Bieganie

Strona imprezy

mila powstancza plakat2Marcin Kuriata: 1 sierpnia 1944 roku stolica wystąpiła zbrojnie przeciwko niemieckiemu okupantowi. Padły strzały, rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. Trwało 63 dni i kosztowało życie ponad 200 tys. mieszkańców stolicy. Przeszło do historii jako niebywały akt heroizmu.

W dniu 31 lipca na Stadionie „Podskarbińska” po raz pierwszy odbędzie się Mila Powstania Warszawskiego. Ta wyjątkowa impreza powstała, by na sportowo uczcić rocznicę wydarzeń sprzed 76 lat. Mila Powstania Warszawskiego to impreza biegowa dla wszystkich. Planowane są starty na dystansach 63, 200 i 400 metrów dla dzieci i młodzieży. W planie jest również przeprowadzenie Terenowego Biegu Powstańczego na dystansie 600 metrów o charakterze gry miejskiej. Bieg główny Mila Powstania Warszawskiego zostanie przeprowadzony na symbolicznym dystansie 1944 metrów. Wszystkie konkurencje odbędą się na terenie Stadionu „Podskarbińska” przy ul. Chrzanowskiego 23 w Warszawie, należącego do Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe, który jest organizatorem tego wydarzenia.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Zapisy

5 bieg pamieci 6

Roman Torzewski: Można już rzec, że tradycyjnie 11 września 2021r. w Boniewie (woj. kujawsko-pomorskie) odbędzie się V edycja Biegu Pamięci dla uczczenia żołnierzy Armii Pomorze walczących w bitwie pod Szczytnem 11- 12 września 1939r. Organizatorzy zapraszają na kameralną imprezę biegową, z urokliwą, ale wymagającą 10 kilometrową trasą. Dla osób lubiących spacer z kijkami przewidziany jest 5 kilometrowy marsz Nodic Walking. Oprócz przeżyć czysto sportowych uczestnicy zawodów będą mogli poznać historię mało znanej części największej bitwy kampanii wrześniowej - bitwy nad Bzurą. Impreza ta angażuje przy jej organizacji całą lokalną społeczność co przekłada się na jakości i niepowtarzalność biegu.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

IMG 9413

Bartek Sobecki:  Góra Kamieńsk po raz kolejny stanie się areną zmagań miłośników biegów górskich. Impreza zaplanowana jest w dniach 31 lipca – 1 sierpnia 2021 roku, miejsca na dystansie 10 km i Ultra skończyły się na trzy tygodnie przed zawodami! Jeśli nie udało się Wam zapisać to wczoraj w środę 14 lipca o godzinie 20:00 wystartowały dodatkowe zapisy. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl.

Przypomnijmy, że rywalizacja na Ultra Kamieńsk odbywa się na trzech dystansach 10 km z +/- 410 m przewyższenia oraz na dobrze znanych trasach z poprzednich edycji: 25 km i 50 km z sumą przewyższeń odpowiednio +/- 700 m i +/- 1300 m. Dodatkowo w tym roku odbędzie się po raz pierwszy MTB Kamieńsk, czyli górski maraton rowerowy na dystansie 50 km.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Galeria

bieg artura hajzera 2021 11
Janusz Kalinowski: To był wyjątkowy bieg, jak wyjątkowym człowiekiem był Artur Hajzer. Tym razem mniejsze znaczenie miała rywalizacja o miejsca i jak najlepszy czas na pięciokilometrowej trasie przy Centrum Olimpijskim w Warszawie, a najważniejszy był udział w zawodach dedykowanych twórcy i szefowi programu Polski Himalaizm Zimowy 2010–2015.

O ile w gronie kobiet takiej kolejności czołówki na mecie można było się spodziewać (Agnieszka Żuraniewska, Ewa Szyszko, Monika Gańska-Karamon), to wśród mężczyzn podium medalistów było sporym zaskoczeniem. Na miejscach 1-2, z sekundową różnicą, uplasowali się debiutujący w zawodach na tej trasie 18-letni bracia bliźniacy z wioski Złotokłos w gminie Piaseczno k. Warszawy Łukasz i Mikołaj Grzegrzółka. Na trzeciej pozycji, ze stratą trzech sekund, uplasował się Jakub Rudo z miejscowości Łochów w powiecie węgrowskim.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

bieg hajzera
Zapisy

Strona na FB

Jerzy Natkański: Serdecznie zapraszamy na Bieg Górski Artura Hajzera "Słonia" mający na celu upamiętnienie postaci wybitnego polskiego himalaisty Artura Hajzera.

