Start arrow Kalendarz
Menu główne
Start
Trening
Wyniki
Galeria zdjęć
Zdrowie
Kalendarz
TV MARATOŃCZYK
Maratony Zagraniczne
Biegi Ekstremalne
Biegi na Orientację
Rajdy
Ciekawostki
Historia
Archiwum
Bieganie w reklamie
Narty Biegowe
K2
Triathlon
Ogłoszenia
Testy Sprzętu
Kontakt
Najbliższe Imprezy
IV Bieg Jedności Kaszubów
Marzec 16, 2019 (11:30)

I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w...
Marzec 23, 2019 (10:00)

Runmageddon Wrocław 13/14.04.2019
Kwiecień 13, 2019 (08:00)

XII Półmaraton Dąbrowski ArcelorMitta...
Kwiecień 14, 2019 (11:00)

Runmageddon Ełk 01/03.05.2019
Maj 1, 2019 (08:00)

Garmin Ultra Race Myślenice 2019
Maj 4, 2019 (05:00)

Runmageddon Kraków 11/12.05.2019
Maj 11, 2019 (08:00)

IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI
Maj 18, 2019 (11:00)

10K Run Series Olsztyn 2019
Maj 19, 2019 (09:00)

Pełny Kalendarz
Dodaj Imprezę
Kalendarz Imprez
Styczeń 2019 Luty 2019 Marzec 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Tydzień 5 1 2 3
Tydzień 6 4 5 6 7 8 9 10
Tydzień 7 11 12 13 14 15 16 17
Tydzień 8 18 19 20 21 22 23 24
Tydzień 9 25 26 27 28
Dodaj nowe zdarzenie Dodaj nowe zdarzenie
Półmaraton Warszawski - 2019 - pion
 
Dodaj wydarzenie
Dodaj wydarzenie
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź

Wydarzenia w 'Nietypowy Dystans'

