Paweł Fąferek "Kierownik zawodów": Przed nami czwarta i ostatnia w tym roku edycja MOUNTAIN MARATHON. Zapraszamy na wielki finał w Góry Bardzkie - do Kłodzka, największego miasta i stolicy Ziemii Kłodzkiej. Już w najbliższą sobotę, 12 września, odbędzie się tam Bieg na Kłodzką Górę (765 m). Mimo że Góry Bardzkie nie są wysokim pasmen górskim, to zaplanowana trasa będzie dla zawodników ciekawym wyzwaniem (kilka podbiegów). Zapowiada się też ostra rywalizacja w klasyfikacjach generalnych poszczególnych kategorii wiekowych. Wydaje się, że pewni sukcesu w swoich kategoriach mogą być Izabela Zatorska (WOMEN MASTER) i Leszek Zając senior (MEN VETERAN), którzy już trzykrotnie zwyciężali. W pozostałych kategoriach może się jeszcze wiele zmienić.

 

Długość trasy: 24,3 km.
Przewyższenia: w górę - 824 m / w dół - 824 m
Start i meta: rynek miejski w Kłodzku (plac B. Chrobrego)

Szczegółowe informacje o trasie (w tym mapka i profil) znajdują się tu:
>>> edycja 4

Program zawodów:

sobota, 12 września 2009 r.
(stadion w Piwnicznej-Zdroju)
07.00-10.00 - rejestracja zawodników w Biurze Zawodów
10.00-10.30 - krótka odprawa techniczna

10.30 - ceremonia otwarcia zawodów
10.40-10.55 - ustawianie zawodników w sektorach startowych

11.00 - START (wszystkie kategorie)

15.00 - zamknięcie mety
16.30 - ceremonia wręczenia nagród, dekoracja zwycięzców)

Przypominamy też zawodnikom o potwierdzeniu startu (wysłanie e-maila). Dzięki temu możemy wcześniej przygotować materiały startowe i unikniecie kolejek przy rejestracji w biurze zawodów.

Zapraszamy też do obejrzenia filmu z drugiej edycji MOUNTAIN MARATHON 2009 (Karpacz - Śnieżka Run). Wkrótce także kolejny film.

>>> film z edycji 2

Zapraszamy do udziału nie tylko miłośników biegów górskich - warto spróbować swoich sił i zmierzyć się górskim wyzwaniem!
do zobaczenia w Kłodzku!
{moscomment}