Bieg odbędzie się 14 lipca 2021 o godzinie 19:00, na słynnej warszawskiej Kopie Cwila (park Romana Kozłowskiego ul. Koński Jar Warszawa - Ursynów). Do pokonania dystans 5,5 km. Bieg odbędzie się z pomiarem czasu.

Jest to bieg o charakterze charytatywnym. Wpisowe wynosi 30 zł i zostanie przeznaczone na działalność statutową Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki. Na uczestników czekają okolicznościowe medale i koszulka oraz... poczęstunek!! :)

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów

bieg fabrykanta 2019 12
Bartek Sobecki:  10. Bieg Fabrykanta odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku. Zawodnicy jak co roku do pokonania będą mieć 10 km trasę, która wytyczona zostanie na terenie Księżego Młyna, jednej z najstarszych części Łodzi, a start i meta zostaną usytuowane na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zapisy do tegorocznej edycji biegu wystartują 1 lipca o godzinie 20:00, formularz będzie dostępny na stronie www.biegfabrykanta.pl

Super, że Bieg Fabrykanta wraca na ulice Łodzi. To super impreza biegowa, startuje w niej od samego początku, wygrywałem w dwóch pierwszych edycjach – mówi Krzysztof Pietrzyk, dodając – już nie mogę się doczekać rywalizacji na trasie i dopingu kibiców zagrzewających do walki od samego startu do mety.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Galeria 

20210621214533 IMG 8472fot. Marcin Selerski

Robert Zakrzewski:  Nocna Sztafeta Janusza Kusocińskiego wróciła po przerwie w efektownym stylu. W świetle jupiterów zwycięzcy imprezy pobili wynik mistrza olimpijskiego z Los Angeles. To tylko podgrzało i tak gorącą atmosferę panującą na stadionie AWF.

Jeszcze dwa tygodnie temu tego biegu mogło nie być, jednak mobilizacja na ostatniej prostej sprawiła że rzutem na taśmę zawody wróciły do kalendarza imprez. Błyskawiczne zapisy przyciągnęły 64 sztafety, które chciały sprawdzić się na dystansie 4x2500 metrów. Symbolicznie upamiętniać miało to konkurencję w której słynny „Kusy” zdobył złoty medal olimpijski w 1932 roku, czyli 10 000 m.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy


Obrazki z policyjnej blokady około 44 sekundy, żródło: YT/Pasja 4K

Do szokujących scen doszło w sobotę (19.06.21) podczas półmaratonu w Katowicach. Po starcie pierwszej grupy, na trasie powstała policyjna blokada. Zdezorientowani biegacze przystawali, cześć uczestników jednak minęła policyjne radiowozy i pobiegła dalej. Widać to na filmiku nagranym przez jednego z uczestników. Kolejne grupy już nie wystartowały.

Według Policji to efekt porannych startów na 5 km i 10 km, które zdaniem oficer prasowej katowickiej policji były fatalnie zorganizowane. Młodszy aspirant Agnieszka Żyłka, powiedziała lokalnemu wydaniu wyborcza.pl:

Nieodpowiednie zabezpieczenie trasy w okolicach ul. Pułaskiego, w rejonie Trzech Stawów, stwarzało realne zagrożenie dla zdrowia i życia biegaczy oraz innych uczestników ruchu. W tym rejonie zabrakło taśm lub metalowych barierek oddzielających trasę biegu od ruchu drogowego. Na trasie nie stał też żaden z wolontariuszy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki 
Galerie zdjęć
Strona imprezy 

dads day 2021 351
Marcin Kuriata: W dniach 19 i 20 czerwca na Stadionie „Podskarbińska” (obiekt OSiR Praga-Południe) odbył się Rodzinny Weekend Sportowych Atrakcji. Wydarzenie przyciągnęło całe rodziny, w tym fanów sportowych atrakcji, którzy w ten sposób świętowali Dzień Ojca, Dnia Dziecka, nie zapominając oczywiście o Mamach!