Wtorek, Luty 19, 2019
Nietypowy Dystans 
Nazwa wydarzenia Data
Runmageddon Poznań 22/23.06.2019 Sobota, Czerwiec 22, 2019 (08:00)
Runmageddon Trójmiasto 08/09.06.2019 Sobota, Czerwiec 08, 2019 (08:00)
VII Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 02, 2019 (10:00)
Runmageddon Warszawa 25/26.05.2019 Sobota, Maj 25, 2019 (08:00)
Runmageddon Kraków 11/12.05.2019 Sobota, Maj 11, 2019 (08:00)
Runmageddon Ełk 01/03.05.2019 środa, Maj 01, 2019 (08:00)
Runmageddon Wrocław 13/14.04.2019 Sobota, Kwiecień 13, 2019 (08:00)
Zimowy Runmageddon Warszawa 16/17.02.2019 Sobota, Luty 16, 2019 (08:00)
XIX Bieg Sobiborski Niedziela, Październik 14, 2018 (12:00)
III Rodzinny Bieg Na Powitanie Jesieni Niedziela, Wrzesień 23, 2018 (10:00)
Runmageddon Warszawa 22/23.09.2018 Intro, Rekrut, Classic + KIDS Sobota, Wrzesień 22, 2018 (07:30)
Runmageddon Poznań 21.07.2018 Sobota, Lipiec 21, 2018 (07:45)
VI Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 03, 2018 (11:00)
4. Maraton Uśmiechu - Usmiech Podaj Dalej Niedziela, Maj 20, 2018 (13:00)
VIII Pielgrzymka Maratońska Niedziela, Kwiecień 15, 2018 (07:00)
III Bieg Jedności Kaszubów Sobota, Marzec 17, 2018 (12:00)
V Walentynkowy Bieg Pod Najstarszą Sosną W Polsce Niedziela, Luty 11, 2018 (11:00)
XXIII BIEG SYLWESTROWY NAŁĘCZÓW-SAO PAULO Niedziela, Grudzień 31, 2017 (23:45)
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - ZIMA Sobota, Grudzień 16, 2017 (12:00)
I Nocny Trailowy Bieg Duchowy Piątek, Grudzień 08, 2017 (19:30)
IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy Poznań 2017 Sobota, Grudzień 02, 2017 (12:00)
ROGOCROSS 11 Km Sobota, Wrzesień 23, 2017 (12:30)
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - JESIEŃ Sobota, Wrzesień 23, 2017 (12:00)
Grupa Azoty Triathlon Radłów 2017 Sobota, Lipiec 15, 2017 (12:00)
Grupa Azoty Triathlon Radłów 2017 Sobota, Lipiec 15, 2017 (12:00)
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - LATO Sobota, Czerwiec 10, 2017 (12:00)
V Bieg Północy "Na Wspak" Niedziela, Czerwiec 04, 2017 (11:00)
V Bieg Północy "Na Wspak" Niedziela, Czerwiec 04, 2017 (11:00)
Wrocławski Bieg Akademicki Niedziela, Maj 14, 2017 (09:00)
ChampionMan Duathlon Czempiń Sobota, Maj 13, 2017 (08:30)
PRZEPRAWA Sobota, Maj 13, 2017 (08:00)
Bieg Wegański Niedziela, Maj 07, 2017 (08:00)
VI Bieg I Rajd Nordic Walking Na Mount Everest- Piękno Natury Niedziela, Kwiecień 23, 2017 (14:00)
II BIEG PO FRAJDĘ Niedziela, Kwiecień 23, 2017 (09:00)
Sochaczewski Charytatywny Test Coopera Sobota, Kwiecień 01, 2017 (10:00)
BIEG CZTERY PORY ROKU LOGORUN - WIOSNA Sobota, Marzec 18, 2017 (12:00)
ACH ZIMOWY BEGINNER I RUNNER Sobota, Luty 25, 2017 (11:00)
XII BIEG WEDLA Sobota, Luty 18, 2017 (11:00)
BIEG WALENTYNKOWY LOGORUN Niedziela, Luty 12, 2017 (12:00)
IV WALENTYNKOWY BIEG POD NAJSTARSZĄ SOSNĄ W POLSCE Niedziela, Luty 12, 2017 (10:00)
XIV Zimowe Biegi Górskie - Falenica 2017 Sobota, Styczeń 07, 2017 (10:15)
FUNEX ORIENT DOG RUN'2016 Niedziela, Listopad 27, 2016 (08:30)
Bieg Po Frajdę Niedziela, Wrzesień 11, 2016 (09:00)
VII Drużynowy Bieg Winobraniowy O Puchar LOTTO Sobota, Wrzesień 03, 2016 (11:00)
Nadbużańska 6. Niedziela, Sierpień 28, 2016 (11:30)
II Grupa Azoty Triathlon Radłów Niedziela, Lipiec 17, 2016 (12:00)
IV Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 05, 2016 (11:00)
Color Day PG Sobota, Czerwiec 04, 2016 (12:00)
Color Day PG Sobota, Czerwiec 04, 2016 (12:00)
ChampionMan Duathlon Czempiń Sobota, Maj 07, 2016 (09:00)
NIC Majowy Wtorek, Maj 03, 2016 (10:00)
V Bieg I Rajd Nordic Walking Na "Mount Everest - Piękno Natury" Niedziela, Kwiecień 24, 2016 (14:00)
Walentynkowy Bieg Radia Wrocław Niedziela, Luty 14, 2016 (11:00)
IX Ogólnopolski Bieg Barbórkowy Solidarności Niedziela, Listopad 29, 2015 (11:00)
Runmageddon Rekrut Poznań Sobota, Listopad 07, 2015 (09:00)
NIC Haloweenkowy Piątek, Październik 30, 2015 (17:00)
1 Aktywny Crossowy Duathlon Czempionów Niedziela, Październik 25, 2015 (10:00)
IV Grand Prix Krakowa -prolog Z Mapą BNO Niedziela, Październik 11, 2015 (10:00)
4Rest Run 4x10,5km - I Drużynowy Bieg W Puszczy Niepołomickiej Niedziela, Wrzesień 13, 2015 (12:00)
Grupa Azoty Triathlon Radłów Niedziela, Lipiec 12, 2015 (09:00)
Grupa Azoty Triathlon Radłów Niedziela, Lipiec 12, 2015 (09:00)
Triathlon Pniewy Niedziela, Czerwiec 28, 2015 (09:30)
Bieg Dla Słonia - Warszawa - Artur Hajzer Piątek, Czerwiec 26, 2015 (21:45)
Mazurskie Tropy Sobota, Czerwiec 13, 2015 (08:30)
III Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (11:00)
III Bieg Północy Niedziela, Czerwiec 07, 2015 (11:00)
Bieg Na Maturę Sobota, Maj 02, 2015 (10:00)
Bieg Na Maturę Sobota, Maj 02, 2015 (10:00)
Bieg Na Maturę Sobota, Maj 02, 2015 (10:00)
Charytatywny Sochaczewski Test Coopera Sobota, Marzec 21, 2015 (09:00)
Warszawa Nocą 2014 E5 środa, Marzec 11, 2015 (19:00)
Warszawa Nocą 2014 E4 środa, Luty 11, 2015 (19:00)
X Bieg Wedla Sobota, Styczeń 31, 2015 (00:00)
Warszawa Nocą 2014 E3 środa, Styczeń 14, 2015 (19:00)
31. Bieg Sylwestrowy Niedziela, Grudzień 28, 2014 (12:00)
Warszawa Nocą 2014 E2 środa, Grudzień 10, 2014 (19:00)
Funex Orient'2014 Piątek, Listopad 28, 2014 (21:00)
Warszawa Nocą 2014 E1 środa, Listopad 19, 2014 (19:00)
