Zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie biegowej dla każdego!

ŚWIDER TRAIL MARATAHON’2012 – rusza już za 3 dni,  21 lipca. Start i Baza imprezy znajduje się  będzie na terenie Ogniska Wychowawczego „Świder” w Otwocku, ul Mickiewicza 43/47, wejście od ul. Zacisznej. Biuro zawodów będzie otwarte od 08:00. Start planowany jest na godz. 10:00. Przypominamy że nasza impreza to bieg terenowy na kilku dystansach: maratonu – ok. 42,5 km,  półmaratonu – ok. 21,5, biegów na dystansie 10 i 5 km, oraz na półtora i pół kilometrowym dystansie dedykowanym dla najmłodszych. Trasa prowadzi wzdłuż malowniczych brzegach rzeki Świder, pomiędzy Józefowem i Otwockiem, u wrót aglomeracji warszawskiej.

Zapraszamy serdecznie do zapisów i startu, zaznaczając że trasy najdłuższe będą bardzo trudne. Do mety będzie prowadziła wąska ścieżka na której w niewielu miejscach będzie można wyminąć konkurenta. Trasa będzie biegła w terenie o zmiennym podłożu: piaszczystym i trawiastym, a także błotnistym.

Mamy po drodze kilkadziesiąt drobnych podbiegów i zbiegów; kilkanaście powalonych drzew które należy obejść lub przeskoczyć. To nie jest bieg dla każdego, tutaj trzeba będzie dać z siebie więcej niż wszystko! Po drodze będą także do pokonania wąskie drewniane mostki i duża ilość pokrzyw! Trasy krótkie nie będą tak wymagające, lecz także pozostawią sporo wrażeń.

Aktualnie na liście zgłoszeniowej mamy ponad 430 osób, jest jeszcze szansa na zgłoszenie!
{moscomment}