Częścią wspólną całego weekendu była imponująca strefa piknikowa z mnóstwem atrakcji, takich jak: gigantyczny dmuchaniec o powierzchni 610 m², strefa animacji dla maluchów, konkursy z nagrodami, strefa małego architekta z 10000 klocków, pokazy akrobatyczne i nie tylko, żywe pluszowe maskotki, darmowe badania biomechaniki stopy, największy grill w Polsce, strefa foodtrucków i wiele innych.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Strona imprezy
pałac branickich 2019Pałac Branickich w Białymstoku w 2019 rokuPółmaraton w Białymstoku to pierwsza większa impreza biegowa w tym sezonie.

W zawodach wzięło udział ok. 1800 osób, ale oczywiście starty falowe odbywały się przez dwa dni - w sumie, w ośmiu grupach. Pierwsi uczestnicy wyruszyli na trasę w sobotę wieczorem (19.06) o godz. 20.00. Pięć grup wybiegło w 30 minutowych odstępach. Trzy kolejne fale ruszały od godz. 9.00 w niedzielę (20.06). Po raz pierwszy Półmaraton Białostocki, a właściwie jego cześć odbyła się po zmroku.

Starty tradycyjnie następowały w okolicach Pałacu Branickich, a meta zlokalizowana została przy białostockim ratuszu. Elita rywalizowała w sobotę, zmagając się dodatkowo z upałem. Mimo późnej pory było bardzo gorąco, w tym jednym z najgorętszych dni w tym roku.

W takich warunkach najszybszy okazał się Emil Dobrowolski - 01:09:36. Na ostatnim kilometrze odskoczył od Damiana Kabata - 01:09:43, ostatecznie drugiego na mecie i Przemysława Dąbrowskiego - 01:09:45, który uzupełnił podium. Tych trzech biegaczy nadawało ton rywalizacji.
Wśród pań zwyciężyła Valentyna Veretska - 01:18:41, drugie miejsce wywalczyła Dominika Stelmach - 01:19:24, a trzecie Joanna Trzcińska - 01:26:23.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy 
Zgłoszenia - do 19.06.2021

kusocinski
Robert Zakrzewski: Zbierz cztery osoby i pobiegnij w hołdzie dla mistrza olimpijskiego z 1932 roku. Po krótkiej przerwie wraca Nocny Bieg Sztafetowy Janusza Kusocińskiego. Zapisy wystartowały, a limit zgłoszeń wynosi 100 ekip.

Ten bieg pełen jest symbolicznych znaczeń. Zawody upamiętniające legendarnego „Kusego” odbywają się 21 czerwca, a termin nawiązuje do daty jego tragicznej śmierci. Uczestnicy rywalizują w sztafecie 4×2500 m, co daje łącznie 10 000 m. Właśnie na tym dystansie biegacz zdobył złoty medal olimpijski podczas igrzysk w Los Angeles. Nawet teraz wyrównanie jego wyniku 30:11.4 przez najlepszą sztafetę może być niezłym wyczynem.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy 
Regulamin

Zapisy - Bieg z Tatą dla dzieci 
Zapisy - Bieg Super Taty" na 5000 m
Zapisy - Bieg sztafetowy dla rodzin

dadsday

Marcin Kuriata: W dniach 19 i 20 czerwca Stadion „Podstarbińska” zaprasza rodziny i wszystkich fanów sportowych atrakcji do świętowania Dnia Taty, Dnia Dziecka, nie zapominając oczywiście o Mamach!