40 Jubileuszowy Bieg Uliczny KS AZS Politechniki Wrocławskiej Niedziela, Listopad 16, 2014 (12:00)
Decathlon Run Niedziela, Listopad 16, 2014 (12:00)
GRAND PRIX KRAKOWA W Biegach Górskich. Prolog Sobota, Październik 18, 2014 (09:00)
MASTERS' KILLER Sobota, Październik 11, 2014 (10:00)
Szybki Mózg Finał środa, Październik 01, 2014 (19:00)
Myszkowska Ósemka - II Myszkowski Bieg Uliczny Niedziela, Wrzesień 21, 2014 (14:00)
Bieg O Puchar Napoleona Niedziela, Wrzesień 21, 2014 (09:00)
Skaryszewska 9 Niedziela, Wrzesień 14, 2014 (09:00)
Szybki Mózg E5 środa, Wrzesień 10, 2014 (19:00)
IV Bieg Polesie Sobota, Sierpień 09, 2014 (09:00)
Bieg Środkiem Świdra (koło Warszawy) Niedziela, Lipiec 27, 2014 (10:00)
25 Pielgrzymka Biegowa Niedziela, Lipiec 27, 2014 (08:30)
I Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego Niedziela, Lipiec 13, 2014 (10:00)
I Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego Niedziela, Lipiec 13, 2014 (10:00)
VI Limanowa Forrest Niedziela, Lipiec 06, 2014 (08:00)
CROSS Liga 2014 Niedziela, Czerwiec 29, 2014 (11:00)
Szybki Mózg E4 środa, Czerwiec 25, 2014 (19:00)
III Bieg Świetlików Sobota, Czerwiec 21, 2014 (21:30)
Szybki Mózg E3 Sobota, Czerwiec 07, 2014 (17:30)
Mistrzostwa Polski W Biegu Na Orientację Sobota, Czerwiec 07, 2014 (15:00)
II Puszczykowski WYŚCIG PO UŚMIECH Niedziela, Czerwiec 01, 2014 (14:00)
CROSS Liga 2014 Niedziela, Maj 25, 2014 (11:00)
Szybki Mózg E2 środa, Maj 21, 2014 (19:00)
Bieg Łosia Sobota, Maj 10, 2014 (10:00)
III BIEG I RAJD NORDIC WALKING NA" MOUN EVEREST - PIĘKNO NATURY"T Niedziela, Kwiecień 27, 2014 (14:00)
CROSS Liga 2014 Niedziela, Kwiecień 13, 2014 (11:00)
Szybki Mózg E1 środa, Kwiecień 09, 2014 (19:00)
VI Bieg Papieski Sobota, Kwiecień 05, 2014 (13:00)
CROSS Liga 2014 Niedziela, Marzec 23, 2014 (11:00)
XXV Warszawski Triathlon Zimowy Sobota, Styczeń 18, 2014 (10:30)
MIENIA WINTER TRAIL’2013 Niedziela, Grudzień 22, 2013 (11:00)
III Nocne Manewry SKPB Sobota, Listopad 16, 2013 (18:15)
Nocna Ściema 2013 Niedziela, Październik 27, 2013 (02:00)
11. Minimaraton W Lesznowoli Sobota, Październik 26, 2013 (12:00)
Olimpijska Szóstka - Wrocław Sobota, Październik 26, 2013 (11:00)
Nordic Walking W Zabierzowie Pod Krakowem Niedziela, Październik 20, 2013 (10:00)
Myszkowska 8 Niedziela, Wrzesień 22, 2013 (14:00)
BIEG Z KLASĄ - IV Edycja Niedziela, Wrzesień 22, 2013 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera - 4 Pory Roku Sobota, Wrzesień 21, 2013 (09:00)
Biegam Po Łodzi - Cykl Letni 2013 Niedziela, Wrzesień 15, 2013 (11:30)
Weselny Koleżeński Bieg Szakalicy Kasi środa, Wrzesień 11, 2013 (18:30)
I LETNI FESTIWAL BIEGÓW "WROTA WOLNOŚCI" Niedziela, Wrzesień 01, 2013 (13:00)
Bieg Środkiem Świdra 2013 Sobota, Sierpień 31, 2013 (12:15)
III Pogrom Wichra Sobota, Sierpień 24, 2013 (12:00)
III Pogrom Wichra Sobota, Sierpień 24, 2013 (12:00)
BIEG I Marsz NW, DLA KRZYŚKA - Oława Niedziela, Sierpień 04, 2013 (11:00)
Biegam Po Łodzi - Cykl Letni 2013 Niedziela, Lipiec 21, 2013 (11:30)
Biegam Po Łodzi - Cykl Letni 2013 Niedziela, Czerwiec 02, 2013 (11:30)
V BIELAŃSKI PRZEŁAJOWY BIEG SZTAFETOWY Niedziela, Czerwiec 02, 2013 (11:00)
II Ogólnopolski Rodzinny Piknik Biegowy - Głowno 2013. Niedziela, Czerwiec 02, 2013 (11:00)
CROSS Duathlon +półmaraton Sobota, Maj 25, 2013 (10:00)
II Bieg AGH Poniedziałek, Maj 13, 2013 (16:00)
2 Bieg I Rajd Nordic Walking Na "Mount Everest -Piękno Natury" Niedziela, Kwiecień 28, 2013 (14:00)
II JORGE Cross Sobota, Kwiecień 27, 2013 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera Sobota, Kwiecień 27, 2013 (09:00)
Biegam Po Łodzi - Cykl Letni 2013 Niedziela, Kwiecień 21, 2013 (11:30)
I Dogtrekking FRIKAJ 2013 Niedziela, Kwiecień 07, 2013 (04:00)
Bieg Łosia Sobota, Kwiecień 06, 2013 (10:00)
Warszawa Nocą E5 środa, Marzec 13, 2013 (19:00)
Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych Sobota, Marzec 02, 2013 (11:00)
Warszawa Nocą E4 środa, Luty 20, 2013 (19:00)
VIII Bieg Wedla Sobota, Luty 09, 2013 (11:00)
Warszawski Triathlon Zimowy Sobota, Styczeń 19, 2013 (10:30)
XXV Warszawski Triathlon Zimowy Piątek, Styczeń 18, 2013 (10:30)
Warszawa Nocą E3 środa, Styczeń 16, 2013 (19:00)
I Bieg Noworoczny 2013 - Warszawa Niedziela, Styczeń 06, 2013 (12:00)
Mienia Winter Trail'2012 Niedziela, Grudzień 23, 2012 (10:30)
Ursynowski Bieg Wigilijny Pamięci Tych, Którzy Odeszli Sobota, Grudzień 22, 2012 (12:00)
Warszawa Nocą E2 środa, Grudzień 12, 2012 (19:00)
Warszawa Nocą E1 środa, Listopad 28, 2012 (08:00)
Bieg Tureta Niedziela, Październik 28, 2012 (11:00)
Bieg Inauguracyjny UEK 2012 Niedziela, Październik 21, 2012 (08:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Lądek-Zdrój Sobota, Październik 06, 2012 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera Sobota, Październik 06, 2012 (09:30)
Sports Weekend Ogrodzieniec 2012 Sobota, Wrzesień 29, 2012 (08:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Rabka-Zdrój Sobota, Wrzesień 15, 2012 (11:00)
Szybki Mózg 2012 E5 środa, Wrzesień 12, 2012 (19:00)
XXIII Biegi Przełajowe We Włochach Wtorek, Wrzesień 11, 2012 (17:45)
ONKOBIEG 2012 Niedziela, Wrzesień 02, 2012 (11:00)
