Strona zawodów
Regulamin
Więcej o zawodach

W najbliższą sobotę, 16 lipca, w Karpaczu odbędzie się druga edycja cyklu biegów górskich MOUNTAIN MARATHON 2011 - Bieg na Śnieżkę (1602 m). To jedyny bieg w całym cyklu rozgrywany w systemie alpejskim: ze startem w centrum miasta i metą na szczycie Śnieżki. Suma przewyższeń wynosi 1164 m, a czego aż 1074 m niemal nieustannego podbiegu po granitowej drodze na szczyt!


Tegoroczny Bieg na Śnieżkę (1602 m), o nieco wydłużonej trasie (do 14,3 km), zapowiada wyjątkowo zaciętą rywalizację - do dziś zgłoszonych jest ponad 270 zawodniczek i zawodników z czterech krajów!

Nowa trasa przynosi też kilka ważnych zmian związanych z przebiegiem zawodów, prosimy więc o dokładne śledzenie informacji na stronie zawodów (w zakładce aktualności). Kilka najważniejszych informacji:

START / BIURO ZAWODÓW
Przypominamy, że tym roku zmieniamy miejsce startu i centrum zawodów! Zamiast stadionu będzie to teren Hotelu Relaks (ul. Obrońców Pokoju 4). Biuro zawodów czynne będzie w godzinach 08.00-10.00. Prosimy o tym pamiętać i przybyć z odpowiednim wyprzedzeniem, aby spokojnie i bez kolejek dokonać rejestracji.

SZATNIE / DEPOZYT
Na starcie będzie można przebrać się i zostawić swój depozyt. Oprócz tego drugi depozyt będzie można oddać, aby został przewieziony na metę (zgodnie z regulaminem). O godz. 10.10 odjeżdżają samochody ze sprzętem i bagażami zawodników na metę i po tej godzinie nie będzie już możliwe zostawienie depozytu.

POWRÓT ZE SZCZYTU
Jeśli pogoda dopisze i będzie czynny wyciąg, to każdy zawodnik na podstawie okazania swojego numeru startowego będzie mógł bezpłatnie zjechać wyciągiem z Kopy do Karpacza.

Wszelkie szczegóły o zawodach (w tym formularze zgłoszeniowe) znajdują się na oficjalnej stronie zawodów:http://www.mountainmarathon.pl/
{moscomment}