Stadion lekkoatletyczny „Podskarbińska” należący do kompleksu sportowego OSiR Praga-Południe w weekend 19-20 czerwca zamieni się w wielką imprezę sportową dla małych i dużych. Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu: gigantyczny dmuchaniec o powierzchni 610 m², strefa animacji dla maluchów, zawodyw bieganiu, konkursyz nagrodami, strefa małego architekta z 10000 klocków, znani sportowcy, pokazy akrobatyczne i nie tylko,żywe pluszowe maskotki, darmowe badania biomechaniki stopy, największy grill w Polsce, foodtruckii wiele innych.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki - bieg tradycyjny
Galeria
Strona imprezy

bieg monte cassino 2021 396Pierwsza trójka kobiet: od lewej - Ewa Szyszko (III miejsce), Monika Nawrat (I miejsce), Agnieszka Żuraniewska (II miejsce)

Janusz Kalinowski: Wojciech Skory (Królewski Klub Biegacza Warszawa) – 18.03 i Monika Nawrat (KS Prefbet Sonarol Ząbki) w gronie kobiet - 20.11 zwyciężyli w biegu Monte Cassino na 5-kilometrowej trasie przy Centrum Olimpijskim nad Wisłą. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdeczne podziękowania za sportowe uczczenie pamięci tych, co oddali - Bogu ducha, ziemi włoskiej ciało, a serca Polsce przekazał pochodzący z Nowogródka 97-letni kpt. Władysław Dąbrowski. Jeden z niewielu już żyjących żołnierzy 2 Korpusu Polskiego złożył swój podpis na wszystkich okolicznościowych dyplomach, które otrzymali uczestnicy zawodów 19 maja.

Wspominając dzień zatknięcia biało-czerwonej flagi na ruinach klasztoru Benedyktynów przyznał ze wzruszeniem: „Do ostatniej chwili byliśmy przekonani, że Polska będzie wolna; naprawdę przekonani, że my dojdziemy do Polski" - wskazując, że przeszkodą w osiągnięciu tego celu była zdrada aliantów - na początku września 1939 roku Francji i Anglii, a podczas wojny także Stanów Zjednoczonych. "O tym trzeba wyraźnie przypominać" - dodał.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona Testu Coopera

foto Marcin KlimczakFot. Marcin Klimczak

Robert Zakrzewski: Zaledwie dwanaście minut wystarczy, żeby przekonać się w jakiej jesteśmy formie. Wszystko za sprawą wiosennej edycji Testu Coopera dla Wszystkich. Po raz kolejny w Warszawie uczestnicy mają szansę wybiegać sprzęt sportowy dla szkół.

Ostatnie miesiące i zdalny tryb życia mógł dać się we znaki niemal każdemu. Jedni mają dodatkowy bagaż w postaci kilogramów, a inni zapomnieli o aktywności. Kolejni wracają do dawnej formy po pokonaniu koronawirusa. Czas więc sprawdzić kondycję po zimowej przerwie i porównać wyniki z ubiegłymi latami. Dla debiutantów może być to punkt odniesienia przed kolejnymi testami.

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Wyniki
Strona imprezy

Relacja z wielkiego finału Biegu SGH - Start od 3 minuty filmu. Na małego Wojtusia zebrano rekordową kwotę 42 tysięcy złotych! Zebrane pieniądze zostały przekazane na zakup wózka elektrycznego dla małego Wojtka, który boryka się z wrodzoną łamliwością kości, aby mógł poruszać się w pełni samodzielnie w terenie otwartym, gdzie niewielkie wzniesienie lub nierówna nawierzchnia nie będzie stanowiła już problemu. Ogromne podziękowania dla wszystkich darczyńców!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Zapisy - bieg korespondencyjny
Zapisy - bieg tradycyjny

Cassino
Janusz Kalinowski: „Przechodniu, powiedz Polsce, żeśmy polegli wierni w jej służbie, za wolność naszą i waszą, my żołnierze polscy oddaliśmy – Bogu ducha, ziemi włoskiej ciało, a serca Polsce”.

Pandemia sprawiła, że również i w tym roku nie odbędzie się we Włoszech bieg na Monte Cassino, co wcale nie oznacza, abyśmy swoim wysiłkiem nie oddali hołdu żołnierzom gen. Władysława Andersa, poległym w jednej z najkrwawszych bitew II wojny światowej. Walki polskich żołnierzy o masyw Monte Cassino i Piedimonte trwały 13 dni i 20 godzin, od 12 do 25 maja 1944 roku. W tych dniach można wziąć udział w korespondencyjnym biegu na dystansie 10 km, odpowiadającym długości trasy z miasta Cassino na wierzchołek wzgórza, na którym usytuowany jest Polski Cmentarz Wojenny.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Wszystkie dostępne biegi z lokalizacją

WFL app
Robert Zakrzewski: Zostań częścią globalnego wyścigu i wspomóż badania urazów rdzenia kręgowego. Wszystko za sprawą charytatywnego biegu Wings For Life, który wystartuje 9 maja. W tym roku do akcji dołączył AZS Warszawa przygotowując dla biegaczy aż pięć lokalizacji.