III Triathlon Siedlecki Niedziela, Sierpień 26, 2012 (15:00)
Szybki Mózg 2012 E4 środa, Sierpień 22, 2012 (18:00)
Bieg Zycia III Niedziela, Sierpień 19, 2012 (14:00)
II Bieg Doliną Prosny Sobota, Sierpień 18, 2012 (15:00)
Beko Ełk Triathlon Sobota, Sierpień 18, 2012 (11:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Piwniczna-Zdrój Sobota, Sierpień 11, 2012 (11:00)
Olimpijski Triathlon Sobota, Sierpień 04, 2012 (10:00)
Rawa Mazowiecka - Triathlon Sobota, Sierpień 04, 2012 (00:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Karpacz Sobota, Lipiec 14, 2012 (11:00)
Dog Orient - Budach Iłowskich K/Sochaczewa Sobota, Lipiec 07, 2012 (08:00)
Herbalife Triathlon Susz Piątek, Lipiec 06, 2012 (09:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Ustroń Sobota, Czerwiec 30, 2012 (11:00)
Szybki Mózg 2012 E3 środa, Czerwiec 20, 2012 (18:00)
SZCZECIŃSKA LIGA BIEGOWA. BIEG PIĄTY. Niedziela, Czerwiec 17, 2012 (11:00)
MOUNTAIN MARATHON 2012 - Piwniczna-Zdrój Piątek, Czerwiec 15, 2012 (08:00)
Szybki Mózg 2012 E2 środa, Maj 30, 2012 (19:00)
Sochaczewski Test Coopera "4 Pory Roku" - Lato 2012 Niedziela, Maj 27, 2012 (09:00)
13. Piknik Olimpijski - Warszawa Sobota, Maj 26, 2012 (08:00)
Bieg Na Szczyt Rondo 1 Sobota, Maj 19, 2012 (10:00)
Żyrowa –CROSSDUATHLON (bieg+rower) Sobota, Maj 19, 2012 (10:00)
V Anno-Górskie Biegi Przełajowe Piątek, Maj 18, 2012 (09:00)
I Bieg AGH Niedziela, Maj 13, 2012 (16:00)
Bieg UEK 2012 Niedziela, Maj 13, 2012 (12:00)
Cała Polska Biega Z Mapą Sobota, Maj 12, 2012 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera "4 Pory Roku" - Wiosna 2012 Niedziela, Kwiecień 29, 2012 (09:00)
Bieg Stolemów "RUNNING EXTREME CROSS" Gniewino Sobota, Kwiecień 21, 2012 (10:30)
Run Of Spirit - Bieg Na Tak Sobota, Kwiecień 21, 2012 (10:00)
Szybki Mózg 2012 E1 środa, Kwiecień 18, 2012 (18:00)
Bieg Pamięcia Senatora Stanisława Zająca 10.04.12 Wtorek, Kwiecień 10, 2012 (10:30)
Warszawa Nocą E5: Wielki Finał Czwartek, Marzec 15, 2012 (19:00)
Sochaczewski Test Coopera "4 Pory Roku" - Zimna 2012 Niedziela, Marzec 11, 2012 (10:00)
12-Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy Piątek, Marzec 09, 2012 (19:00)
II Duathlon Biegowy - Falenica - 03.03.2012 Sobota, Marzec 03, 2012 (10:00)
Warszawa Nocą E4: Oblężenie Sejmu środa, Luty 22, 2012 (19:00)
Warszawa - Dynamicznie Dopasowani, Czyli RUNdka W Ciemno Niedziela, Luty 12, 2012 (11:00)
ZIMNAR Warszawa (5) Sobota, Luty 11, 2012 (10:00)
XXIII Warszawski Triathlon Zimowy Niedziela, Styczeń 29, 2012 (11:00)
VII Bieg Wedla Sobota, Styczeń 28, 2012 (11:00)
XXV Bieg Jaćwingów Sobota, Styczeń 21, 2012 (10:45)
Zimnar Sobota, Styczeń 21, 2012 (10:00)
Spacer Po Warszawie - Nordic Walking Sobota, Styczeń 14, 2012 (17:00)
Warszawa Nocą E3: Zmasowany Atak Czwartek, Styczeń 12, 2012 (19:00)
6. Bieg WOŚP "Policz Się Z Cukrzycą" Niedziela, Styczeń 08, 2012 (13:30)
Poznań - Bieg Sylwestrowy Im. Ryszarda Burgiela Sobota, Grudzień 31, 2011 (12:00)
Mienia Winter Trail Niedziela, Grudzień 18, 2011 (11:00)
Warszawa Nocą E2: U Cyglera Czwartek, Grudzień 15, 2011 (19:00)
CHASZCZOK – Śnieżny Bieg Z Przeszkodami Sobota, Grudzień 10, 2011 (11:00)
XI Bieg Maratończyka Niedziela, Grudzień 04, 2011 (00:00)
Mini Nocna Masakra Sobota, Grudzień 03, 2011 (18:00)
XVII BARBÓRKOWY BIEG SKALNIKA Sobota, Listopad 19, 2011 (11:00)
Łódź - Bieg O Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Niedziela, Listopad 13, 2011 (12:00)
Lesznowola - 9 Minimaraton Niepodległości O Puchar Wójta Gminy Niedziela, Październik 23, 2011 (12:00)
II Sochaczewski Test Coopera - Jesień 2011 Niedziela, Październik 23, 2011 (10:00)
I Zakopiańska Mila Niedziela, Październik 09, 2011 (09:30)
Bieg Sobiborski - Włodawa Sobota, Październik 08, 2011 (12:00)
Warsaw Track Cup - Finał Wtorek, Październik 04, 2011 (19:00)
Łódź - X Rekreacyjny Bieg Kobiet Niedziela, Październik 02, 2011 (11:15)
Bieg Z Klasą - II Edycja - Poznań Niedziela, Wrzesień 18, 2011 (11:00)
Kościerski Test Coopera środa, Wrzesień 14, 2011 (17:00)
II Bieg Zycia Wtorek, Wrzesień 13, 2011 (17:00)
II Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Krynica Zdrój Sobota, Wrzesień 10, 2011 (00:00)
Warszawa - XXII BIEGI PRZEŁAJOWE Czwartek, Wrzesień 08, 2011 (17:45)
Puchar Maratonu Warszawskiego Sobota, Wrzesień 03, 2011 (09:00)
Trójmiasto - Puchar Maratonu Warszawskiego (25 Km) Niedziela, Sierpień 28, 2011 (16:00)
Plaża Wilanów – NAJSZYBSZY DZIEŃ NA ZIEMI Niedziela, Sierpień 28, 2011 (10:00)
2. Triathlon Siedlecki Sobota, Sierpień 27, 2011 (14:00)
CrossDuathlon Żyrowik Sobota, Sierpień 20, 2011 (11:00)
ODWOŁANY - Białka Tatrzańska - I MIĘDZYNARODOWY PONADPÓŁMARATON O PUCHAR TERMY BANIA Niedziela, Sierpień 14, 2011 (11:00)
I MIĘDZYNARODOWY PONAD PÓŁ MARATON O PUCHAR TERMY BANIA Poniedziałek, Sierpień 08, 2011 (11:00)
Pustynia Siedlecka - I Mistrzostwa Europy W Biegu Pustynnym Niedziela, Sierpień 07, 2011 (11:00)
Wielkopolska Szybka Setka Piątek, Lipiec 15, 2011 (00:00)
I Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej W Dogtrekkingu Sobota, Lipiec 02, 2011 (10:00)
Sochaczewski Test Coopera "4 Pory Roku" - Lato 2011 Niedziela, Czerwiec 26, 2011 (09:00)
Warsaw Track Cup Wtorek, Czerwiec 21, 2011 (19:00)
