bieg Kazików Niedziela, Marzec 08, 2009 (12:30)
Łomż - 1 Zimowy Bieg W Łomży Niedziela, Luty 22, 2009 (12:00)
Gorlice - XVIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (11:00)
Sylwestrowy Guzik Z Pętelką (3) środa, Grudzień 31, 2008 (11:00)
Chrzanów K.Krakowa - V Chrzanowski Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (08:00)
Trzebnica - 24 Uliczny Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (00:00)
Warszawa - II Praska Dycha Niedziela, Grudzień 14, 2008 (12:00)
Rybnik - 4 Bieg Barbórkowy Niedziela, Grudzień 07, 2008 (12:00)
Warszawa - Bieg Mikołajkowy Sobota, Grudzień 06, 2008 (08:00)
Bydgoszcz - 15.Jubileuszowy Leśny Bieg Kolejarski Sobota, Listopad 22, 2008 (08:00)
Warszawa-XX Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2008 (12:00)
II Praska Dycha Wtorek, Listopad 11, 2008 (08:00)
Góra - 15 Jubileuszowy Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2008 (08:00)
Świnoujście - Międzynarodowa Liga Biegowa - Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2008 (00:00)
Ustroń K.Wisły - XIX. BIEG LEGIONÓW Sobota, Listopad 08, 2008 (11:00)
Tczew - 18 Uliczny Bieg Sambora Sobota, Listopad 08, 2008 (11:00)
Grand Prix Warszawy 10/2008 Sobota, Październik 18, 2008 (11:00)
Koło - 28. Międzynarodowy Bieg Warciański Niedziela, Październik 12, 2008 (11:30)
Poznań - 26.Ogólnopolski Bieg Przemysła Niedziela, Październik 12, 2008 (00:00)
Warszawa - Bieg Żoliborza / Kępa Potocka środa, Październik 08, 2008 (18:00)
Piotrków Trybunalski - Bieg Trybunalski Niedziela, Wrzesień 28, 2008 (00:00)
VII BIEG ZDROJOWY Niedziela, Wrzesień 21, 2008 (14:00)
Krojanty K.Chojnic - 2 Bieg Ułański Sobota, Wrzesień 13, 2008 (12:00)
III Bieg Solidarności Sobota, Wrzesień 13, 2008 (11:00)
Arturówek K.Łodzi - III Bieg Solidarności Sobota, Wrzesień 13, 2008 (11:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (10) Sobota, Wrzesień 13, 2008 (11:00)
Łódź - Arturówek - III Bieg Solidarności Sobota, Wrzesień 13, 2008 (11:00)
Zachorzów K.Opoczna - X Bieg O Puchar Wójta Gminy Sławno Niedziela, Wrzesień 07, 2008 (13:00)
27.Tomaszowski Bieg Im. Bronisława Malinowskiego Niedziela, Wrzesień 07, 2008 (11:45)
Zielona Góra - XXIII Nocny Bieg Bachusa Sobota, Wrzesień 06, 2008 (19:00)
III Biegi Uliczne - Malanowska Jesień Sobota, Wrzesień 06, 2008 (13:30)
Grand Prix Warszawy 2008 (9) Wtorek, Wrzesień 02, 2008 (18:15)
Warszawa - The NIKE+ Human Race The Human Race 10k Niedziela, Sierpień 31, 2008 (17:30)
Pyzdry - 27. Bieg Kazimierzowski Niedziela, Sierpień 31, 2008 (11:00)
Kołobrzeg - XVII Bieg Uliczny Solidarności Niedziela, Sierpień 31, 2008 (00:00)
Brody K.Kielc - IX Bieg Im.St.Staszica Niedziela, Sierpień 17, 2008 (14:30)
Szczytna - II Bieg Górski Sobota, Sierpień 16, 2008 (11:00)
XVII Bieg Opalińskich Niedziela, Sierpień 03, 2008 (11:00)
Gdów - Niegowić - Bieg Papieski Niedziela, Lipiec 27, 2008 (15:00)
Gdów - Niegowić - Bieg Papieski Niedziela, Lipiec 27, 2008 (15:00)
XVIII Bieg Powstania Warszawskiego Sobota, Lipiec 26, 2008 (20:45)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie 5/2008 Sobota, Lipiec 26, 2008 (08:30)
III Dobrodzieńska Dycha Sobota, Lipiec 19, 2008 (16:30)
Jeleśnia - XV Bieg Uliczny Sobota, Lipiec 19, 2008 (11:00)
Żarnowiec - Dobieszyn K.Krosna - XVI Bieg Szlakiem M.Konopnickiej Niedziela, Lipiec 13, 2008 (17:00)
VI Bieg Opolski Sobota, Lipiec 05, 2008 (11:00)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie 4/2008 Sobota, Czerwiec 28, 2008 (08:30)
