Serwis www
Facebook
Twitter

Event
 

Jacek Będkowski: Najświeższe informacje, zdjęcia i video prosto z trasy - organizatorzy jednej z największych imprez biegowych na świecie zadbali o wszystkich tych, którzy zmagania zawodników chcą śledzić w Internecie. W dniach 22-28 sierpnia trwa 9. edycja imprezy The North Face Ultra-Trail du Mont Blanc. W czterech rozgrywanych w tym czasie biegach startuje 5 500 zawodników z 58 krajów, w tym 40 osób z Polski. Każdy ze startujących może uruchomić specjalną aplikację Live Trail, dzięki której informacje na temat jego postępów udostępniane będą na profilach na Facebooku i Twitterze.

Także na oficjalnej stronie firmy The North Face na Facebooku, która gromadzi ponad 1,3 miliona fanów, w regularnych odstępach czasu pojawiały się będą informacje na temat najważniejszych wydarzeń na trasie. Relację na żywo będzie można sledzić na Twitterze.

Każdy, kto poszukuje obszerniejszych materiałów, powinien regularnie odwiedzać stronę www.thenorthfacejournal.com, gdzie codziennie będą pojawiały się zdjęcia i filmy z trasy. fot. Damiano Levati
{moscomment}