III BIEG MOSTAMI BYDGOSZCZY Niedziela, Czerwiec 19, 2011 (12:00)
Złotoryja - II Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów Niedziela, Czerwiec 19, 2011 (10:00)
V OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI W BIEGU Z PSEM - 18.06.2011 Sobota, Czerwiec 18, 2011 (17:45)
20-ty Herbalife SUSZ-TRIATHLON 2011 Sobota, Czerwiec 11, 2011 (11:00)
XV Cross Trzeźwości SUCHOWOLA Koło Białegostoku Niedziela, Maj 29, 2011 (10:00)
Sztafeta Maratońskia Accreo Ekiden 2011 Niedziela, Maj 29, 2011 (09:00)
Rawicz - 24 Godzinny Bieg Plantami Jana Pawła II Sobota, Maj 28, 2011 (17:00)
Warszawa - „Wyścig Szczurów”. Sobota, Maj 28, 2011 (13:00)
IV Bielański Przełajowy Bieg Sztafetowy Niedziela, Maj 15, 2011 (11:00)
GDAŃSKI BIEG PO TWIERDZY 2011 Sobota, Maj 14, 2011 (13:00)
Warszawa - BIEG NA SZCZYT RONDO 1 Sobota, Maj 14, 2011 (10:00)
DYMnO 2011 - Sadowne Piątek, Maj 13, 2011 (00:00)
Cała Polska Biega Z Mapą Sobota, Maj 07, 2011 (11:00)
Warszawski Test Coopera 27.04.2011 R. środa, Kwiecień 27, 2011 (20:00)
Reebok City Gym środa, Kwiecień 20, 2011 (18:00)
Legionowskie Biegi Przełajowe - Powitanie Wiosny Niedziela, Kwiecień 17, 2011 (12:00)
XVIII Bieg Uliczny Im. Wojciecha Korfantego Niedziela, Kwiecień 17, 2011 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera - "4 Pory Roku" Niedziela, Kwiecień 03, 2011 (10:00)
PIELGRZYMKA MARATOŃSKA Niedziela, Kwiecień 03, 2011 (07:00)
11 Bieg Przełajowy SZCZECIŃSKA GUBAŁÓWKA Niedziela, Marzec 20, 2011 (11:00)
Warszawa-ZIMNAR (8) Niedziela, Marzec 13, 2011 (10:00)
I Bieg O Złote Gacie 2011 Sobota, Marzec 12, 2011 (11:00)
Warszawa-ZIMNAR (7) Niedziela, Marzec 06, 2011 (10:00)
Sochaczewski Test Coopera - "4 Pory Roku" Niedziela, Luty 20, 2011 (12:00)
Warszawa-ZIMNAR (6) Niedziela, Luty 20, 2011 (10:00)
III Międzynarodowy Bieg Narciarski Im. Franciszka Pabla W Karłowie Sobota, Luty 19, 2011 (11:00)
VI BIEG GAZDY - Żabnica środa, Luty 16, 2011 (12:00)
Warszawa-ZIMNAR (5) Niedziela, Luty 13, 2011 (10:00)
VI BIEG WEDLA Sobota, Luty 12, 2011 (11:00)
Szczecińska Liga Biegowa ,bieg 2 Niedziela, Luty 06, 2011 (11:00)
Warszawa-ZIMNAR (4) Niedziela, Luty 06, 2011 (10:00)
Warszawa-ZIMNAR (3) Niedziela, Styczeń 30, 2011 (10:00)
Szczecińska Liga Biegowa ,bieg1 Niedziela, Styczeń 23, 2011 (11:00)
Warszawa-ZIMNAR (2) Niedziela, Styczeń 23, 2011 (10:00)
4 Festiwal Spełnionych Marzeń Sobota, Styczeń 15, 2011 (12:00)
Decathlon Z Biegiem Zimy 2011 Niedziela, Styczeń 09, 2011 (10:30)
ZiMNaR 2011 - Gliwice Niedziela, Styczeń 09, 2011 (10:30)
Warszawa-ZIMNAR (1) Niedziela, Styczeń 09, 2011 (10:00)
II Włocławski Bieg WOŚP Sobota, Styczeń 08, 2011 (12:00)
II Bieg Noworoczny Wrocław. Wały Nad Odrą Niedziela, Styczeń 02, 2011 (12:00)
Wrocław - Bieg Mikołajów Sobota, Grudzień 04, 2010 (11:00)
XV MIKOŁAJKOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - Legionowo - 4.12.2010 Sobota, Grudzień 04, 2010 (10:00)
Dziesięcioboju Decathlon Niedziela, Listopad 28, 2010 (11:00)
Warszawa - Dziesięciobój Decathlon Sobota, Listopad 27, 2010 (11:00)
Sochaczewski Test Coopera - "4 Pory Roku" Niedziela, Listopad 14, 2010 (09:00)
Wrocław - Otwarcie Nowej Trasy Biegowej Czwartek, Listopad 11, 2010 (10:00)
VII ŚWIATOWY DZIEŃ BIEGANIA Niedziela, Listopad 07, 2010 (11:00)
Lesznowola - 8 Minimaraton Niepodległości O Puchar Wójta Gminy Lesznowola Niedziela, Październik 24, 2010 (12:00)
Toruń - Barbarkowy Bieg Przełajowy Niedziela, Październik 24, 2010 (11:00)
Warszawa-Trening Przed Biegiem Niepodległości Sobota, Październik 23, 2010 (11:00)
XVI Kościerskie Biegi Uliczne Sobota, Październik 09, 2010 (14:00)
XI Bieg Sobiborski Sobota, Październik 09, 2010 (12:00)
XII Ursznowskie Przełaje - Powsin Niedziela, Wrzesień 26, 2010 (12:00)
Poznań - Bieg Z Klasą Niedziela, Wrzesień 26, 2010 (11:00)
Bieg Śniadaniowy - Warszawa Sobota, Wrzesień 25, 2010 (09:00)
Kraków - Wyprawy Biegowe Z Rafałem Wójcikiem Sobota, Wrzesień 18, 2010 (10:00)
Oleśnica - XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny O Memoriał Bogusława Psujka. Sobota, Wrzesień 18, 2010 (09:45)
NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA - Wrocław Niedziela, Wrzesień 12, 2010 (09:15)
V Integracyjny Bieg Uliczny - Otwock Niedziela, Wrzesień 05, 2010 (11:30)
Puchar Maratonu Warszawskiego (20 Km) Sobota, Sierpień 07, 2010 (10:00)
XX Bieg Powstania Warszawskiego Sobota, Lipiec 24, 2010 (20:45)
Bezpłatne Warsztaty Nordic Walking W Poznaniu Niedziela, Czerwiec 27, 2010 (11:00)
Wrocław - Otwarcie Trasy Biegowej Niedziela, Czerwiec 27, 2010 (09:00)
IV Maraton Na Orientację - Bike Orient Sobota, Czerwiec 26, 2010 (08:00)
Warszawa - Test Coopera Czwartek, Czerwiec 10, 2010 (19:00)
Krynica Zdrój I Muszyna - REGULAMIN FESTIWALU BIEGOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO - Odwołany Piątek, Czerwiec 04, 2010 (00:00)
Warszawa- Memoriał T. Hopfera Wtorek, Czerwiec 01, 2010 (17:00)
2. Bieg Łazarski - Poznań Niedziela, Maj 30, 2010 (13:00)
Leśne Przełaje W Powsinie - Warszawa Sobota, Maj 29, 2010 (10:30)
V BIEG ENTRE.PL Team - Bieg Dzieci Sobota, Maj 29, 2010 (09:30)
1 Biegu Politechniki Gdańskiej Piątek, Maj 28, 2010 (14:00)
Kwietny Bieg 2010 środa, Maj 26, 2010 (17:00)
