Po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami, pochodząca z Wielkiej Brytanii, biegaczka podejmie nowe wyzwanie. Jej celem będzie pokonanie 1600 - kilometrowego szlaku wiodącego przez jeden z najbardziej górzystych krajów świata - Nepal. O swoich zmaganiach, źródłach motywacji oraz próbach zarażenia pasją do biega-nia innych opowiada w filmie „Always Moving", będącym częścią kampanii The Nor-th Face "Power In Me".

Elizabeth Hawker to jedna z najbardziej utytułowanych biegaczek specjalizujących się w dystansach ultra. Jako jedynej osobie w historii udało jej się aż 5 razy stanąć na najwyż-szym miejscu podium 166 – kilometrowego The North Face Ultra Trail du Mount Blanc. Na swoim koncie ma także kilka wyjątkowych rekordów jak np. pokonanie 247 kilometrów w 24 godziny, czy przebiegnięcie trasy z bazy pod Mount Everest do Katmandu w 63 godziny i 8 minut.

Po dwuletniej przerwie w wyczynowym bieganiu, spowodowanej nawracającymi kontu-zjami, podejmie ona próbę zrealizowania nowego, niesamowitego projektu. Brytyjka za-mierza przebiec dystans 1 600 kilometrów, szlakiem wiodącym przez serce Nepalu. O tym skąd bierze motywację do podejmowania kolejnych wyzwań opowiada w krótkim filmie zatytułowanym „Always Moving”, który jest częścią inspirującej kampanii The North Face "Power In Me".

Za pośrednictwem kanałów Social Media, fani będą mieli również możliwość zadania biegaczce pytań osobiście. W tym celu należy odwiedzić jedną ze stron The North Face: www.facebook.com/thenorthface.europe, www.twitter.com/thenorthfaceeu lub: https://plus.google.com/+TheNorthFace. Najciekawsze z nich, wraz z odpowiedzią Hawker zostaną opublikowane na stronie: www.thenorthfacejournal.com.
 
 
 
 
 

{moscomment}