Regulamin
Strona rajdu

Andrzej Krochmal: W imieniu organizatorów (po rocznej przerwie) zapraszamy na XVI edycję Długodystansowego Rajdu na Orientację "DYMnO 2015", który odbędzie się w dniach 15-17.05.2015 r. z bazą w Liceum Ogólnokształcącym w Kosowie Lackim. Są to tereny Mazowsza Płn. z mało spenetrowanymi terenami leśnymi, w których można spotkać wzniesienia do 30 m, a obok tereny otwarte z terenami zalewowymi rzeki Bug. Trasa piesza będzie rozegrana po raz pierwszy w formule rogainingu 8 i 12 godz. (do wyboru uczestnika), natomiast trasa rowerowa jako scorelauf na urozmaiconych i dzikich terenach o bardzo zróżnicowanej drożni.

I tym razem trasa ekstremalna będzie rozegrana jako scorelauf z trzema dyscyplinami, w których trzeba obowiązkowo zaliczyć minimalną ilość PK w każdej dyscyplinie. Także trasa kajakowa to scorelauf na dokładnej  ortofotomapie. Dlatego każdy z potencjalnych uczestników będzie miał możliwość wykazać swoje możliwości nawigacyjne w nieznanym terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, a także Muzeum w Treblince. Pokazać swoje możliwości kondycyjne na długim dystansie w wymagającym terenie z unikalną punktacją rajdową i bujną roślinnością. 

Dlatego zapraszamy do lektury regulaminu oraz zarezerwowania sobie czasu na pobyt w Kosowie Lackim, gdzie władze samorządowe ufundowały puchary dla najlepszych. Dla początkujących przygotowano krótsze trasy dla piechurów i kolarzy. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy będzie można znaleźć na stronie rajdu www.dymno.prv.pl


Do zobaczenie.
Kierownik Rajdu: Andrzej Krochmal
{moscomment}