Łódź - 8. Bieg Ulicą Piotrkowską Niedziela, Maj 23, 2010 (14:15)
Poznań - Malta Trail Running Sobota, Maj 22, 2010 (10:00)
III Bielański Przełajowy Bieg Sztafetowy „WOKÓŁ OLSZYN” Niedziela, Maj 16, 2010 (11:00)
Piaseczno - 10. Mila Konstytucyjna Poniedziałek, Maj 03, 2010 (13:15)
Odwołany - Szczecińska Liga Biegowa, Bieg Trzeci Niedziela, Kwiecień 18, 2010 (11:00)
Odwołany - Katowice - Bieg Im. Wojciecha Korfantego Niedziela, Kwiecień 18, 2010 (11:00)
Odwołany - Konstantynów Łódzki - IV Bieg Wdzięczności Za Pontyfikat Ojca Świętego Jana Pawła II Niedziela, Kwiecień 18, 2010 (09:00)
Poznań - Bieg Im. Henryka Brauna Sobota, Kwiecień 10, 2010 (12:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (8) Niedziela, Kwiecień 04, 2010 (11:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (7) Niedziela, Marzec 28, 2010 (11:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (6) Niedziela, Marzec 14, 2010 (11:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (8) Niedziela, Marzec 14, 2010 (10:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (5) Niedziela, Luty 28, 2010 (11:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (6) Niedziela, Luty 21, 2010 (10:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (4) Niedziela, Luty 14, 2010 (11:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (5) Niedziela, Luty 14, 2010 (10:00)
X Ogólnopolski Bieg Uliczny „Grzmią Pod Stoczkiem Armaty” Sobota, Luty 13, 2010 (12:00)
V Bieg Wedla - Warszawa Sobota, Luty 13, 2010 (11:00)
V Bieg Wedla Sobota, Luty 13, 2010 (11:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (4) Niedziela, Luty 07, 2010 (10:00)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (3) Niedziela, Styczeń 31, 2010 (10:00)
Wawerski Kros Niedziela, Styczeń 31, 2010 (09:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (3) Niedziela, Styczeń 24, 2010 (11:00)
VIII OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W NARCIARSKIM BIEGU NA ORIENTACJĘ Niedziela, Styczeń 24, 2010 (11:00)
Warszawa - ORIENT 2010 Niedziela, Styczeń 24, 2010 (10:45)
Warszawa - IV ZIMNAR'10 (2) Niedziela, Styczeń 24, 2010 (10:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (2) Niedziela, Styczeń 17, 2010 (11:00)
I WŁOCŁAWSKI BIEG WOŚP Niedziela, Styczeń 10, 2010 (15:00)
Cały świat - Pobiegaj 1-go Stycznia Piątek, Styczeń 01, 2010 (00:00)
KRAKOWSKI BIEG SYLWESTROWY 2009 Czwartek, Grudzień 31, 2009 (12:00)
Łódź - Arturówek - XXV Bieg Sylwestrowy Czwartek, Grudzień 31, 2009 (11:30)
Poznań MALTA - XXVI MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY IM. RYSZARDA BURGIELA Niedziela, Grudzień 27, 2009 (12:00)
SNS - Szklarska Poręba - Jakuszyce (1) Niedziela, Grudzień 20, 2009 (11:00)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Niedziela, Listopad 29, 2009 (11:00)
Guzik Z Pętelką 2009 Sobota, Listopad 28, 2009 (08:00)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Sobota, Listopad 14, 2009 (11:00)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Niedziela, Listopad 08, 2009 (11:00)
Koluszki - III Jesienny Cross Przyjaźni Koluszkowsko - Brzezińskiej Niedziela, Październik 25, 2009 (12:00)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Niedziela, Październik 25, 2009 (11:00)
Bydgoski Cross 2009 Niedziela, Październik 25, 2009 (10:00)
Trail Running Pasłęk 2009 Sobota, Październik 24, 2009 (12:00)
WIELKI FINAŁ I RODZINNEGO GRAND PRIX ROKIETNICY W BIEGACH Sobota, Październik 17, 2009 (11:00)
XV Kościerskie Biegi Uliczne Sobota, Październik 10, 2009 (14:30)
BIEGAMY NA OKRĄGŁO Sobota, Październik 10, 2009 (11:00)
NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA Niedziela, Wrzesień 13, 2009 (09:15)
XVIII Bieg Opalińskich Niedziela, Sierpień 02, 2009 (11:00)
Kretowiny - XI Ogólnopolski Bieg O Kryształową Perłę Jeziora Narie - 11.07.2009 Sobota, Lipiec 11, 2009 (10:00)
Olimpijski Festiwal Biegowy Sobota, Czerwiec 20, 2009 (18:00)
Łódź - Bieg Świętojański - Sobota, Czerwiec 20, 2009 (16:00)
Bieg Nad Jeziorskiem Sobota, Czerwiec 13, 2009 (12:00)
Poznań I Bieg Łazarski Niedziela, Maj 31, 2009 (10:00)
Poznań I Bieg Łazarski Niedziela, Maj 31, 2009 (10:00)
Kwietny Bieg Wokół Polski 2009 Wtorek, Maj 26, 2009 (17:00)
Szczecińska Liga Biegowa Slib-2009, Bieg Czwarty. Niedziela, Maj 24, 2009 (11:00)
LIGA BIEGACZY AMATORÓW - WŁOCŁAWEK Sobota, Maj 23, 2009 (08:00)
Wesoła Stówa Sobota, Maj 16, 2009 (08:00)
II Bielański Bieg Sztafetowy Poniedziałek, Maj 11, 2009 (11:00)
IX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Niedziela, Maj 03, 2009 (12:30)
IX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Niedziela, Maj 03, 2009 (12:30)
LIGA BIEGACZY AMATORÓW - WŁOCŁAWEK Sobota, Maj 02, 2009 (10:15)
Szczecińska Liga Biegowa, Bieg Trzeci Niedziela, Kwiecień 26, 2009 (11:00)
Łódź - 6. Bieg Ulicą Piotrkowską Niedziela, Kwiecień 26, 2009 (00:00)
Smólnicki Cross Sobota, Kwiecień 25, 2009 (10:00)
Katowice - Bieg Im. Wojciecha Korfantego - 8 Km Niedziela, Kwiecień 19, 2009 (11:00)
III Bieg Wdzięczności Niedziela, Kwiecień 19, 2009 (11:00)
Liga Biegaczy Amatorów 2009 - Organizator- Włocławski Klub Biegacza Maratończyk Sobota, Kwiecień 11, 2009 (10:15)
Szczecińska Liga Biegowa, II Bieg Niedziela, Marzec 29, 2009 (11:00)