Grand Prix Warszawy 2008 (8) Wtorek, Czerwiec 10, 2008 (18:15)
MYSZKÓW-XXIX BIEG PIĘCIU STAWÓW Im. ZDZISŁAWA BURDY Niedziela, Czerwiec 08, 2008 (10:00)
III Bieg Entre.pl Sobota, Czerwiec 07, 2008 (11:00)
Bieg Żoliborza środa, Czerwiec 04, 2008 (18:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (7) Wtorek, Maj 27, 2008 (18:15)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie 3/2008 Sobota, Maj 24, 2008 (09:15)
Grand Prix Warszawy 2008 (6) Wtorek, Maj 13, 2008 (18:15)
Gniezno - VI BIEG EUROPEJSKI - 4.05.2008 Niedziela, Maj 04, 2008 (17:00)
XI Bieg O Puchar Rektora Politechniki Radomskiej Niedziela, Kwiecień 27, 2008 (12:00)
VI Międzynarodowy Bieg Skawiński"Zachowaj Trzeźwy Umysł" Sobota, Kwiecień 26, 2008 (13:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (5) Sobota, Kwiecień 26, 2008 (11:00)
XV Ogólnopolski Wałecki Bieg Uliczny Niedziela, Kwiecień 20, 2008 (12:00)
SKŚ 3/2008 Niedziela, Kwiecień 20, 2008 (08:00)
VI Mieszkowicka Nadodrzańska "10" Sobota, Kwiecień 19, 2008 (15:00)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie Sobota, Kwiecień 19, 2008 (09:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (4) Sobota, Kwiecień 05, 2008 (11:00)
SMŚ 1/2008 Poniedziałek, Marzec 24, 2008 (09:15)
Spontaniczne Kabackie Ściganie 2/2008 Niedziela, Marzec 16, 2008 (08:30)
IV Bieg Maniacka Dziesiątka Sobota, Marzec 15, 2008 (12:00)
XI BIEG O PUCHAR REKTORA POLITECHNIKI RADOMSKIEJ środa, Marzec 12, 2008 (08:00)
Grand Prix Warszawy 2008 (3) Sobota, Marzec 08, 2008 (11:00)
I Bieg Kazików Niedziela, Marzec 02, 2008 (15:30)
Grand Prix Warszawy 2008 (2) Sobota, Luty 09, 2008 (11:00)
Spontaniczne Kabackie Ściganie 1/2008 Sobota, Luty 02, 2008 (09:00)
III Bieg WOŚP - Mogilno - 6.01.2008 Niedziela, Styczeń 06, 2008 (11:00)
Bieg Noworoczny - Warszawa-Kabaty - 5.01.2008 Sobota, Styczeń 05, 2008 (00:00)
Trzebnica-23. Międzynarodowy Uliczny Bieg Sylwestrowy Poniedziałek, Grudzień 31, 2007 (12:00)
Kraków-IV Sylwestrowy Bieg Radości Poniedziałek, Grudzień 31, 2007 (11:00)
Poznań - 24 Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy Im. Ryszarda Burgiela Niedziela, Grudzień 30, 2007 (12:00)
Spontaniczne Kabackie Ściganie 2/2007 Sobota, Grudzień 29, 2007 (09:00)
Warszawa - Południowopraska Dycha Sobota, Grudzień 15, 2007 (10:00)
Bieg Mikołajowy-Warszawa Sobota, Grudzień 08, 2007 (11:00)
Spontaniczne Kabackie Ściganie Sobota, Listopad 24, 2007 (08:45)
Gdynia-X Jesienny Bieg Niepodległości Niedziela, Listopad 11, 2007 (13:00)
Warszawa: XIX Bieg Niepodległości Niedziela, Listopad 11, 2007 (12:00)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie Sobota, Październik 27, 2007 (08:45)
GRAND PRIX WARSZAWY 2008 Sobota, Październik 20, 2007 (11:00)
Łomżyńska Dziesiątka Niedziela, Październik 14, 2007 (13:15)
Jasielsk - II Jasielski Bieg Im. Jana Pawła II Niedziela, Październik 07, 2007 (13:00)
Starogard Gdański - XVI Bieg Kociewski Sobota, Październik 06, 2007 (12:00)
Żywiec - Jesienny Festiwal Biegowy Sobota, Październik 06, 2007 (00:00)
Malanów K/Turka - II Malanowskie Biegi Uliczne Malanowska Jesień Niedziela, Wrzesień 30, 2007 (13:00)
Parzymiechy - 29 Trzeźwościowy Bieg Jesienny Im.Tomasza Hopfera Niedziela, Wrzesień 30, 2007 (00:00)
Grudziądz - XXVI MIĘDZYNARODOWE BIEGI IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO Sobota, Wrzesień 29, 2007 (12:00)
Spontaniczne Młocińskie Ściganie Sobota, Wrzesień 29, 2007 (09:15)
14 Bieg O Memoriał M.Smigielskiego W Mogilnie Niedziela, Wrzesień 16, 2007 (11:00)