Unikalne zawody, w których nie ma linii mety, od lat cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony biegaczy. Ze względu na okoliczności już po raz drugi z rzędu pobiec lub pomaszerować będzie można dzięki specjalnej aplikacji na telefon. Same zasady rywalizacji nie uległy jednak zmianie. Pół godziny po starcie w pogoń ruszy Samochód Pościgowy – tym razem wirtualny i tylko od tempa przemieszczania uczestnika zależy kto ile kilometrów pokona.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Galeria
Wyniki - Biegiem na Annapurnę

Wyniki - klasyfikacja generalna po 9 biegach
Strona imprezy

bieg pkol annapurna 2021 62
Janusz Kalinowski: Gościem dziewiątego biegu cyklu Korona Himalajów i Karakorum – Annapurna była Kinga Baranowska. Zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników wręczyła statuetki śmiercionośnej Annapurny trzem zawodnikom i trzem zawodniczkom, którzy najszybciej pokonali dystans 5 km na trasie przy Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie. Otrzymali je: Wojciech Skory (17.40), Krystian Jusiński (17.41), Łukasz Klaś (18.10) oraz Ewa Szyszko (22.14), Agnieszka Żuraniewska (22.34) i Monika Gańska-Karamon (23.00).

"Bardzo fajne zawody i równie sympatyczni uczestnicy" - podsumowała na odchodne urodzona w Wejherowie himalaistka, która swej obecności nie ograniczyła tylko do powitania i dania sygnału do startu oraz podpisania certyfikatów. Kibicowała zawodnikom, chętnie z nimi rozmawiała (także przy grillu) i "stawała" do zdjęć.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

wizka3
Monika Prendke: Szare, pokryte graffiti ściany tunelu na Golęcinie wkrótce zmienią się nie do poznania. Studenci Uniwersytetu Artystycznego im. M. Abakanowicz w Poznaniu przygotowują właśnie murale, które pojawią się w przejeździe pod ul. Niestachowską jeszcze przed zaplanowanymi na czerwiec imprezami lekkoatletycznymi – mityngiem Poznań Athletics Grand Prix oraz 97. PZLA Mistrzostwami Polski.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

brama
Dzisiaj (28.04.2021) odbyła się konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Zniesiona została regionalizacja. Dużo ustaleń dotyczy sportu czyli dla nas... biegania. Oto one:

– od 1 maja – zwiększony zostaje limit osób uprawiających sport na świeżym powietrzu do 50.
– od 15 maja zniesiony będzie obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Bez zmian pozostanie obowiązek zakrywania nosa i ust, za pomocą maseczki, w pomieszczeniach zamkniętych
– od 15 maja dopuszczony zostanie udział publiczności, w liczbie maksymalnie 25 procent, na obiektach sportowych na świeżym powietrzu.
Premier i minister zdrowia podkreślali, że „musimy te kroki wykonywać bardzo ostrożnie i cały czas wnikliwie obserwować skutki wprowadzanych regulacji luzujących”. To tyle…

Napisz komentarz (1 Komentarz)

ankieta
Zapraszamy do wypełnienia ankiety nadesłanej przez Panią Agatę, naszą czytelniczkę. Pani Agata jest pracownikiem Uniwersytetu Rzeszowskiego i prowadzi badania naukowe dotyczące atrakcyjności krajobrazowej biegów ulicznych, górskich i innych. Ankieta jest anonimowa i została przygotowana na potrzeby opracowania naukowego. Jej wypełnienie zajmuje niecałą minutę :) Zapraszamy!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Przebieg rywalizacji

Dziś, 24.04.2021 na stadionie w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów. Złote medale mistrzostw wywalczyli - Sylwia Indeka z LKS Pszczyna z wynikiem 33:24,16 oraz Krystian Zalewski reprezentujący UKS Barnim Goleniów z rezultatem 29:06,39.