Ełckie Roztopy - Maraton Pieszy Piątek, Marzec 27, 2009 (21:30)
ZIMNAR 2009 - VIII Etap (epilog) - Warszawa Niedziela, Marzec 15, 2009 (10:00)
ZIMNAR 2009 - VII Etap - Warszawa Niedziela, Marzec 08, 2009 (10:00)
Przełajowe Mistrzostwa Szczecina STRABAG-2009 Niedziela, Marzec 01, 2009 (11:30)
Bieg Przełajowy Szczecińska Gubałówka 2009 Niedziela, Luty 22, 2009 (11:00)
ZIMNAR 2009 - VI Etap - Warszawa Niedziela, Luty 22, 2009 (10:00)
Stoczek Łukowski - IX Ogólnopolski Bieg Uliczny Sobota, Luty 21, 2009 (12:00)
ZIMNAR 2009 - V Etap - Warszawa Niedziela, Luty 15, 2009 (00:00)
ZIMNAR 2009 - IV Etap - Warszawa Niedziela, Luty 08, 2009 (10:00)
ZIMNAR 2009 - III Etap - Warszawa Niedziela, Luty 01, 2009 (10:00)
Warszawa - IV Bieg Wedla Sobota, Styczeń 31, 2009 (12:30)
ZIMNAR 2009 - II Etap - Warszawa Niedziela, Styczeń 25, 2009 (10:00)
Policz Się Z Cukrzycą Niedziela, Styczeń 11, 2009 (13:45)
ZIMNAR 2009 - I Etap - Warszawa Niedziela, Styczeń 11, 2009 (10:00)
Radość -"ORIENT" 2009 Niedziela, Styczeń 11, 2009 (10:00)
Warszawa - XX Triathlon Zimowy Niedziela, Styczeń 11, 2009 (10:00)
Szczecińska Liga Biegowa Slib-2009,bieg Pierwszy Niedziela, Styczeń 04, 2009 (11:00)
Świnoujście - Międzynarodowa Liga Biegowa - Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (00:00)
Łódź - Bieg Sylwestrowy środa, Grudzień 31, 2008 (00:00)
Szydłów K.Kielc - 29 Uliczne Biegi Sylwestrowe Wtorek, Grudzień 30, 2008 (00:00)
Poznań - 25 Bieg Sylwestrowy Im.Ryszarda Burgiela Niedziela, Grudzień 28, 2008 (00:00)
Kalisz - 4 Bieg Wigilijny Od Zmierzchu Do Świtu Piątek, Grudzień 19, 2008 (00:00)
Guzik Z Pętelką (2) 5-10-15 Niedziela, Grudzień 14, 2008 (08:30)
Świnoujście - Międzynarodowa Liga Biegowa - VIII Bieg Pamięci Tomasza Hopfera Niedziela, Grudzień 14, 2008 (00:00)
I Duathlon Kabacki Sobota, Listopad 15, 2008 (08:30)
Malbork - XVIII Bieg Niepodległości Wtorek, Listopad 11, 2008 (11:30)
Arturówek K.Łodzi - V Światowy Dzień Biegania Niedziela, Listopad 09, 2008 (11:00)
I Starachowicki Bieg Niepodległości Sobota, Listopad 08, 2008 (12:00)
Białystok - VIII Bieg Niepodległości Sobota, Listopad 08, 2008 (10:00)
Lesznowola-VI Minimaraton Niedziela, Październik 26, 2008 (10:00)
Łódź - 5 NONIRON Duatlon Niedziela, Październik 12, 2008 (12:15)
Warszawa - Bieg Solidarności Sobota, Październik 11, 2008 (11:45)
Wrocław - II Osobowicka Ósemka Sobota, Październik 11, 2008 (10:00)
Włodawa - IX Bieg Sobiborski Sobota, Październik 11, 2008 (00:00)
Starogard Gdański - XVII Bieg Kociewski Sobota, Październik 04, 2008 (12:00)
Wolbórz - XIII Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Sobota, Październik 04, 2008 (11:15)
Lubliniec - XII Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa Sobota, Październik 04, 2008 (11:00)
Boguszów-Gorce - 1 Boguszowska Dwudziestka Niedziela, Wrzesień 28, 2008 (11:00)
IXX Biegi Przełajowe Warszawa Włochy środa, Wrzesień 10, 2008 (17:45)
Lubliniec - Mistrzostwa Slużb Mundurowych środa, Wrzesień 03, 2008 (15:00)
Łeba - Bieg Po Muszlę Świętego Jakuba Niedziela, Sierpień 31, 2008 (13:00)
Puchar Maratonu Warszawskiego Sobota, Sierpień 30, 2008 (10:00)
Arturówek K.Łodzi - Bieg Lata Niedziela, Sierpień 17, 2008 (11:30)
Międzygórze - XVI Ogólnopolski Bieg Śnieżnicki Sobota, Sierpień 09, 2008 (10:00)
Gdańsk - 15 Międzynarodowy Bieg Św.Dominika Sobota, Sierpień 02, 2008 (15:00)
Puchar Maratonu Warszawskiego Sobota, Sierpień 02, 2008 (00:00)
Nietulisko Duże Woj. Świętokrzyskie - II Kros Im. Stanisława Staszica Sobota, Lipiec 19, 2008 (12:00)
Bieg Szlakiem Zwinietych Torow-10mil-Rowy Sobota, Lipiec 12, 2008 (12:00)
Lubiewo - I OGÓLNOPOLSKI BIEG „SZLAKIEM TRZECH WIEŻ NAD BORAMI” Sobota, Lipiec 12, 2008 (11:00)
Lwówek Śląski Sobota, Lipiec 12, 2008 (11:00)
Kretowiny - X Ogólnopolski Bieg O Kryształową Perłę Jeziora Narie Sobota, Lipiec 12, 2008 (10:00)
I Letni Bieg Sasinów – „Dylewski Cross” Niedziela, Czerwiec 22, 2008 (11:00)
II Bieg Świętojański Sobota, Czerwiec 21, 2008 (16:15)
Dymno 2008 - X Długodystansowy Bieg Na Orientację Piątek, Czerwiec 13, 2008 (08:00)
Warszawa - Bieg O Puchar Marszałka środa, Czerwiec 11, 2008 (18:30)
Bieg Truskawki Sobota, Maj 31, 2008 (11:00)
Kraków-Skotniki - 3 Międzynarodowy Bieg Z Okazji 88 Urodzin Papieża Jana Pawła II Niedziela, Maj 25, 2008 (16:00)
Sielpia - III Cross Maraton "Przez Piekło Do Nieba" Sobota, Maj 17, 2008 (09:00)
Warszawa, Bieg Żoliborza - środa, Maj 14, 2008 (17:00)
Pszczewska Dwudziestka Niedziela, Maj 04, 2008 (10:00)
Radom - XI Bieg O Puchar J.M. Rektora Politechniki Radomskiej Niedziela, Kwiecień 27, 2008 (12:00)
Poznań-VII Ogólnopolski Bieg Służb Mundurowych Sobota, Kwiecień 26, 2008 (11:00)
Poznań-Winogrady 2008-10,5 Km Sobota, Kwiecień 26, 2008 (11:00)
Starogard Gdański - XXV Bieg Szpęgawski Sobota, Kwiecień 05, 2008 (12:00)
Piekary Śląskie - Sztafetowy Bieg Pamięci Jana Pawła II środa, Kwiecień 02, 2008 (18:00)
Warszawa - Sztafeta 5x5 Sobota, Marzec 29, 2008 (14:00)
PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA POMORZA ZACHODNIEGO "STRABAG 2008" Niedziela, Marzec 09, 2008 (11:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (8-epilog) - 02.03.2008 Niedziela, Marzec 09, 2008 (10:00)
