husky 2019 male
Strona z ogłoszeniem
Dział - Ciekawostki

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy ciekawe ogłoszenie :)

Zapraszamy do lektury. Jeśli ktoś z Was szuka psa do biegania, to ta wiadomość jest właśnie dla niego.
Ciekawi jesteśmy jak wielu z Was biega ze swoimi czworonogami? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami :)

OGŁOSZENIE

Nadesłane przez Lenę Tuszewską: Baster, to młodziutki ok. 1,5 roczny, energiczny pies rasy husky. Bardzo chętnie się uczy, zna komendy siad i podaj łapę, ale wymaga ciągłej pracy i ćwiczeń.To pies dla ludzi bardzo aktywnych na co dzień dlatego, jeśli nie chcesz żeby w twoim domu wybuchały poduszki, posłania i materace, to musisz go solidnie zmęczyć. Z Basterem nie wystarczy godzinny, pieszy spacerek na smyczy. Bieg, jazda na rowerze, otwarta przestrzeń, na której pies będzie mógł spalić nadmiar energii to jest to czego oczekujemy od przyszłych właścicieli Bastera. Takie życie muszą mu zapewnić, inaczej niewybiegany pies będzie uciążliwy dla otoczenia.

Baster spuszczany ze smyczy podczas spacerów z psimi kolegami, bardzo pilnuje się stada i raczej trudno go wtedy zgubić, pod warunkiem, że nie ma w okolicy czyhających pokus, takich jak sarenki, łosie itp. Tutaj trzeba być czujnym, bo po haskiemu, pójdzie w tango za zwierzyną i próżno będzie go zachęcić do szybkiego powrotu. Husky to rasa pierwotna i nigdy nie należy o tym zapominać - instynkt jest instynkt. Chętnie bawi się z innymi psami, ale jest typem, który bardzo lubi dominować w stadzie. Raczej nie nadaje się do kotów, czy innych małych zwierzątek.

Jeśli znasz wymagania tej rasy, masz doświadczenie i jesteś aktywny, chętnie Cię poznamy :)

Obowiązuje procedura adopcyjna: ankieta, wizyta przed adopcyjna i umowa.

Baster został wykastrowany, jest oznakowany elektronicznie, przebywa w domu tymczasowym w podwarszawskiej gminie Leszno.

Więcej: TUTAJ

husky 2019 duze