Warto przypomnieć, że dla Krystiana Zalewskiego to już trzecie wygrane Mistrzostwa Polski na tym dystansie. Pierwszy raz wygrał w 2019 w Białogardzie (28:39,95), drugi raz we wrześniu ubiegłego roku w Karpaczu (28:59,88).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imrezy
FB wydarzenia
Zapisy

kkk 1317 1618996121 6121

Barbara Konarska: Z uwagi na pandemię koronawirusa oraz obowiązujące regulacje prawne „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” został przełożony na 15 sierpnia 2021 roku. W dniu Święta Wojska Polskiego pobiegniemy wszyscy, by upamiętnić Żołnierzy Niezłomnych, którzy zapłacili najwyższą cenę w walce o wolną ojczyznę.

„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” był zaplanowany na 16 maja. Brak możliwości organizacji biegu w pierwotnym terminie zmusił organizatorów do przełożenia rywalizacji na 15 sierpnia br.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Zapisy
Link do zbiórki
Link do wydarzenia
Regulamin

sgh bieg 2019 10
Zuzanna Dwojak: To już ósma edycja Biegu SGH – wydarzenia organizowanego przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej. W trosce o zdrowie w tym roku bieg odbędzie się w formie online. Oznacza to, że każdy będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu z dowolnego miejsca na świecie – swoje wyniki można rejestrować za pomocą aplikacji. Bieg rozpocznie się 25 kwietnia i potrwa aż do 16 maja. W tym czasie uczestnicy będą mieli okazję pobiec na trzech dystansach: 5km, 10km oraz na trasie o długości 1km przeznaczonej dla dzieci. Ponadto będzie można wziąć udział w zmaganiach drużynowych, m.in. o Puchar Uczelni, Puchar Liceów czy Puchar Organizacji Studenckich. Dodatkowo co tydzień będą wyłaniani najlepsi biegacze na poszczególnych trasach, którzy otrzymają specjalne nagrody. Zapisów można dokonywać do 15 maja, a każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Zapisy
Link do zbiórki
Link do wydarzenia
Regulamin

sgh 2021 1

Przypominamy, że wczoraj rozpoczęła się rywalizacja w ósmej edycji Biegu SGH, połączona z celem charytatywnym. Serdecznie zapraszamy każdego, kto może przebiec 5 lub 10 km. Pomóżmy małemu Wojtusiowi!

Zuzanna Dwojak: Wydarzenia organizowane jest przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej. W trosce o zdrowie w tym roku bieg odbędzie się w formie online. Oznacza to, że każdy będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu z dowolnego miejsca na świecie – swoje wyniki można rejestrować za pomocą aplikacji. Bieg rozpocznie się 25 kwietnia i potrwa aż do 16 maja. W tym czasie uczestnicy będą mieli okazję pobiec na trzech dystansach: 5km, 10km oraz na trasie o długości 1km przeznaczonej dla dzieci. Ponadto będzie można wziąć udział w zmaganiach drużynowych, m.in. o Puchar Uczelni, Puchar Liceów czy Puchar Organizacji Studenckich. Dodatkowo co tydzień będą wyłaniani najlepsi biegacze na poszczególnych trasach, którzy otrzymają specjalne nagrody. Zapisów można dokonywać do 15 maja, a każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Zapisy - tylko do 15 włącznie
Link do zbiórki
Link do wydarzenia
Regulamin

sgh 2021 1

Ostatni tydzień biegamy w Biegu SGH. W tym roku zbieramy na zakup wózka elektrycznego dla małego Wojtka, który boryka się z wrodzoną łamliwością kości, aby mógł poruszać się w pełni samodzielnie w terenie otwartym, gdzie niewielkie wzniesienie lub nierówna nawierzchnia nie będzie stanowiła już problemu. Rywalizacja w ósmej edycji trwa od 25.04.2021 do 16.05.2021 włącznie. Serdecznie zapraszamy. Wystarczy przebiec 5 lub 10 km. Jest także kategoria dla dzieci :) Pomóżmy małemu Wojtusiowi!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)