XIV EDYCJA ZAWODÓW O PUCHAR POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH Sobota, Marzec 01, 2008 (12:00)
12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy Sobota, Marzec 01, 2008 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (7) - 24.02.2008 Niedziela, Luty 24, 2008 (10:00)
III BIEG WEDLA Sobota, Luty 23, 2008 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (6) - 17.02.2008 Niedziela, Luty 17, 2008 (10:00)
Stoczek Łukowski - 11 Km - „GRZMIĄ POD STOCZKIEM ARMATY” Sobota, Luty 16, 2008 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (5) - 10.02.2008 Niedziela, Luty 10, 2008 (10:00)
XXX Bieg Gwarków Niedziela, Luty 03, 2008 (11:15)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (4) - 3.02.2008 Niedziela, Luty 03, 2008 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (3) - 13.01.2008 Niedziela, Styczeń 27, 2008 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (2) - 20.01.2008 Sobota, Styczeń 19, 2008 (10:00)
I Bieg Spełnionych Marzeń - 30 Ur.Tomka Katana Niedziela, Styczeń 13, 2008 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty 2008 (1) - 13.01.2008 Niedziela, Styczeń 13, 2008 (10:00)
Międzynarodowa Liga Biegowa - Świnoujście - 6.01.2008 Niedziela, Styczeń 06, 2008 (08:00)
XXIII Bieg Sylwestrowy 2007 Odbędzie Się 31.12.2007r.w MOSiR – Arturówek Ul. Skrzydlata 75 Poniedziałek, Grudzień 31, 2007 (09:00)
Łódź-Bieg O Puchar Prezesa AZS Sobota, Listopad 17, 2007 (11:00)
Ciechanów - VIII Ogólnopolskie Biegi Na Przełaj Z Okazji Dnia Niepodległości 11 Listopada Sobota, Listopad 10, 2007 (10:00)
Łódź-IV Światowy Dzień Biegania Niedziela, Listopad 04, 2007 (11:00)
Finał GP Wyścigów Czwartek, Październik 11, 2007 (18:00)
Lubliniec - Mistrzostwa Służb Mundurowych Piątek, Październik 05, 2007 (08:00)
Białystok - IX Bieg Godzinny Piątek, Październik 05, 2007 (08:00)
Gryfino - Gartz - XXVI Bieg Doliną Dolnej Odry środa, Październik 03, 2007 (08:00)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 środa, Wrzesień 26, 2007 (18:30)
Legionowo - Biegi Przełajowe O Puchar Prezydenta Miasta Sobota, Wrzesień 08, 2007 (12:00)
Warszawa-Bieg Solidarności Sobota, Wrzesień 08, 2007 (11:00)
Sławno - V JUBILEUSZOWY BIEG DZIESIĘCIU MOSTÓW Piątek, Lipiec 13, 2007 (17:30)
Bieg Szlakiem Zwinietych Torow-rowy. Sobota, Lipiec 07, 2007 (13:00)
Kretowiny-IX Ogólnopolski Bieg O Kryształową Sobota, Lipiec 07, 2007 (09:00)
Anińska Siódemka Sobota, Lipiec 07, 2007 (07:00)
Rowy Poniedziałek, Lipiec 02, 2007 (11:00)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 środa, Czerwiec 27, 2007 (18:30)
Arturówek - Bieg Świętojański Sobota, Czerwiec 23, 2007 (15:45)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 środa, Czerwiec 20, 2007 (18:30)
Warszawa-BIEG KU SŁOŃCU Sobota, Czerwiec 02, 2007 (12:00)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 (2) środa, Maj 30, 2007 (18:30)
V OGÓLNOPOLSKI BIEG SZLAKIEM UZDROWISKOWYM Sobota, Maj 26, 2007 (16:00)
Wesoła - Stara Miłosna - "Wesoła Stówa 2007" Sobota, Maj 12, 2007 (08:00)
Sztum - XVII Sztumski Bieg Solidarności Czwartek, Maj 03, 2007 (18:15)
Mogilno - Trzemeszno - XVI Ienia Jana Kilińskiego Szlakiem PiOgólnopolski Bieg Imastowskim Z Mogilna... Czwartek, Maj 03, 2007 (10:30)
Ruda Śląska - IX Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny Niedziela, Kwiecień 29, 2007 (07:00)
Bielsko - Biała - 12 Beskidzki Bieg Przełajowy Sobota, Kwiecień 28, 2007 (12:00)
Warszawa - Grand Prix Woli 2007 (1) środa, Kwiecień 25, 2007 (18:30)
Legionowo - Bieg Przełajowy O Puchar Prezydenta Miasta Legionowo Sobota, Kwiecień 21, 2007 (12:00)
Łódź - V Bieg Ulicą Piotrkowską Sobota, Kwiecień 21, 2007 (10:30)
IV Edycja TOP CROSS Torunia środa, Kwiecień 04, 2007 (11:30)
IV BIEGOWY TURNIEJ RYCERSKI Sobota, Marzec 31, 2007 (12:00)
BIEG SZPĘGAWSKI 31.03.2007 Sobota, Marzec 31, 2007 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty-Warszawa-zakończenie-10.02.2007 Sobota, Marzec 10, 2007 (13:00)
ZIMOWY Bieg Warsa I Sawy - Pomiechówek - 04.03.07 Niedziela, Marzec 04, 2007 (11:00)
Zimowy Maraton Na Raty (8) Warszawa - 04.03.2007 Niedziela, Marzec 04, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (7) – Warszawa - 24.02.2007 Sobota, Luty 24, 2007 (10:00)
VII Ogólnopolski Bieg Uliczny "Grzmią Pod Stoczkiem Armaty" - 17.02.2007 Sobota, Luty 17, 2007 (12:00)
II BIEG WEDLA - Warszawa 10.02.2007 Sobota, Luty 10, 2007 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty (6) Warszawa - 10.02.2007 Sobota, Luty 10, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (5) – Warszawa - 03.02.2007 Niedziela, Luty 04, 2007 (12:00)
Zimowy Maraton Na Raty (4) – Warszawa - 27.01.2007 Sobota, Styczeń 27, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (3) – Warszawa - 20.01.2007 Sobota, Styczeń 20, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (2) – Warszawa - 13.01.2007 Sobota, Styczeń 13, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty (1) – Warszawa - 06.01.2007 Sobota, Styczeń 06, 2007 (10:00)
Zimowy Maraton Na Raty Niedziela, Grudzień 31, 2006 (18:00)
498 wydarzeń na 1 stronach  

Znajdź w kalendarzu

Wykonany przez: ExtCalendar 2

Półmaraton Warszawski - 2019 - pion
© 2019 MARATOŃCZYK
Untitled Document