Jawor-IV MEMORIAŁ STEFANA MIELCZARKA Niedziela, Wrzesień 16, 2007 (11:00)
Puchar Warszawy 2007 (5) środa, Wrzesień 12, 2007 (18:30)
26 Bieg Im. Bronisława Malinowskiego W Tomaszowie Mazowieckim Niedziela, Wrzesień 09, 2007 (11:45)
IV Bieg Uliczny O Puchar Burmistrza Wołczyna Sobota, Wrzesień 08, 2007 (13:30)
II Rypiński Bieg Po Zdrowie Doliną Rypienicy Sobota, Wrzesień 08, 2007 (12:00)
45 Bieg Westerplatte Sobota, Wrzesień 08, 2007 (11:00)
Warszawa - Cztery Pory Roku Sobota, Wrzesień 01, 2007 (11:00)
Warszawa-SMŚ Sobota, Sierpień 25, 2007 (08:00)
XVII Nocny Bieg Powstania Warszawskiego Sobota, Lipiec 28, 2007 (20:00)
VII BIEG KMICICA Sobota, Lipiec 28, 2007 (17:00)
II Ogółnopolski Bieg Uliczny "Dobrodzieńska Dycha" Sobota, Lipiec 21, 2007 (16:30)
Karpacz - Bieg Na Śnieżkę Sobota, Lipiec 14, 2007 (11:00)
Karpacz - Bieg Na Śnieżkę Sobota, Lipiec 14, 2007 (11:00)
V Bieg Opolski Sobota, Lipiec 07, 2007 (11:00)
19 Bieg Kusocińskiego 2007 Sobota, Czerwiec 23, 2007 (11:30)
Bukowno - V Ogólnopolski Bieg „O Puchar Burmistrza Miasta Bukowno” Niedziela, Czerwiec 17, 2007 (17:00)
BUKOWNICA - XV Jubileuszowy Ogólnopolski Niedziela, Czerwiec 17, 2007 (11:00)
Puchar Warszawy 2007 (4) środa, Czerwiec 13, 2007 (18:30)
Bieg Książański Niedziela, Czerwiec 10, 2007 (11:30)
Grand Prix Warszawy (5) 10 Km - 05.06.2007' Wtorek, Czerwiec 05, 2007 (18:15)
Strzebiń-II Parafialny Bieg Uliczny św. Urbana Sobota, Czerwiec 02, 2007 (15:00)
II OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE. Pasłęk 2007 Sobota, Czerwiec 02, 2007 (13:30)
II BIEG ENTRE.PL TEAM - MŁOCINY Sobota, Czerwiec 02, 2007 (10:00)
Kraków - Skotniki - II Międzynarodowy Bieg Z Okazji 87 Urodzin Papieża Jana Pawła II Niedziela, Maj 20, 2007 (16:00)
Puchar Warszawy 2007 (3) środa, Maj 16, 2007 (18:30)
Gdynia - Bieg Europejski Sobota, Maj 12, 2007 (13:00)
Puchar Warszawy 2007 (2) środa, Maj 09, 2007 (18:30)
Gniezno - V Bieg Europejski Niedziela, Maj 06, 2007 (17:00)
Łódź - Grand Prix Arturówka Sobota, Maj 05, 2007 (11:00)
X-bieg O Puchar Rektora Politechniki Radomskiej Niedziela, Kwiecień 29, 2007 (10:45)
27 Tarnobrzeski Bieg Siarkowca Niedziela, Kwiecień 29, 2007 (00:00)
Sczecinek - XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny Sobota, Kwiecień 28, 2007 (13:00)
Skawina - V Międzynarodowy Bieg Skawiński Sobota, Kwiecień 28, 2007 (13:00)
Łobza - GP Łobza "Cztery Pory Roku" - 28.04.2007 Sobota, Kwiecień 28, 2007 (11:00)
Warszawa - Cztery Pory Roku Sobota, Kwiecień 28, 2007 (11:00)
Koszalin - V Bieg Wenedów, V Mistrzostwa Służb Mundurowych Niedziela, Kwiecień 22, 2007 (10:30)
Gran Prix Warszawy (3) 10 Km - 17.04.2007 Wtorek, Kwiecień 17, 2007 (18:15)
Wałcz - 14 Wałecki Bieg Uliczny Im.Z.Krzyszkowiaka Niedziela, Kwiecień 15, 2007 (13:00)
Puchar Warszawy 2007 (1) środa, Kwiecień 11, 2007 (18:30)
Bieg Górski W Falenicy Poniedziałek, Kwiecień 09, 2007 (10:00)
Ciechanów - XXII Grand Prix Ciechanowa (4) Niedziela, Kwiecień 01, 2007 (11:00)
Grand Prix Warszawy (2) - 10 Km - 31.03.2007 Sobota, Marzec 31, 2007 (11:00)
Poznań - III BIEG "MANIACKA DZIESIĄTKA" Sobota, Marzec 17, 2007 (11:00)
Ciechanów - XXII Grand Prix Ciechanowa (3) Niedziela, Marzec 11, 2007 (11:00)
Grand Prix Warszawy (1) - 10 Km - 10.03.2007 Sobota, Marzec 10, 2007 (11:00)
BIEG NOWOROCZNY-Warszawa-Kabaty-06.01. Sobota, Styczeń 06, 2007 (11:00)
546 wydarzeń na 1 stronach  

Znajdź w kalendarzu

Wykonany przez: ExtCalendar 2

© 2018 MARATOŃCZYK
Untitled Document